Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

VAY BEE BÜTÜN HAMİŞLERİN ŞAFAĞI AZ KALMIŞ DESENİZ YA YAKINDA FORIUMDA BİRBİRİNDEN GÜZEL BEBİŞ FOTOLARI GÖRÜCEZZ....ALLAHIM İNŞALLAH HEPSİNİ BİR AVAZDA KURTARIR  :amin:

oozge

tubis

Alıntı yapılan: (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) , - 14 Kasım , 2008, 09:45:09
VAY BEE BÜTÜN HAMİŞLERİN ŞAFAĞI AZ KALMIŞ DESENİZ YA YAKINDA FORIUMDA BİRBİRİNDEN GÜZEL BEBİŞ FOTOLARI GÖRÜCEZZ....ALLAHIM İNŞALLAH HEPSİNİ BİR AVAZDA KURTARIR  :amin:

amin zuzucum inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

tubis

SEVVA   ----------------12 
FATOŞ     --------------21
STARFİSH -----------    71
MISIRLI- HİLAL      ------72
BEENNNN------------      95     
YASUŞUM ----------      111
NESLİHAN -------------  225

MISIRLI-GELIN

merhaba tubis canim nasilsin ösgecim sen nasilsin
kiz tubis günler az kaldi hi bacim benim 8 hafta kaldi doktor hesapladi benim dedime geldi

:ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

tubis

İYİYM CANIM SAĞOL ŞAFAKLAR AZZALDI VALLA SON 3 AYA GİRİYORUM.

SENİNKİDE DEĞİŞMİŞ SANIRIM. TAM OLARAK KAÇ GÜN KALIYO O ZAMAN  56 GÜN MÜ  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ŞAFAĞINI DEĞİŞTİRELİM SÖYLEDE  :D

oozge

iyiyim hılalcım uykusuzum haftaya kotu basladımmmm  buhfta. ıyı baslasamda gercı kotuleştırıoooo bazıları amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neyseee :tongue3:

eve gıdp uyumak ıstıorum ya dun gece bı ruya gordumm cok garıptıııııııııı gece 4 te uyudummm 6 da uyandımm 2 saate nsl sıgdırabıldım o ruyayı annayamadım ama sığdı bı sekılde  :k06:

dmk doktor ddgne geldı heeee oleyy zafer senındırrrr.ee hesaplayında safagı duzeltsın tubişşş nıe fazladan sayılsınkiii dmi ammaa :laughing7:

tubişşş doru wlla şaka maka son 3 aya gırıosunn artık  :muzz:

mavili

hadi kızlar bakalım az kalmış bayagı gerçektende
son zamanlarınızın tadını çıkarın bebek dogunca ilk bir ayı yok sayın zaten ondan sonra herşey düzene giriyor çok şükür ben şuan sadece kızımın hasta olmasından dolayı üzgünüm başka herşey yolunda eskisinden daha güzel kızım var çünkü ben anneyim hayat daha güzel

hele birde gülücükler atıp agucuk gugucuklar yapınca işte hayat bu diyorum

ösge seninde bu rüyalardan dolayı rahat uykun kalmadı heee

2 saat mi uyudun niye canım okadar geç yattın ben bile senden daha çok uyumuşum :tongue3:

oozge

canım anlamadımkı bu ruyaları. sanırm ıcım rahat degıl bılıncaltımda ugrastıgım bıcok sey var ki ruyamda bıle karsıma cıkıyo bı cok sey ve artık sıkıldımm bunaldımm..
bı ara sırf kotu ruya kabus gorucem dıye uyuyamıodum sbha kdr ya ınanırmısınnn :sad1:
sonra ılaç kullanmaya baslayınca cok derın uykular sonucu dahada fecı sonuclar cıktıı ortayaaa.
smdı yıne başladı 1 aydır. ama dun gecekı kdr uykusuz kalmamıstımm uzun zmandır.
ya aksam 11 de geldm ben eve yusufla beraberdık.
nurablamlar bızdeymış teysemın kızı ve enıstm. oturduk ben gtmeyın gıtmeyın dıe ısrar edınce oturdular sohbet muhabbet derken saatı 1 yaptıkk. sonra kalktılar işde. yattım bende ama uyumanın mumkunatı yokkkkk kafayı yıcektımm dön oraya dön burayaaaaaa abuk subuk seyler dusundummm yaaa kendıme engelde olamıyorum dusunmemek ıcın uyku modunda dıkkatımı nsl dagıtabılrmkı dusunmemek ıcınn :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:
sonra gece aynı anda yusufla bırbırmze msj gonderdıkk tesaduf ısde oda uyanmıs o saatte (4:00)
sonra uyumuşumm benn tabı ruya ruya ruyaaaa
sbhta uyanamadım halıyleeee gecte kaldımm ama bızm uyuz sorun cıkarmadııı allahtan yaakalanmadım yani. bıde onla ugrasamazdım cnku.
böle ısde canımcımmm. :y25:
cnm ck sklıo bugn kımsecıklerde yok baksana  :-\

