2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 09:13:57
:opucuk: zeynep cim iyi olmanıza sevindim tatlım  :love9: maaşallah yorgun

prensesimize  :k06: :k06:   :nazar:  yeliz cim  yeşil akıntın oluyordu geçtimi canım  :dontknow:  kaç gündür sorcam unutuyorum  :opucuk:

nasıl oldu  ???  elifcim progestan kullanıyorsun değilmi  :opucuk: :love9: :nazar:

esracım  :opucuk:  sen ve miniğin gayet iyi sanırım  :amin: :nazar: :love9:

:love9: :nazar:  Rabbim nazarlardan saklasın hepimizin yavrularını  :amin: :nazar: :love9:

ÇOK ŞÜKÜR BENDE İYİYİM  :amin: :nazar:  SADECE ÇOK YORGUNUM  :sad1: :sad1:

aminnnnnnn inşallah canım :amin:

Yeşik akıntım yok ALLAH'a şükür ama sarı akıntı devam ben hala fitil'i kullanmadım canım  :suclu: :suclu: :suclu:
İlk endişe yüüznden devamında ihmalkarlık yaptım hala bekliyo fitil çantamda  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

ay ben onun yerini de kendini de yerim ama büyüdüğünde  :love9: :love9: :laughing7: :laughing7:

kızlar dün eniştemiz (kız kardeşimin nişanlısı) bize bi tulum almış ilk hediye benden olsun doğduğunda ilk bunu giydireceksiniz demiş. bi de başlığı vardı kulaklı  :love9: :love9: inş. giydirmek nasip olur çok tatlıydı Rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 09:24:02
:hieyt: :hello2: :muzz: :flowers: :love9: ben sizi çok seviyorum  :opucuk: :love9: :flowers: :muzz: :hello2: :hieyt:

:love9: :love9:  iyki varsınız  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bende bende hepinizi çooookk seviyorummmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :flowers: fıstıklar ben yavru açlıktan  :hungry:  isyan çıkarıyor içerde  :k06:

:aferin:  ben ortalığı sakinleştireyim  :opucuk: :love9: geliyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

çok yaramaz olcak  :suclu: çoooook yandım ben  ::) :k06: :k06: :k06:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Eylül , 2012, 09:29:12

prensesimize  :k06: :k06:   :nazar:  yeliz cim  yeşil akıntın oluyordu geçtimi canım  :dontknow:  kaç gündür sorcam unutuyorum  :opucuk:

nasıl oldu  ???  elifcim progestan kullanıyorsun değilmi  :opucuk: :love9: :nazar:

:love9: :nazar:  Rabbim nazarlardan saklasın hepimizin yavrularını  :amin: :nazar: :love9:

Yeşik akıntım yok ALLAH'a şükür ama sarı akıntı devam ben hala fitil'i kullanmadım canım  :suclu: :suclu: :suclu:
İlk endişe yüüznden devamında ihmalkarlık yaptım hala bekliyo fitil çantamda  :'(

cnm doktorunun verdiği şeyi ihmal etme bence dün banada idrarımdaki iltihap için tek dozluk bi ilaç verdi içinde doktorunuza danışıp öyle için gebelikte kullanmasında danışılmalı diyo ama ben hiç terddüt etmeden içtim  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: elfo - 27 Eylül , 2012, 09:29:20
ay ben onun yerini de kendini de yerim ama büyüdüğünde  :love9: :love9: :laughing7: :laughing7:

kızlar dün eniştemiz (kız kardeşimin nişanlısı) bize bi tulum almış ilk hediye benden olsun doğduğunda ilk bunu giydireceksiniz demiş. bi de başlığı vardı kulaklı  :love9: :love9: inş. giydirmek nasip olur çok tatlıydı Rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

amin elificm inşallah sağlıkla alırsın kucağınıda o cicişi giydirmek nasip olur ve cümlemizie nasip olsun bu Rabim korusun onları  :amin: :amin:

melek100lü

:amin: amiiin elif cim  :opucuk: eminim çok mutlu olmuşsunuzdur  :love9: çok şükür rabbime teker teker

hepimizin yüzü güldü rabbim olmayanlara versin  :amin: :love9: enkısa zamanda inşallah  :amin: :nazar:

hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın rabbim  :amin: cicilerimizide giydirmek nasip etsin  :amin: :amin: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 27 Eylül , 2012, 09:29:20

:amin: :amin: :amin:
RABBİM sağlıkla hayırlsııyla üstünde görmeyide nasip etsin canım güle güle giysirin inşallah :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 09:30:42
:love9: :flowers: fıstıklar ben yavru açlıktan  :hungry:  isyan çıkarıyor içerde  :k06:

:aferin:  ben ortalığı sakinleştireyim  :opucuk: :love9: geliyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

çok yaramaz olcak  :suclu: çoooook yandım ben  ::) :k06: :k06: :k06:

ooo paşaya bak ya daha ordayken her dediğini yaptırıyoo dışarda daha neler yapabilecek acabaaa  :hungry:  :opucuk: afiyet olsun cnm  :opucuk:

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 09:31:43

cnm doktorunun verdiği şeyi ihmal etme bence dün banada idrarımdaki iltihap için tek dozluk bi ilaç verdi içinde doktorunuza danışıp öyle için gebelikte kullanmasında danışılmalı diyo ama ben hiç terddüt etmeden içtim  :icon_thumright:

Dün akşam için kullanacaktın karar vermiştim zeynepcim ama unuttum işyerinde aklıma geldi  :'( ama yatarken kullanmak gerekli fitili diye akşama kaldı artık  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

hadi gelin hepbirlikde olsun  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

dayanamıyo artık  :k06: :k06: :k06:

ben yavrumu doyurup geleyim  :opucuk: :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Eylül , 2012, 09:35:36
Alıntı yapılan: zynpesra - 27 Eylül , 2012, 09:31:43

Dün akşam için kullanacaktın karar vermiştim zeynepcim ama unuttum işyerinde aklıma geldi  :'( ama yatarken kullanmak gerekli fitili diye akşama kaldı artık  :'(

kullan cnm ihmal etme derim ben  :icon_thumright: inşşalah sorun yaratmaz cnm canını sıkma  :amin:

esracım

Meleğim Elifim güle güle kullanın kullansınlar aldıklarınızı.

En güzel heycan bu oluyor.Bende dün akşam ne aldım biliyor musunuz ? Bebeğin eşyalarını koymak için bir çanta aldım.Çanta kocaman bi şey.Bir ara fotosunu çeker koyarım siteye inşallah.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 09:33:25
:amin: amiiin elif cim  :opucuk: eminim çok mutlu olmuşsunuzdur  :love9: çok şükür rabbime teker teker

hepimizin yüzü güldü rabbim olmayanlara versin  :amin: :love9: enkısa zamanda inşallah  :amin: :nazar:

hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın rabbim  :amin: cicilerimizide giydirmek nasip etsin  :amin: :amin: :love9: :love9:

aminnnnnnn  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına