2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Kasım , 2012, 11:01:46
sorma yelizcim yaa aynen valla takmıyım diyorum olmuyo  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

inşallah çabucak atlatırız doğumuda  :amin: :amin: :amin: bu stresle nasıl olcak bilmiyorum valla

aminnnnnn inşallah canım  :amin: sakin olmaya çalış elinden geldiğince herne kar zor olsada  :'(

Bizimkide şimdi bakalım sevdireceklermi bize diyomuş kulağıma geldi  :caca: haketmediğini biliyo demekki bu düşünceye kapıldı  :cussing:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Kasım , 2012, 11:04:25
sorma yelizcim yaa aynen valla takmıyım diyorum olmuyo  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

inşallah çabucak atlatırız doğumuda  :amin: :amin: :amin: bu stresle nasıl olcak bilmiyorum valla

aminnnnnn inşallah canım  :amin: sakin olmaya çalış elinden geldiğince herne kar zor olsada  :'(

Bizimkide şimdi bakalım sevdireceklermi bize diyomuş kulağıma geldi  :caca: haketmediğini biliyo demekki bu düşünceye kapıldı  :cussing:

doğru söylüyorsun valla yeliz  :icon_thumright: yarası yoksa niye böyle hisse kapılıyo  :icon_thumright:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Kasım , 2012, 11:36:00
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Kasım , 2012, 11:04:25

doğru söylüyorsun valla yeliz  :icon_thumright: yarası yoksa niye böyle hisse kapılıyo  :icon_thumright:

Aynen öyle canım ama iyice doldum birşey demiyorum eşiminde günahı yok ona yükleneyim o benden daha fazla üzülüyo bu drumlara ama belli edemiyo ALLAH'a havale ettim onları  :amin:
Ama artık tek sözüm var kötü günlerimde katkısı olmayanların iyi günlerimde hissesi yokk !!!

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

ÖYLE GÜZELİM YAA ADAMLARDA ŞAŞTI VALLA ARADA KALMAKTAN  :sad1:

EN GÜZELİ YOKLARMIŞ GİBİ DAVRANMAK  :icon_thumright:

_inci_tanem_

aynen öyle canım eşime önceden çemkiriyodum şimdi pişman oluyorum düşündüğümde onların yüzüne onca huzursuz günler atlattık o güzelim günlerimiz zehir oldu ama şimdi eşime hiçbirşey demiyorum çünkü o daha çok takıyo ama paylaşamıyo  :'( :'(

Bende şu an aynen o dönemdeyim yoklarmış gbi davranıyorum eşime ben derdim gidelim dolaşalım şimdi demiycem o ne zaman canı isterde gidelim derse o zaman nasıl olsa bir değeri yok onlar için  :-\

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

çok haklısın yelizcim en güzel günlerimizi zehir ettik onların yüzünden bundan sonra

bende eşimi kırmamaya özen göstericem artık oda anladı neyin ne olduğunu  :aferin: demekki yaşanması gerekiyor  :icon_thumright:

_inci_tanem_

aynen canım  :icon_thumright: RABBİM daha beterlerindne korusun  :amin:

Yanlız şu varki haklıyı haksıız görüyo ama ailesini bana kötüleyemiyo doğal olarak sessiz kalıyo  :'( biliyoki oda laf söylese ben daha çok ayaklanacağım idareyi böyle sağladı  :-\

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

muhribe

hiçbir erkek ailesi ne kadar kötü niyetli de olsa öyledirler demez kızlar  :dontknow:
dediğiniz gibi belki de denge meselesi
ama sizin haklı olduğunuzu bilmesi bile iyi bir şey  :icon_thumright:
Allah yuvalarımıza huzur versin  :amin:

ZéynéP.SimAy

ben taaam adliyelere gittim geldim kızlaarr   :'( dolmuş yolculuğu çok yoruyo beni  :'( tam benim konular açılmış ama ben artık saldım gitti hiç takmayacam  :ehi:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 26 Kasım , 2012, 12:16:07
hiçbir erkek ailesi ne kadar kötü niyetli de olsa öyledirler demez kızlar  :dontknow:
dediğiniz gibi belki de denge meselesi
ama sizin haklı olduğunuzu bilmesi bile iyi bir şey  :icon_thumright:
Allah yuvalarımıza huzur versin  :amin:

aminnnnnnnn cümlemizle beraber betülcüm  :amin:
aynen öyle canım  :icon_thumright:
biz aynı durumda olsaydık  aynı şeyleri yapardık belkide  :-\ bilsekte susardık yada o kadar fırsat bile vermezdik  :-\
Bugünümüze şükürler olsun  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

kusura bakmayın aniden çıkmak zorunda kaldım  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: yine çıkardım ne varsa

_inci_tanem_

Hoşgeldin zeynepcimm  :opucuk: neyse son hafta ALLAH'ın iziniyle  :opucuk:

Melekcim senin son günler hala mı çıkarıyosun canım yaa  :sad1: İnşallah hayırlsıyla geçecek hem kusuru olurmu  :opucuk: siz iyi olun yeter :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

hoşbulduk cnm  :opucuk: valla ya geçermiki bu haftada Allahın izniyle şimdi tatil hayaliyle yaşıyorum  :laughing7:

_inci_tanem_

ucunda tatil olunca bence çabuk geçiyo canım  :opucuk:

Bende yılbaşı tatili hayali kuruyorum 1 günde olsa ;)

ondna sonrada ALLAH'ın iziniyle 20-25 gün falan çalışırım zaten sanırım  :dontknow:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

özlem özdemir

merhaba kızlar
hadi bakalım insALLAH az kaldı doguma kızımı kucagıma almaya ufff stres felaket yani...