2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

özlemcim telaşlanacak bişey yok ben bile hissetmedim henüz çok erken zaten hissetmen için bu konuda kafana takman gereeken bişey yok

mavişim80

sağol zeynepcim insanın içinden gecmiyor değil bi anda
zeynepcim peki bu karnımda hafif adet sancısı gibi agrım oluyor bu normal mi?

ZéynéP.SimAy

çok normal canım çünkü bebek ve yeri büyüyo onu arada hissedeceksin meleğin büyüdükçe kendine yer açıyo çünkü  :opucuk:

mavişim80

sağol canım bu aylar bizim biraz sıkıntılı ya aman diyorum herhalde lekelenmem artıyor diye hep tedirgin oluyorum..allaha emanet kuzum

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: mavişim80 - 26 Haziran , 2012, 13:13:43
yok canım kafama takıldı sadece sen öyle deyince sasırdım bende.
benimde karnımda ufak ufak adet sancısı gibi sancım oluyor arada birde karnımın gerildiğini hissediyorum bunlar normal mi sence ?
o sancı hepimizde oluyo onda bişiy yok  :-*  :nazar: inş tez vakitte kıpırdarlar yaa .. :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Allaha emanetler tabikide canım kucağımıza alana kadar hep bi tekaşe içinde olacaz hep tedirgin olacaz ama çook güzel bu tedirginlikler Allah kötü günler göstermesin inşallah bende artık çok istiyorum onu kımıldamasını hissetmek ama ya kımıldadı ben anlamadım yada çook tembel olcak geç kımıldayacak  :k06: :k06:

mavişim80

zeynebim kusura bakma balık hafızalı oldum sen  kacıncı haftadasın suanda ? ancadır belkii bekle bakalım

ZéynéP.SimAy

14+1 canım yani normal zamanlar hatta erken bile sayılabilir ama insan acele ediyo  :k06: :k06:

sukeyna

mavişim80

ZéynéP.SimAy

ah o zmn geçiyomu zamaannn aman sağlığı yerinde olsunda napalım artık bi ara kımıldar elbett  :k06:

mavişim80

dimi ama
:amin: :amin: :amin:
allahım sağlık versin gecer neler gecer gider

HASRET!M S@N@

slm kızlar beni merak etmişiniz sagolun iyiyim ben bir haftadır işe gtmiyorum işler durgun eşimde götürmüyor teldn girip cıkıyorum yazmak zor oluyor

ZéynéP.SimAy

ama hem merak ettik hemde özledik canancım olmuyo böyleeee  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

tatlm geziyorumda biraz vaktim olmuyor sadece okumakla yetiniyorum bende sizleri cok özledm ama isyeride sıkıcı zaten tatlm iki üc aya bırakıcam alıstırma oluyor