2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

ben genelde sağ ve sola doğru yatıyorum ama bazen öyle bir sırt ve bel ağrısıyla uyanıyorum ki anlatamam genelde  :-\ o yüzden sırtım dinlensin diye sırt üstü yatıyorum arada sonuç itibariyle

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

istediğimiz gibi yatabiliriz öyleyse.doğru diyon yelizcim kanlanıp canlanıyor benim kız  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2:

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

ben sol tarafımdan başka tarafa yatamıyom valla sağa dönüyom bede rahatsız oluyorum kızımda rahatsız oluyo sırt üstü yatıyom direk wc ihityacı duyuyom hep sola yatmaktan sol bacağım felç uyanıyorum  :cildir: :cildir:

nescafe

maşalllahhhh kızlar size ve meleklerinizee.biz bu aralar biraz sıkıntılıyız.geçen hafta kontrolümüz vardı doktor suyun azalmış çok su iç dedi eğer herhangi bir anormallik hissedersen hemen gel dedi. sanırım erken doğumdan korkuyor. allahım korusun bebeğimi cümlemizin bebekleri içinde.bi de normalde 3 haftada bir çağırıodu bu kez iki hafta sonra tekrar göreyim dedi bakalım haftaya salı tekrar gidicez. bi de ben allahımın gücüne gitmesin tabi ki ama kızımın harekeltlerini hala çok az hissediorum sorun mu var diye çok korkuyorumm ama allaha emanet meleğimmm. doktor ters duruyor kafası yukarıda olduğu için az hissetmen normal dedi inşallah bir sıkıntı yoktur. benm meleğim de hepimizin meleği gibi allaha emanet rabbim sağlıkla kucağımııza almayı  nasip etsin inşallahhh.

mavişim80

canım aklına kötü bişey getirme dikkat et kendine.
allahın izniyle vakti zamanında gelir.

_inci_tanem_

canım çok su içmeye dikkat et ALLAH'ın iziniyle birşey olmaz meleğine  :amin: :amin: :amin:

benim arkadaşım vardı oda 9 boyunca sadece damar atması gibi hissettiğini söyledi ALLAH'ın iziniyle onunla alakalı bir durum yoktur kalbini ferah tutmaya çalış temkinli ol yinede zaten zamanımız fazla kalmadı ben en başından beri 2- 3 haftada bir gidiyorum dr.ama dr.'da dediği gibi suyu sakın sakın ihmal etme  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

bende günde 2 litre su kesin içiyorum olmadı 2.5 u bile buluyor.su içince wc den çıkmak zor oluyor  :ehi: :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

haftasonları arada boşlayabiliyorum  :'( :'( ama haftaiçi 2 den az kesinlikle içimiyorum canım bende su normal hayatımızda olduğundan çok çok daha önemli gebelikte  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

bende bir buçuk litre su kesin içiyorum ama fazlası var mıdır hiç bilmiyorum valla ::)

_inci_tanem_

Buralarda artık kimseler olmuyo pek özledim topiğimiz eski kalabalık bol seohbetli günlerini  :'( :'(

Bizim dün kontrolümüz vardı paşam maşallah çok iyi ama kafası aşağı dönmüş :'(  dr.problem değil 30.haftalarda dönmeye başlıyo dedi ama ben yinede huzursuz oldum umarım sağlıkla sıhhatle sağ salim gününde saatinde doğar paşam cümlesiyle birlikte  :amin: :amin: :amin:

aralık 22-24 için çağırdılar nst'ye bağlanacakmışım problem çıkmazsa nst sonucunda 37.haftaya kadar çalışır raporu vereceklermiş hayırlısı bakalım umarım problem çıkmaz ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Bende işe başladım canım.Şimdi daha sık girerim siteye.Özlediğin ortamı bende özledim o yüzden boş bırakmamak gerek.Bebeğinin iyi olmasına çok çok sevindim.Demek artık nst ye de gireceksin.Zaman ne çabuk geçiyor ;D

ZéynéP.SimAy

günaydın canlaarrımmmm  :opucuk: :opucuk: ben dün oturmalara gittiim falan hiiç giremedim özledim be siziii  :opucuk: :opucuk: yelizcim aşağı dönmesinde bi sıkıntı yok merak etme benim kızımda öyleydi bi ara sonra başka yerlere dönüyo zaten bu haftalardan sonra tekmeden zşyade dönüşlerini hissedeceksin sıkma canını  :opucuk: :opucuk: esracım eh sende hoşgeldin sefalar getirdin tekrar aramızaaa çokta yorma kendinii olurmu  :love9: :love9:

_inci_tanem_

hoşgeldiniz kızlar  :opucuk: sizlerinde iyi olmasına sevindim  :opucuk:

o zaman sizleri buralarda görmek isterim müsait oldukça ben bir sıkıntı çıkmazsa inşallah  :amin: 37.haftaya kadar buralardayım  izine çıktıkdan sonra pek giremeyeceğim sanırım evde net yok  :'(
ama fırsat bulduğum heran yine sizinle olmaya çalışacağım  :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

Merhaba kızlar , benim doktorum artık iki haftada bir çağırmaya basladi bizi, bakalım kaçıncı haftada gireceğiz nst'ye :dontknow: