2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

yani cnm oraya herkes gelcek sağdan soldan sonuçta o şekerler daha özel şeyler için mevlüdüen en azındans enin çağıracağın insanalr gelecek diye düşünüyorum ben  :dontknow:

melek100lü

benim  :y25:  kimsem yokki burda  :-[  eşiminkilerde vurdum duymaz insanlar  :cildir:

hastaneyemi gelcekler  :cussing: :violent1: hevesleniyor işte sayılı yaptırcakmışız zaten öyle diyor  :dontknow:

ben altın yastığı bile düşünmüyordum kendi istedi olsun diye  :dontknow:

kim takıcaksa  :k06: :k06:

ZéynéP.SimAy

oy kıyaman ben sana keşke azıcık yakın olabbilsekte gelebilsek birbirimizin doğumlarına  :y25: yani işte geçmiş olsun agelen gien olur illaki kuzum eşini arkadaşları filan ama adam özendiyse yapsın boşver  ;D aman benimde eşim tarafından kimseciker gelmez eminim anca benimkiler gelir işte onlarda hep görüştüğüm kişiler özel şeker yemeyiversinler  :k06: :k06: altın yastığı geçen eşimde diyodu gördüde alalım dedi bende o yetmez dedim daha büyük yastık koyarız kim ne takacaksaa  :k06: :k06:

melek100lü

ZéynéP.SimAy

ya sanki etrafımızda altın takacak insanlar varmış gibi  :laughing7: eğer altın takılırsa dedim sen merak etme ben ne yastıklar bulurum ona  :k06: :k06:

melek100lü

ben çok taktım herkese ama yinede beklemiyorum  :-\

insanlar  zor geçiniyor zaten aman olsa iyide napalım  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

tatlım yaptıkalrımızn karşılığını alabilseeekkkk  :suclu: :suclu: :suclu: ama tabi karşılık bekleyerek yapmadık hiçbirini helalı hoş olsun  :amin: hemde altın fiyatları aşırı yüksek kimseye bişey diyemem yani tbai bekeldiğim insanalr var ama bakalım kısmet ya herkeisn canı sağolsun onlara güvenip yapmadık ya bebişlerimizi  :love9: :love9:

melek100lü

evet sırf kardeşlerin çocuklarına taktım  7 tane o bile yetecekde  ???

5 tane yiğenlerime taktım sünletlerinde taktım  :dontknow: bilmiyorum nasip artık

ZéynéP.SimAy

uzuunn bir aradan sonra sevgili görümcem teşrif ettii yine koca sene benimleeeeeeeeee  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 12:55:56
uzuunn bir aradan sonra sevgili görümcem teşrif ettii yine koca sene benimleeeeeeeeee  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ALLAH kolaylık versin canım  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

amin cnm amiinnn  :amin: :amin: wallaişim pek zor hem o hem hamilelik ayrı sıkıntı bide doğumdan sonra hepten sıkıntı annem onu dize getirir ama  :laughing7:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 13:11:26
amin cnm amiinnn  :amin: :amin: wallaişim pek zor hem o hem hamilelik ayrı sıkıntı bide doğumdan sonra hepten sıkıntı annem onu dize getirir ama  :laughing7:

:laughing7: :laughing7: :laughing7: iyi öyleyse canım ayağını denk alsın öyleyse  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Bencede almalı yoksa annemin elinden çekeceği var kendimden biliyoomm  :ehi: :ehi:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 13:28:58
Bencede almalı yoksa annemin elinden çekeceği var kendimden biliyoomm  :ehi: :ehi:

:occasion14: ohh sende biraz rahat edersin böylece canım sinirlerin tavan yapmaz  :occasion5:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

canım allah yardımcın olsun  :amin: ama annen ona kök söktürür merak etme  :k06: :k06: