2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

tşk kızlar oğluşum gayet iyi  :binkybaby: 3 kg 50 cm doğdu normal oldu doğumum ama çok zordu rabbim yardımcınız olsun inş.... :amin: :amin: birazcık ufak tefek doğdu ama sağlıklı çok şükür çok tatlı oluyorlar yaaaa  :k06:   öpmeye bile kıyamıyorum  :opucuk:     

sevdaözgür

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 02 Ocak , 2013, 19:49:20
tşk kızlar oğluşum gayet iyi  :binkybaby: 3 kg 50 cm doğdu normal oldu doğumum ama çok zordu rabbim yardımcınız olsun inş.... :amin: :amin: birazcık ufak tefek doğdu ama sağlıklı çok şükür çok tatlı oluyorlar yaaaa  :k06:   öpmeye bile kıyamıyorum  :opucuk:     

maşallah canum.bende sezeryan olucam bebeğim iriymiş,birde başında ödem var diye dr riskli dedi.dualarınıza ihtiyacım var.cumartesi belli olur nezaman doğurcağım.

mavişim80

ohh hadi sevinidm canım rabbim hayrlı evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin..

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah canım  :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

_inci_tanem_

Artık kimseler yok buralarda herkez birer birer gitti :( :( :(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

vah canım. senin kaderin de benim gibi. ben de bahar annelerinin sonuncusu olacam kısmetse. herkes tek tek ayrılıp gitmiş olacak. gerçi şimdi de kimse uğramıyor doğru düzgün.
senin adına heyecanlıyım yelizim. çok az kaldı inş.  :amin:
bi arkadaşım c.tesi günü doğum yapacakmış sezeryanla şimdi aldım haberini çok heyecanlandım  :-ooo
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

Evet elifcim sanırım bende bizim topikte sonuncuyum tek başıma kalıverdim  :( :(

Hayırlısıyla sağ salim alırız inşalllah kucaklarımıza yavrularımızı  :amin: :amin: :amin:

Sezeryan günümüze 28-29 gün var canım hayırlısıyla inşallahhh  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Yelizcim nst ye bağlanıoyor musun  kontrolün ne kadar sık aralıkla olmaya başladı ? sen zamanı daralttıkça bende daraltıyorum.kız bebekleri erken gelirmiş bakarsın benimkide erken gelir.benim randevbü tarihi 22 ocak.o zamana 34+ olacağız.bakalım ondan sonra ne sıklıkla çağırmaya başlayacak merak ediyorum.

_inci_tanem_

evet esracım bağlanıyorum 32.haftada gitmiştim çok şükür ALLAH'a problem yoktu

geçtiğimiz salı gittim o zaman 34+3'tüm yine bağladı sıkıntı yok dedi hamd olsun

16 ocakta tekrar çağırdı aspirini bıraktığım için suyunda azalma olabilir dedi ALLAH korusun ona bakacak nst'ye bağlarmı bilemedim esracım hayırlısıyla sağ salim doğsunlarda bizim sezeryan olduğu için 1 hafta 10 gün önceki tarih zaten hayırlısıyla gelirler inşallah sağlıkla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

Merhaba kızlar benim son uc gunüm Allah kısmet ederse salı gunü sezeryana gireceğim , vakit daraldıkca heyecan artiyo :sunny:

Benim doktorum hiç sokmadı nst ye bu arada.

_inci_tanem_

Maşallah size şükeynacım sona gelmişsiniz hayırlısıyla sağ slaim kavuşursunuz inşallah  :amin: :amin:

Enteresan dr.nst'ye hiç sokmamış olması  :dontknow: birde sizin dr.erken alıyo baya sanırım bizim dr. 39.hafta doluyo verdiği tarihte  :icon_scratch:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Yelizcim biliyorum canım sezeryan olacağını 8-9 şubat demiştin.Hiçbir şey kalmadı o tarihe.Aspirini kesti demek ama bence bir sıkıntı olmayacak suyun falan azalmayacak.Şükürler olsun bugünlere geldik.Günleri saya saya azalttık.
Sukeynacım tarihi bilmek çok heycan verici.İnşallah salı günü mis kokulunu alırsın kucağınaç.

Zeynepcim senin kız kaçıncı haftada gelmişti canım ? Onu soracam soracam hep unutuyorum...

EMEL 26

arkadaşlar  bende pazartesi günü sezeryanla kızımı inşallah alıcam kollarıma  :love9:
şu an 39 haftalığım pazartesi 40. haftanın başı olacak
nst 36.haftadan itibariğle 3 gün arayla girdim çok şükür herşey yolunda   :nazar: :nazar:
rabbim hepimizin yardımcısı olsun :amin: :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

mavişim80

kızlar baya uzak kaldım sizden kusuruma bakmayın öpyorum hepinizi
doğum yapacaklara allahım yardım etsin
yelizim suyun azalmaz korkma kuzum sen
bişey kalmamıs yuzdun yuzdun kuyruguna geldin sık dişini
benimde son 15 gunum sancı beklyoruz artık
kızlar bol bol dua ediyorum rabbm yolumuzda bizi yarı yolda komasın
:amin: :amin:
hamile kalmak isteyen ark ayrıca dua ediyorum

_inci_tanem_

aminnnnnn inşallah kızlar RABBİM hepimize hayırlısıyla sağ slaim kavuşmayı nasip etsin yavrularımıza  :amin: :amin:
Banada azalamayacak gibi geliyo şimdilik ama hayırlısı ALLAH'dan inşallah problem olmaz gününde saatinde gelir kuzularımız  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına