20 Nisan , 2024, 07:21:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 13:33:28
insallahh sevilcimmm bende bi dr gidim insallah kisa zamanda ravdevuz verirlerde bende safAK LISTESINE GIRERIMM   :basardim: :basardim: :basardim:

insallah güzel hemsom benim rabbim gönlüne göre cifter cifter versin  :laughing7:    :amin: :amin:

cumbba

sevilcim seni çok iyi anlıyorum benim daha şimdiden heyecan korku bastı son günlerimi düşünemiyorum. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Seni de bir avaz da kurtarsın canım.

Edacımmm buarada yeni öğrendim canım. Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin, sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 05 Mayıs , 2010, 13:35:30
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 13:33:28
insallahh sevilcimmm bende bi dr gidim insallah kisa zamanda ravdevuz verirlerde bende safAK LISTESINE GIRERIMM   :basardim: :basardim: :basardim:

insallah güzel hemsom benim rabbim gönlüne göre cifter cifter versin  :laughing7:    :amin: :amin:
aminn aminnn  :amin: :amin:

saol cumbacim rabbim kolay dogumlar nasip etsin sanadaaa  :opucuk:  :amin:

can yine cannnn

91 günüm kalmış ama bana 91 yıl varmış gibi geliyo :crybaby2: :crybaby2:
can dediklerim....

βαlκιz

nerminnnnn az kaldı azz ne güzel yaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

bencede az kalmis nermis 90 lara inmissin bizde ogunlere geleydik bi  :hello2: :hello2:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 05 Mayıs , 2010, 21:37:16
AZMI :tongue3:GÜLŞAH HORON DIŞARDAN KOLAY GELİYO BACIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: BENİM SABRIM BİTTİ GÜNLER BİTMİYO :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 21:37:56
bencede az kalmis nermis 90 lara inmissin bizde ogunlere geleydik bi  :hello2: :hello2:
BÖCÜĞÜM GELİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH DİKKAT ET KENDİNE :opucuk:
can dediklerim....

Balböceği

saol nermis insallah bakiyom kendimeee  :k06:

{safişim}

balböceğim yerim ben kız seni buralar sana çok yakışıyo yavruşun çok şaslı olacak senin gibi bir annesi var  :nazar: :nazar: :nazar:

selmay

ne 90 günü arkadaslar surda 2 günüm kaldi  2 yil degil,2 asirmis gibi gecmio zaman ,siz 9 .ay hic gecmiyo görüceksiniz...

allah herkesi bu yolda yarida birakmasin ,herkesi rabbum bi avzda kurtarsin.....

sivaslim msnde yoksun nasilsin benden sonra sira sende ya nasil gecio gunlerrr.....

elif35

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

deryatilgan..........................0_erkek

selmay................................1_kiz                (Esila Dila canim kizimmm seni bekliyoruz)   

Sivaslım...............................6_kız                (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................7_kız                               

yasemelis............................12_erkek

aselsare...............................14_kız                                           

bahar..................................25_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

melis26..............................24                               

betüş..................................34_erkek                                       

cumbba...............................33_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............46 erkek               

yasmin35..............................45_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................48_ erkek     

elifyus................................49_kız                                                                                                                                       

VADİ..................................52_kız *eşimin 9  ( Canım MELİS im )

Gülbakışlım........................55_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................56_erkek                                       

pınar.....................................75_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................79_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................87_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................90_erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................97_erkekim         

arzuhatem.................................98_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................109       

saide_melek...........................111_erkek

zamansiz...................................118_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................118_kız

gülfer ................................126_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................128 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................134_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................150         

kybele.................................161                 (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................167         

hüseb....................................175                  (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................185                (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................240

sabina

merhaba..ya avatar resminizdeki bebeğinizin resmi sanırım..ama basındakı siyah sacları mı orasını çıkaramadım..öğleyse maşallah.. :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 05 Mayıs , 2010, 21:50:03
Alıntı yapılan: BaLkIzZz - 05 Mayıs , 2010, 21:37:16
AZMI :tongue3:GÜLŞAH HORON DIŞARDAN KOLAY GELİYO BACIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: BENİM SABRIM BİTTİ GÜNLER BİTMİYO :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 05 Mayıs , 2010, 21:37:56
BÖCÜĞÜM GELİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH DİKKAT ET KENDİNE :opucuk:
sabret canım daha var şimdiden stres yapma gerçi bende aynıydım hiç geçmezdi zaman hele son ay varyaaa  :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

elif35

Alıntı yapılan: sabina - 06 Mayıs , 2010, 01:05:01
merhaba..ya avatar resminizdeki bebeğinizin resmi sanırım..ama basındakı siyah sacları mı orasını çıkaramadım..öğleyse maşallah.. :nazar:

evet canım benim bebeğim pazartesi günü çekldi o başındaki siyahlık da saçları maşşalah aslan yelesi gibi olcak doğana kadar heralde  :ehi: :ehi: herkes çok şaşırdı görünce resmi  :binkybaby:

βαlκιz

anamm maşallah maşallah saçlı bebek olucakk ne güzel yerim onu  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: