2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

sukeyna

Ay ne guzel maşallah nazar değmesin diyelim, benim ki hiç durmuyo gece, daha dogrusu gündüz uyuyo gece ayaktayiz hep, o kadar uykusuzum ki :occasion14:
Bide doktor uyanmasa bile uc saatte bir uyandir yedir dedi, sende oyle yap ac kalmasın

nalan_brs

:cildir: her bebişte farklı demekki  :binkybaby: bizimkide gündüz hep uyanık hep kucak istiyor durmuyo.Kucağa alsan bi türlü almasan bi türlü.
Evet cnm genelde 3saat kadar kesintisiz uyumuyo uyanıyo kendi zati :)

Herşeyine rağmen çok şükür Rabbime.Çocuk sahibi yaptı bizi.Darısı diğer hamiş olan olmayan arkadaşlarıma  :amin:

EMEL 26

selam  anişler nasılsınız bakalım  :k06:
benim kızımın gaz sorunumuz var arada tutumu maf ediyor yavrumu :'(
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

EMEL 26

sukeyna

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 07 Şubat , 2013, 19:06:37

Aynı sorun bizde de basladi canım malesef mamadan dolayı oluyor , mamasına bir çay kasığı zeytinyağı koyuyorum ben doktor önerdi yani, sen ne yapıyorsun ?

melek100lü

:nazar: :love9: :flowers: slm şekerler nasılsınız  :love9: :flowers: :nazar:

:nazar: :love9: :opucuk: benim tontişimde bugün72 günlük oldu :opucuk: :love9: :nazar:

hepinizide çook özledik hala doğum yapmamış arkadaşlar

:love9: :love9: Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah sizleride  :amin: :amin: :love7:

sukeyna

Melek maşallah büyüttün tosun paşayı biz daha 24 günlük olabildik vakit geçse hayırlısıyla büyüse artık benim paşam da :k06:

elfo

kızlar yeliz bugün doğuma girecekti. haberi olan var mı?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

EMEL 26

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Şubat , 2013, 19:19:20
:nazar: :love9: :flowers: slm şekerler nasılsınız  :love9: :flowers: :nazar:

:nazar: :love9: :opucuk: benim tontişimde bugün72 günlük oldu :opucuk: :love9: :nazar:

hepinizide çook özledik hala doğum yapmamış arkadaşlar

:love9: :love9: Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah sizleride  :amin: :amin: :love7:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah canım ya tam sıkıştırmalık olmuş artık  :opucuk:
bizde bu gün 29 günlük olduk :nazar:

EMEL 26

Alıntı yapılan: sukeyna - 09 Şubat , 2013, 16:39:41
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 07 Şubat , 2013, 19:06:37

Aynı sorun bizde de basladi canım malesef mamadan dolayı oluyor , mamasına bir çay kasığı zeytinyağı koyuyorum ben doktor önerdi yani, sen ne yapıyorsun ?
canım ya denemediğim birşey kalmadı
gaz damlası
gaz için masaj kremi
rezene
ama nafile sanırım bu bir süreç zamanla gececek :dontknow:
şu bebek çaylarından aldım ama  yarından sonra aşımız var gidince dr sorayımda  öyle kullanıcam
kullanan varmı
mulipanın  gece çayı ve  rezene çayı

RüZgAr GüLü

S.A ANNELER BİZ GELDİK OĞLUŞUMLA UZUN BİR ARADAN SONRA  :muzz:     55 GÜNLÜK OLDU OĞLUŞUM  :binkybaby:    KIZLAR GAZ SORUNU BİZDEDE OLUYORDU SÜTÜM YETMEDĞİ İÇİN İLK BİR AY MAMADA VERİYORDUM AMA ÇOK ŞÜKÜR 1 AYDAN SONRA SÜTÜM GELMEYE BAŞLADI MAMAYI KESİNCE GAZ SORUNUDA AZALDI  :D   .. AMA GECE UYUMUYOOOOO  :crybaby2: GÜNDÜZDE ÇOK AZ UYUYYOR  UYKU PROBLEMİMİZ VARR  :sleepy1:      sizler nasılsınız annişler görüşmeyeli   :opucuk: :opucuk: :opucuk:

EMEL 26

günaydın annişler nerdesiniz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bebişlerden ayrılıp buraya gelemiyorsunuz herhalde ben  elifim uyunca
bakıyorum ama kinse yok inşallah hepiniz iyisinizdir  :k06:

elfo

nerdeyse 1.5 ay oldu yeliz hiç uğramadı canım ya  :-\ merak ediyorum . siz yine arada sıra giriyorsunuz neti mi kapalı nedir artık  :dontknow:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

RüZgAr GüLü

selam ANNELER nerelerdesiniz :) nasılsınız bebişler nasıl ...biz oğluşumla 3 aylık olduk  aguuu buguu yapıyoz artık :) zeynep hanım nerelerdesinizz biz artık büyüdük simayı istemeye gelcez ..  :)) biberonumuzu  sütümüzü hazırladık :D