mavili

bencede bilinç altın dolu oldugu için ugraşıyorsun bukadar rüyayla aklına takılan okadar çok şey vardırki doluya koysan almaz boşa koysan dolmaz bende çok yaşamıştım o uykusuz geceleri bir türlü dalamazdım uykuya sabah ne zaman olcak diye sayıklardım kalkar dolaşır yine uyuyamazdım ben birde yalnız kalıyordum bekarken tek başıma iyi kafayı yememişim

canım ne desem boş çaresi yok önce senin rahat olman lazım uyku konusunda kafan boş olmalı için rahat olmalıı ama

neyse senin patron anlamamış geciktigini iyi yırtmışsın gerçektende ugraşılmıyor uykusuzlugun üstüne birde dırdır

oozge

evet haklısın canım hıc ugrasılmıyo ama walla elımde kalırdı yanı okdr cıddıyım cok kotu durumdayım. ztn o ruyaların etkısı bırde moral bozuklugu oluo uykusuz olunca kafa bı dunya bıdeee . o da bı laf soyleseydı bıntane laf işitir otururduu yerıneeee. hiç umrumdada degıl yanı. buraya gelıosammm hersey burnumdan gelsın dıyemı gelıyorum. hayret bugnumu burnumdan getırmedi. her pzrtesı kotu baslarım onun yuznden de. var tuhaflık.

uyuyo suan horlaya horlaya. nkdr sinirim bozluyo yaaaaaa. sanki evindeeeeeee töbe yarabbimmmmmm :cildir:
cok gergınım sanırm bugn çatıcak yer arıyorum kazasız belasız aksamı edeyımde biiiiiiii sağsalim.

uyumam ıcın kafamdakılerın bıtmesı gerekıo evet ama ımkansızzzzz
bılıyosunnn neyaparsan yap onlr gıtmıoo hep ustune gelıoo ama eksılmıyooo :-\

seyhan

merhaba arkadaşlar
nasılsınız bakem :k06:
ösgem ya ben de yeni evlendiğimde uyuyamıyodum
sonra dr a gittim ilaç verdi
sadece uyumamak değildi sorun olan biten kötü olayları düşünüp düşünüp ağlıyodum bi de :crybaby2:
o ilaç da beni gece gündüz uyutuyodu o daha kötü :sleepy1:
kaana hamile kalınca bıraktım ilacı
ohhh çok şükür kaan bi uyusa da bende uyusam die dua ediyorum gece 12 de yatıyo :caca:

ben daha kahvaltmı yeni yaptım
kaan bey sabah 9 da uyandı ama gece o da senin gibi 5 de bi kalktı iki saat uyumadı
oynadık kahvaltı fln yaptırdım ona
uykusu geldi yine öğlen uyukusunu uyuyo şimdik
inş uyanmaz uykusu bölününce çok gıcıklaşıyo

o uyanıkken kahvaltı fln yapamıyorum hiç bişey
emekliyo ya artık saldırıyo bana :cildir:
o da istiyo ben yerken ağzıma bakıyo
benim de boğazımda kalıyo tabeeee
en iyisi her işimi o uyurken yapıyorum
o uyannca hep onunla ilgileniyorum

öle   işte yaaa

bu arada biraz zayıfladım galiba
gece yemelerini bıraktım artık
az yiyorum  yemeğimi yarıda bırakıyorum
bakalım bayrama kadar  şu an fermuarı kapanmayan pantolonumu giyebilecek miyim

mavili

hadi bakalım seyhancım sana güveniyorum azmin elinden hiçbişey kurtulamazmış eminimki sen başaracaksın zayıflama işini

aslında senin kilon fazla degil bende seni kkilolu buldugum için seni motive etmek için böyle yazıyorum yani sana moral vermek amacım yanlış anlama olurmu senin şuanki kilona düşmek isteyen binlerce insan var

bende eloş uyurken yapıyorum işlerimi yada akşam eşim gelince

şuanda hala çay içiyorum ya karnım çay doldu

oozge

SEYHANCIMMM HA GAYRET KUŞUMMM  BAYRAMA COK VAR DAHA OZMAN KDR VERIRSIN KILO
BU ARADA NOLDU ANNENLERIN DURUMU CAGIRIYOLARDI YA GIIDCEKMISIN :honk:

MAVİŞŞŞ HALA ÇAY MI ICIYOSUNNN SENNNN KIZ SABAHTAN BERI ICIONNNN SÜT LAZIM SANA SÜTTT ÇAYLA SÜTMÜ OLURRRRRR

mavili

inanmayacaksın ama ösgecim 3. demlige başladım az sonra eşim gelir yemek yeriz akşam 1 demlik daha ohhhhhhhhhhhh