Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:k06: :k06: :k06: :k06: ayy bugün gelse ne güzel bi hediye olur sana cnm sağlıkla gelsn inş :amin: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 09 Mayıs , 2010, 14:08:58
:k06: :k06: :k06: :k06: ayy bugün gelse ne güzel bi hediye olur sana cnm sağlıkla gelsn inş :amin: :nazar:

keskeeee bugün gelse  :amin: :amin: :amin: :amin:   süper bir hediye olur vallahi ay yerim ben onu ya cok özledim bebismi artik son günler cok berbat ya gecmiyor gecmiyorrrrr  :cildir: :cildir:

°o.O євяυ O.o°

geçer cnm yaa bikqç gün snra alırsın sen bebişini kucağına asıl bize daha çok var :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayy sizin saten rabbim yardimciniz olsun tam bulanti berbat bir dönemdesin sende var mi bulantilarin ??? ben ilk 4-5 ay cok kötüydüm  :BangHead:

°o.O євяυ O.o°

3 ayım bitene kadar arada oluodu ama 2 3 haftadır çok rahatım çok şükr bzde 2 hafta snra dr gtcez çok özldm bebişimi cnsiyetini de öğrenrz o zmn

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 09 Mayıs , 2010, 14:20:57
3 ayım bitene kadar arada oluodu ama 2 3 haftadır çok rahatım çok şükr bzde 2 hafta snra dr gtcez çok özldm bebişimi cnsiyetini de öğrenrz o zmn

ay iyi iyi atlatmissindir insallah bulanti cok kötü ya ayy ben neler cektim aylarca evde duramiyordum mutfagim kokuyor gibi gelyiordu hep bana.

insallah gösterir kendini  bence kiz geciyor aklimdan ...saglikli olsunlarda gerisi bos vallahi

°o.O євяυ O.o°

1 önceki kontrolde erkeğe benzio dedi öteki aya kesnleşr dedi ama hayrısı olsun tabi

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirlisi tabiki cnm ...

banada 3 aylikken kemik yapisi kiza benziyor dedi ve dogru cikti  :love9: :love9:

betüs26

Başakçım gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün :nazar: :nazar:

arzuhatem

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

deryatilgan..........................0_erkek

selmay................................o_kiz     canım hayırlı haberlerini bekliyoruz            (Esila Dila canim kizimmm seni bekliyoruz)   

Sivaslım...............................2_kız                (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................3_kız                               

yasemelis............................8_erkek

aselsare...............................10_kız 

melek_..................................15_                                         

bahar..................................21_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

melis26..............................20     

gözde0034......................... 28_erkek             

cumba..................................29_erkek                                       

betüş...............................30_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............42 erkek               

yasmin35..............................41_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................44_ erkek     

elifyus................................45_kız                                                                                                                                       

VADİ..................................48_kız *eşimin 5 ( Canım MELİS im )

Gülbakışlım........................51_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................52_erkek                                       

pınar.....................................71_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................75_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................83_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................86-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................94_erkekim         

arzuhatem.................................93_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................105       

saide_melek...........................107_erkek

zamansiz...................................114_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................114_kız

gülfer ................................122_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................124 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................130_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................146 

Sebahat................................147_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................157                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................163         

hüseb....................................171               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................181               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................236

balböceği..............................241               

herkese hayırlı doğumlar nasip etsin Rabbim bir avazda çatır çatır doğuralım inşallaaahhh     

canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Lă_Tăhzen!

amannn yarabbim yaaa cok az kaldııı heycan doruktaaa  :hieyt:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

safak 2           :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizlar selmay yani selma arkadasimiz pazar veya pazartesi günü sezeryan olcakdi ve dünden beri msnd yok yani herhalde hayirlisiynan dogurdu .... :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

rabbim anali babli büyütsün insallah  ayyy sira bana geldi inanmiyorum  :y25:  :honk: :honk:   :hello2: :hieyt:

deryatilgan nerdesin sende dogurdun mu dogurmadin mi hic haber yok ses ver kizzz   ;D ;D

yasmin35

slm kızlar nasılsınız ben iyiyim oğlumda evde dinleniyoz büyütüyoz kendimizi herşey normal seyrediyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: yasmin35 - 10 Mayıs , 2010, 13:17:40
slm kızlar nasılsınız ben iyiyim oğlumda evde dinleniyoz büyütüyoz kendimizi herşey normal seyrediyo

iyi büyümeler size  ;D :D   
bizimkiside yerini cok begenmis ablasi cikasi yok anammm  :laughing7: