Allahıma şükürler olsun kızlar :)) teyze oluyorsunuz :)))

Başlatan Sır_Çiçegi, 12 Mart , 2012, 13:35:17

« önceki - sonraki »

şerife Berat

duyguuu tebrik ediyorum tatlım allahım tamamına erdirsin inş.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gözün aydın arkadaşım,hayırlı olsun,Rabbim hayırlı,sağlıklı bir gebelik geçirmeyi nasip etsin inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

anam sabahtan beri buralardayım daha yeni görüyorum başlığı hahahaa :))

duygucum çok mutlu oldum canım.Allah ım tamamına erdirsin inşallah :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: tebrikler.................

Sır_Çiçegi

tşk ederim esracım darısı sizin başınıza inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

duygummmm şoktayım arkadaşım RABBİM kucağına almayıda nsip etsin sağlıklı bir gebelik olur inşallah tebrik ederim :amin: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

tşk ederim cnm bende şoktayımhiç adet olmadan hamile kaldım eşime bal arı sütü we arı poleni karışımı alıp yedirdim sizde deneyin inş.

tez zamanda sizinde böle güzel haberlerinizi alırız  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 15:26:07
tşk ederim cnm bende şoktayımhiç adet olmadan hamile kaldım eşime bal arı sütü we arı poleni karışımı alıp yedirdim sizde deneyin inş.

tez zamanda sizinde böle güzel haberlerinizi alırız  :amin: :amin:

aminnn inşallah canım :amin: :amin: :amin: arı sütünü nereden aldınız siz??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

aktardan aldım cnm hatta gliserin katki-ılısından aldım sperm yükseltici die werdi kadın
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

tekrardan tebrikler duygucum  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:
:occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16: :occasion16:  :occasion16:  :occasion1
6:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:   :occasion16:   :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16:  :occasion16: 
:wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:
:wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:  :wav:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 15:29:40
aktardan aldım cnm hatta gliserin katki-ılısından aldım sperm yükseltici die werdi kadın
bizde ondan aldıkda onlarda arı sütü oranı az oluyomuş falan diye duydum sana sorayım dedim ama onunda etkisi var demekki :)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

tşk ederim leylacım sen aldın mı arı sütü polen bal karşımını katgı maddesi şöle yazılıyormuş GINSENG Lİ
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 15:34:03
war cnm inş. sizede yarar  :amin:
inşallah canım hayırlısı ben önce pko sorununu yenmem lazım :'(

Kruyn RABBİM