Allahıma şükürler olsun kızlar :)) teyze oluyorsunuz :)))

Başlatan Sır_Çiçegi, 12 Mart , 2012, 13:35:17

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah.oooooh sevinin oynayın da içeridekide şimdiden mutluluk nasibini alsın bence  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

nazo-58

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2012, 14:09:43
KIZ NAZO ÇOK GÜLDÜRDÜN BENİ  :toothy10: :ehi: :muzz: :muzz:

Bizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derler

bende kendi halime gülüyom zaten :k06: ..hele göbiş kocaman olsun inş ozaman dahdada oynucak..koca göbişimle...bugün mutlu gün haydin halaya.... :ehi: :ehi: :ehi:
Bizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derlerBizim dansımıza Halay derler

Sır_Çiçegi

ohhhhhhhh süpersinz kılar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

inş. rabbim hepinize nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

beynâ

duyguuummmm

havalara uçtum haberinle hayırlı uğurlu olsun canım benimm...

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Sır_Çiçegi

canımsın rabbim sizinde böle haberlerinizi duymayı nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 14:04:19
busecim cok tşk ederim  :flowers:

aşkımcım  :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ay hadi gözün aydın canım darısı başımıza inşallah canım burdaki mailden nasıl yolluyosun resimleri

Sır_Çiçegi

amin busecim  :amin:

cnm hızlı resim yükleye giriyorum oraya yüklüyorum oraya yükleninde 3 secenek cıkıyo en sonuncusunu kopyalayı buraya yapıştırıyorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Duygu'cum çok ama çok tebrik ederim :muzz: :muzz: :muzz: allahım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin... yaşadığın bu mutluluğu tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

anaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm ben deminden beri konu başlığını görüyroum da girmiyorum şenayın konusu diye. şu halay çeken grubu nerden koyuyorlar yaaa bilemedim neyse beni de koydum say  :muzz:  :muzz:   :muzz: :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: ne kadar güzel bir değerin var. Rabbim tamamına erdirsin inşaAllah  :amin:  :amin:  :amin: nasıl oldu kız hiç adet olmadın sonra hamile olduğunu öğreniyorsun Rabbim ne büyük
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Mart , 2012, 14:21:14
amin busecim  :amin:

cnm hızlı resim yükleye giriyorum oraya yüklüyorum oraya yükleninde 3 secenek cıkıyo en sonuncusunu kopyalayı buraya yapıştırıyorum

canım ileti gönderde nerede var hızlı resim yükle

Sır_Çiçegi

amin canlarım rabbim her isteyene nasip etsin inş.  :amin: :amin:

busecim hızlı resim yükleme yi googleye yaz oradan bul cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Belgink.

duygucum tebrik ederimmmm cok sevındımmm allah kucağına almayı nasip etsinnnn... :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Sır_Çiçegi

amin cnm  :amin:
rabbim cümlemize tatdırsın bu duyguyu  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

cok sevindim cnm gözün aydın
allah tamamına erdirsin inş

Sır_Çiçegi

amin inş. rabbim sizede yataşır bu duyguyu tez vakitte  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...