Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

teşekkürler vadicim :opucuk: 4 ayım kaldı amanınnn :k06:

atesim

slm kızlar. bizimde 82 günümüz kaldı... oğluşuma kavuşmak için sabırsızlanıyorum artık  :hello2: :hello2:
bebeğimmm hoşgeldin dünyama...!

{safişim}

günaydın kızlar benimde bugün son 3lü rakamım 100 allahım ne olur bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım inş  :amin: :amin: :amin:

arzuhatem

allahıma  şükürler olsun 101 :) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

safak 9 oleyyyy

kizlar benim dünden beri baya bi sancilarim var her an gidiciyim bende öyle hissediyorum  :y25: :honk: :honk:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Mayıs , 2010, 16:56:48
safak 9 oleyyyy

kizlar benim dünden beri baya bi sancilarim var her an gidiciyim bende öyle hissediyorum  :y25: :honk: :honk:

canım yaa öle deme bebişine kavuşucaksın işte ne güzel :D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tabiki güzel cnm ama korku var ya birazcik  :y25:

cumbba

ay canımm allah tamamına erdirsin. Ne güzel korkma hiç, normal olacak değil mi yani şimdilik görünen o di mi?

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Mayıs , 2010, 17:16:11
tabiki güzel cnm ama korku var ya birazcik  :y25:

korku yok korku yok :opucuk: bebişlerimize kavuşcaz hepimiz zamanı geldiğinde ..güzel şeler düşün annesi :D mis kokusunu düşün iyi gelir :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

simdilik normal dogum gibi gözüküyor cnm hayirlisi son anda bir aksilik falan cikmassa insallah normal olcak... :amin: :amin:

evet allahin izniyle sonunda bebisime kavuscam ama iste insan yinee korkuyor nasil olcak acaba diye rabbimden hayirlisi rabbim hic kimseyi bu yolda yarida koymasin insallah  :amin: :amin:

yani kizlar eger yarin foruma girmezsem bilin ki hastaneye gtdim ben hastaneden cikmamda 3-4 gün sürüyor burda hemen cikarmiyorlar ...

tek istegim bana dua edin canlarim hepinizden simdiden allah razi olsun ve kocaman öptüm  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 03 Mayıs , 2010, 17:24:24
simdilik normal dogum gibi gözüküyor cnm hayirlisi son anda bir aksilik falan cikmassa insallah normal olcak... :amin: :amin:

evet allahin izniyle sonunda bebisime kavuscam ama iste insan yinee korkuyor nasil olcak acaba diye rabbimden hayirlisi rabbim hic kimseyi bu yolda yarida koymasin insallah  :amin: :amin:

yani kizlar eger yarin foruma girmezsem bilin ki hastaneye gtdim ben hastaneden cikmamda 3-4 gün sürüyor burda hemen cikarmiyorlar ...

tek istegim bana dua edin canlarim hepinizden simdiden allah razi olsun ve kocaman öptüm  :opucuk: :opucuk:

ayy canım ne demek etmezmiyiz...umarım normal olur tatlım...bebişinede sağlıklı bi şekilde kavuşursun :opucuk:
bende bu koca yaz nasıl geçecek onu düşünüp duruyorum :( rabbim sabır versin tüm hamişlere

Pınar86

Rabbim hayırlısı ile benim ve herkesin yavrularını kucağına almayı nasip etsin :amin:

Şafak 59  :k06:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Pınar86

Canım Allah hayırlısı ile kolay doğum nasip eder inşallah :amin: Rabbim gönlüne göre versin :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 03 Mayıs , 2010, 17:31:31

ayy canım ne demek etmezmiyiz...umarım normal olur tatlım...bebişinede sağlıklı bi şekilde kavuşursun :opucuk:
bende bu koca yaz nasıl geçecek onu düşünüp duruyorum :( rabbim sabır versin tüm hamişlere

aynen yaa beni şimdiden fenalıkalr basıyor ben haziranda temmuzda napçam bilmiyorum  :cildir: :cildir: çıplak gezesim geliyor içimden evde  :ehi: :ehi: gece uyanıyorum üstümü açıyorum eşidme örtmeye çalışıyor napıyon be ben yanıyom örtma diyom adam dönüyo arkasını uyuyo  :toothy10: :toothy10:

{safişim}

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

deryatilgan..........................2_erkek

selmay................................3_kiz                (Esila Dila canim kizimmm seni bekliyoruz)   

Sivaslım...............................8_kız                (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................9_kız                               

yasemelis............................14_erkek

aselsare...............................16_kız                                           

bahar..................................27_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

melis26..............................26                               

betüş..................................36_erkek                                       

cumbba...............................35_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............47 erkek               

yasmin35..............................47_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................50_ erkek     

elifyus................................51_kız                                                                                                                                       

VADİ..................................54_kız *eşimin 11  ( Canım MELİS im )

pınar86...............................58_erkek                                       

pınar.....................................77_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................81

yağmur10................................89_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................92_erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................99 erkekim         

arzuhatem.................................100_kız           

emoşınn...............................111       

saide_melek...........................113_erkek

zamansiz...................................120_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................120_kız

gülfer ................................128_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................130 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................136_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................152         

kybele.................................163                 (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................169       

hüseb....................................177                 (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................187               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................242

allah'a emanet güzel anneler ve melekleri