2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

eğer kansızlığın yoksa vermemiş olabilir sağlıklı gidiyo herşey demekki maşallah  :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

vitamine 12. haftada falan başlarlar ama arkadaşın dediği gibi ihtiyacın yok demek ki  :nazar:

sen doktoruna yine de hatırlat ama

toluarzu

TAMAM KIZLAR SAĞOLUN. İNŞLLH DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEY YOLUNDADIR PONDAN VERMEMİŞTİR. BENİM RUTİN HEMOGRAM DEMİR VS KAN TAHLİLLERİNE İLK AYIMDA BAKTI BİDAHA BAKMADI AMA.... :icon_scratch:

_inci_tanem_

Verirse sonlara doğru belki 7.ayda falan verir sanırım çok bilmiyorum henüz oralara gelemedim ama doğuma hazırlık anlamında diye düşünüyorum canım sağ salim alırsın inş. bebeğini kucağına sorunsuz şekilde :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

CANIM HERKESİN DEĞERLERİ BİR OLMAYA BİLİR
ONDAN KORKMA AMA BAZI SEYLERİ DOKTORA HATIRLATMAK GEREK.
YADA DOKTORA SÖYLEDİKLERİN TERS DÜŞMESİN DİYE KANSIZLIGIM NASIL DOKTOR BEY Bİ LACA FİLAN İHTİYACIM VARMI DİYE SORABİLİRSİN
SAĞLIKLI GEBELİK DİLERİM CANIM :amin: :nazar:

_nilgun_

Alıntı yapılan: toluarzu - 29 Haziran , 2012, 16:54:06
TAMAM KIZLAR SAĞOLUN. İNŞLLH DEDİĞİNİZ GİBİ HERŞEY YOLUNDADIR PONDAN VERMEMİŞTİR. BENİM RUTİN HEMOGRAM DEMİR VS KAN TAHLİLLERİNE İLK AYIMDA BAKTI BİDAHA BAKMADI AMA.... :icon_scratch:

Canım ama tekrar baktırması gerekir. Bence sen bi hatırlat, belki de unutmuştur. Gerek yok falan derse de sağlık ocağında baktır cnm.

redice

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Haziran , 2012, 16:10:36
A.s canım
:amin: :amin: :amin: inşallah sağ salim alırız bebişleri kucağımıza  :amin: :amin: :amin:
Bebiş iyi sanırım maşallah  :nazar: Eskisi kadar takılmıyo artık sayfaya kimse arada bakıp bir kaç muhabbet çıkıyolar malum yaz tatile gidenler oluyo senide öyle düşünmüştür ark. üzülme  ;)

Saol Yeliz'cim.Sen yeni geldin sanırım daha önce bu sayfada göremedim. Ben sınava hazırlanıyorum.KPSS.o yüzden giremiyorum fazla.haftaya bitiyo inşallah derdim tasam. bebeğime 24 saatimi ayırmak istiyorum artık :) buarada bende SEVDA.Memnun oldum.
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz HOŞGELDİNİZ! :)) İnşalah bebişlerimizi alırız kucaklarımıza.

redice

Alıntı yapılan: toluarzu - 29 Haziran , 2012, 16:54:06

doktorlara hatırlatmak gerekiyo bazı şeleri malum birsürü hastaları var.Aslında ekranlarına verileri giriyolar yinede hatırlatmak da yarar var.

redice

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Haziran , 2012, 16:14:10
Kızlar birşey soracağım size bugün sağ ve sol kasığımda arada batma ve hafif sancı gibibirşeyler oluyo  :'( :'( :'( sizdede varmı böyle bir durum aklıma takıldı umarım bir problem yoktur  :amin: :amin: :amin:

onlar normal canım karnın büyüdükçe olağan şeler. ii gelişmeler yani dert etme ;)

melek100lü

Alıntı yapılan: redice - 29 Haziran , 2012, 14:46:28
selammmmm kızlarrrr

sayfalar dolmuş taşmış. ya bitaneniz de beni merak etsin  :caca: :caca: :caca: :caca:
çok üzüldüm amaaaa  :y25:

melek senin için çok üzüldüm ya hala bulantının devam etmesi çok zordur sanırım.Allah yardımcın olsun  :amin: :amin:

geçenlerde yawrumu gördüm ultrasonda çok şeker görünüodu büyümüş Sıpa'm. çok seviyorum onu çookk :love9: :love7:

kızlar hepnizi için dua ediyorum inşallah sıkıntılarınız tez geçer. :amin:

:love9: :love9: :flowers: canım nasılsın görüşmeyeli :opucuk: :love9: :love9: :love9:

kusura bakma güzelim malum  :suclu: herkes farklı sıkıntılar yaşayınca unutuyoruz  :opucuk: sınava hazırlanıyordun galiba değilmi :icon_scratch:  nasıl geçti :dontknow:
inşallah bebeğin şans getirmiştir sana  :amin: :nazar: :opucuk:
inşallah canım çabuk geçsin artık  :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: redice - 29 Haziran , 2012, 17:36:52
Kızlar birşey soracağım size bugün sağ ve sol kasığımda arada batma ve hafif sancı gibibirşeyler oluyo  :'( :'( :'( sizdede varmı böyle bir durum aklıma takıldı umarım bir problem yoktur  :amin: :amin: :amin:

onlar normal canım karnın büyüdükçe olağan şeler. ii gelişmeler yani dert etme ;)

İnşallah öyledir canımm :amin: :amin: :amin: Meleğim iyi olsunda :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

redice

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 17:38:22
Alıntı yapılan: redice - 29 Haziran , 2012, 14:46:28
selammmmm kızlarrrr

sayfalar dolmuş taşmış. ya bitaneniz de beni merak etsin  :caca: :caca: :caca: :caca:
çok üzüldüm amaaaa  :y25:

melek senin için çok üzüldüm ya hala bulantının devam etmesi çok zordur sanırım.Allah yardımcın olsun  :amin: :amin:

geçenlerde yawrumu gördüm ultrasonda çok şeker görünüodu büyümüş Sıpa'm. çok seviyorum onu çookk :love9: :love7:

kızlar hepnizi için dua ediyorum inşallah sıkıntılarınız tez geçer. :amin:

:love9: :love9: :flowers: canım nasılsın görüşmeyeli :opucuk: :love9: :love9: :love9:

kusura bakma güzelim malum  :suclu: herkes farklı sıkıntılar yaşayınca unutuyoruz  :opucuk: sınava hazırlanıyordun galiba değilmi :icon_scratch:  nasıl geçti :dontknow:
inşallah bebeğin şans getirmiştir sana  :amin: :nazar: :opucuk:
inşallah canım çabuk geçsin artık  :amin: :amin: :amin: :amin:

7 temmuzda sınav canım. bebeğim benim şansım biliyorum.sınavı kazanamasamda onunla olmak mutlu edebilecek beni yani her iki durumdada mutlu olcam inşlah.O herşeyden önemli. :)
bu arada bişe dicem. ben gaviscon şurup kullandım bulantım ve mide ağrılarım vardı çok şükür geçti dr una bi sor istersen belki sanada ii gelir canım.

redice

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Haziran , 2012, 17:41:03
Alıntı yapılan: redice - 29 Haziran , 2012, 17:36:52

İnşallah öyledir canımm :amin: :amin: :amin: Meleğim iyi olsunda :amin: :amin: :amin:

bende tecrübeli arkadaşalrdan bilgi alıyorum bu konularla ilgili.

melek100lü

baya azaldı bulantılarım geçer heralde artık  başım ağrıdığında oluyor

migrenim olduğu için miğdeme vuruyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

redice

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Haziran , 2012, 17:45:30
baya azaldı bulantılarım geçer heralde artık  başım ağrıdığında oluyor

migrenim olduğu için miğdeme vuruyor  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

migren çok pis bişe ya :(( Allah yardımcın olsun canım.aç kalmamak gerekio işte onda.uykunu da ii alman lazım. bi de üşütme ben üşütürsem hemen midem bulanmaya başlıo.