Allahıma şükürler olsun kızlar :)) teyze oluyorsunuz :)))

Başlatan Sır_Çiçegi, 12 Mart , 2012, 13:35:17

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

hepinize cok cok tşk ederim güzel dua we dilekleriniz için   :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

bende ikiz die şüpheleniorum cünki şubatın 25 de kan testi yaptırmıştım sonuç 0.38 çıkmıştı  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

duygucum artık bu sayfadan bizim sayfaya gelemiyorsun :muzz: özledik sohbetini
eşin ne yaptı??

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nurefşanelif

gözünaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnn canım tebriikkkklleeeeerrrrrr ççççççooooooookkkkk sevindim...
Rabbim tamamına erdirsin inşşşşşş
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:flowers: :love9:

zeynep0655

gözün aydın canım. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş. günümün en güzel haberi oldu...

GÜL GÜZELİ

Duygucummmmmmmmmmm canım yhaaa nasıl sevindim anlatammm..Hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: bi süredir foruma pek giremiyorum ama girince böyle güzel bi haber almak çok iyi geldi  :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt:

ღ♥ Nilda♥ღ

kıss duygu artık burdan çıkamıyosunn  :k06: :k06: :k06:

hadi allah bozmasın  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :k06:
.   

burcum

heh nildacım bende onu didim :ehi: :ehi: :ehi: hadi taze gebeş fazla üstüne gitmeyelim 1-2 hafta izin sana
:ehi: :ehi: :ehi: istediğin sayfalarda gez dolaş sonra özletme kendini uğra sayfamıza bak sonra bulantılardan tekmelerden ağrılardan geceleri uyuyamıcan ararsın bizi :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: burcum - 13 Mart , 2012, 00:25:44
heh nildacım bende onu didim :ehi: :ehi: :ehi: hadi taze gebeş fazla üstüne gitmeyelim 1-2 hafta izin sana
:ehi: :ehi: :ehi: istediğin sayfalarda gez dolaş sonra özletme kendini uğra sayfamıza bak sonra bulantılardan tekmelerden ağrılardan geceleri uyuyamıcan ararsın bizi :ehi: :ehi: :ehi:

oooaaaa göreee  :ehi: :ehi:
.   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

duygucum tebrık ederım canım  :flowers:

allah saglıkla kucagına alacagın gunlerı de gostersın  :amin: :amin: cok sevındım canım  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
darısı dıger arkadasların basına  :amin: :amin:

olvido

Tebrik ederim arkadaşım Allah kucağına aldığın günleri de göstersin   :amin: Rabbim isteyen herkese  taddırsın bu duyguyu

<<<betty>>>

Gözünüz aydın canım, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 13 Mart , 2012, 00:35:51
  duygucum tebrık ederım canım  :flowers:

allah saglıkla kucagına alacagın gunlerı de gostersın  :amin: :amin: cok sevındım canım  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
darısı dıger arkadasların basına  :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

denizce:)

allah kucagına almayı da nasip etsin.tebrik ederim.darısı başımıza artık.. :amin: :muzz: :muzz: :muzz: