2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

nescafe

kızlarr nerdesiniz bizim dönemin anneleri birer birer doğum yaptı burada muhabbet kesildi :(

RüZgAr GüLü

S.A KIZLAR  :opucuk: OĞLUŞUM Bİ TÜRLÜ GELMİYOR YA SABIRSIZLANIYORUM 4O. HAFTAMIZDAYIZ  :cildir:  DUA EDİN ANNELER ZEYNEP MELEK  :binkybaby: :binkybaby:  BENDE BEBİŞİMİ UYUTMAK İSTİYORUM ARTIK GELSİİİNNNN  :crybaby2:  :k06: :ehi: :ehi: :ehi:

sukeyna

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 17 Aralık , 2012, 13:32:05
S.A KIZLAR  :opucuk: OĞLUŞUM Bİ TÜRLÜ GELMİYOR YA SABIRSIZLANIYORUM 4O. HAFTAMIZDAYIZ  :cildir:  DUA EDİN ANNELER ZEYNEP MELEK  :binkybaby: :binkybaby:  BENDE BEBİŞİMİ UYUTMAK İSTİYORUM ARTIK GELSİİİNNNN  :crybaby2:  :k06: :ehi: :ehi: :ehi:

Ayy arkadasım sen daha dogum yapmadın mı beklemek cok zor olsa gerek, bebis de büyümüştür iyice hadi hayırlısı bakalım  :occasion14:

ZéynéP.SimAy

cnm doktor ne diyor normal mi herşey peki geçti senin günün sanırım  :dontknow: allahım bir avazda kurtarsın inşallaahh  :amin:

RüZgAr GüLü

nalan_brs

Canım Allah yardımcın olsun.Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah.  :amin: Güzel haberlerini bekliyoruzzz.
Ayyy heyecanlandım   :flowers:

sukeyna

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 18 Aralık , 2012, 10:29:10
KIZLAR NİŞAN GELDİ 1 SAAT ÖNCE DUA ZAMANI  :amin: :amin: :amin:

Hadi hayırlısı canım , Rabbim bir avazda kurtarsın insallah

sukeyna

Kızlar nasılsiniz , benim biraz moralim bozuk :'(
Cumartesi gunü doktor kontrolüne gittim, bebegim iki haftada sadece 50 gr almış , doktor kilosunun iyi olduğunu söyledi ama bilemiyorum son zamanlarda daha cok kilo alması gerekmez miydi?

EMEL 26

kilosuna takılma canım sağlıklı olsunda alır moralini bozma  :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

mavişim80

RüZgAr GüLü

saol canım ama daha gelmedi benim yaramaz oğlumm doktora gittik geri yolladı muayene falan oldum açılma ve sancı olmadığı için geri yolladı sancın olunca gel dedi :)

ZéynéP.SimAy

canlarım napıyosunuzzz  :opucuk: :opucuk:

ayselcim ne durumdasın geldimi paşamız  :nazar:

nalan_brs

iyiyiz cnm biz kızımla sen nasılsın kızçen nasıl , inşallah uslu bi kız olup yormuyordur annesini  :binkybaby:

Rabbim bizlerede nasip kokularını duymayı  :amin:

sukeyna

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 21 Aralık , 2012, 12:54:43
canlarım napıyosunuzzz  :opucuk: :opucuk:

ayselcim ne durumdasın geldimi paşamız  :nazar:

Canım biz İyiyiz cok şükür sen nasılsın kızın nasıl maşallah 11 günlük olmus bile :) kaçıncı haftada dogum yapmistin Zeynep sen?

ZéynéP.SimAy

kusura bakmayın kızlar hemn cvp yazamıyorum bizim hatun beni rahat bırakmıyoo hele bugün çok üzdü beni nedense hiç uyumadı anca rahat bıraktı sürekli emmek istedi  :dontknow:  :binkybaby:
hepinizin iyi olmasına sevindim bizde normal şartlarda iyiyiz şükürler olsun  :amin: :amin:
ben 38 haftamda doğum yaptım cnm  :icon_thumright:
Allahım sizlerede yaşatsın bu harika duyguyu inşallahh  :amin: :amin: