2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

canım gerçek şuki benim eşim çok pasif ve maalesef bunu sonradan öğrendim  :caca: :caca: yani ben ne yaparsam yapayım yanımda olurmu olmazmı inan kestiremiyorum aman bende saldım zaten  :toothy10: :toothy10: özlemcim bana zeynep de ben pek esrayı sevmem  :laughing7: :laughing7: benimde ilk aşırrı derecede mangalda sucuk ekmek çekmişti ölüyodum onu yiyene kadar yediğim hiçbişey doyurmadı beni onu yediğim gün başka hiç bişey yemedim   :ehi: :ehi: kaldırmıyorum canım gidiyorum yemek hazırsa yiyorum değilse hazırlamalrını bekliyorum ve hiç bi yere bakmıyorum şuan eşim yapıyo çoğu şeyi ama o kız hala bi tarafını kaldırıp bişey yapmıyo birazcıkta olsa yüzü kızarmıyo  :cildir: :cildir: :cildir:

HASRET!M S@N@

özlemcim inş güzel haberler alırsın pazartesi günü ya inan cok mutluyum senin hamiş olmana inş sag salim alırsın kucagına inş bulantın olmaz bizim gibide yersin bol bol

mavişim80

HASRET!M S@N@

kızarmaz zeynepcim inanki bak bende yeni hamileyim bize geldiler bir akrabalarıyla iki görümcemde yerinden kalkmadı ben bir kere düşük yapmısım demi azıcık yardım edin esim utansınlar diye cayı tuttu yok anam nerde utanacaklar öyle oturdular dünya bulasıgı bırakıp gittiler delirdim onlar gidince esim de elimden geleni yaptım askım anlamadılar dedi yok benm esim hiç pasif değildir cok korkarlar esimden ailesi
benm de ilk küraz istemişti hiç unutmam yiyene kadar öldüm gece rüyalarıma girmişti esim aldı yedim sonradan her yerde arastırdık bulamamıstık cok sükür yedim isteğim gecti ben hep meyve aseriyorum valla baska hiçbişi dğeil gecen esim iyiki yazın hamile kalmısın kısın olsa napardık dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ZéynéP.SimAy

tatlım bulantılar kişiye göre değişiyo kimin başından başlıyo kimi bi kaç hafta çekiyo mesela melek çok uzun çekti daha yeni azaldı hatta geçti artık sanırım onun benim öyle aşırı olmadı bi kaç sabah kalvaltıdan sonra oldu haftada bir falan oldu benimde sanırım cananında olmadı pek bulantısı inşallah seninde olmaz çünkü zor bi süreç benim arkadşaımında oldu kız kendi yaptığı yemeği yiyemiyodu zor zamanlar atlattı yani geçirene kadar  :igrenc: :igrenc:

HASRET!M S@N@

cnm genlede kalp atısları basladıgında oluyor benm o zamanlar aksamları oldu hersey koktu aksamdan sonra birsey yiyemedim ama sonra düzeldi doktor bile sasırdı son gittiğimde bulantın cok oluo mu dedi hiç olmuyor dedim ne zaman kesildi dedi hiç olmadıki dedim hemen ulstrasyona aldı ters giden birsey var sandı sükür iyilerdi miniklerim cok iyi dedi ikizlerde mutlaka olurda dedi anneme cekmişim sükür ben cok dua etmiştim olmasın bulantım diye

ZéynéP.SimAy

walla canım bi laf vardır yaptığın banaysa öğrendiğin kendine diye annem beni böyle büyüttü ve iyiki öle büyütmüş ne kasdar rahat büyümüş bi kız olsamda herşeyi yapmayı biliyodum ve evlendiğimde hiç zorlanmadım artık koca kız kendi düşünsün ya bende hamile falan olmasam inan düşünmyecem iş yapmış yapmamaış ama hepsi biliyo bende düşük yaptım zor günler geçirdim ya azıcık kıymete binmek istiyo insan inan kendi annem çöp kaldırtmıyo bana amaann Allah görüyo napalım vardır bu sabrımın da bi selmati inşallahh  :amin: :amin: ya bende sadece meyve yesem doyuyorum aslında yağlı yemek yiyince miem bulanıyo ama saatlerce meyve yiyim banamısın demezzz  :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

bosver cnm okulun kapanmasına az kaldı yazı doya doya yasayın sizde evet meyve bayılıyorummmmmmm  :hungry: :hungry: :hungry:

ZéynéP.SimAy

inşaallah canım artık kısmet bakalım neler yaşarız  :k06: :k06: walla canım çekti patronlar gelsede gidip alsam da yesem yaa yakında pazar da var bugün  :toothy10: :toothy10: 

mavişim80

ii canancım hadi sevindim daha 2 haftam felan var ozaman :)
inş. olmaz bendede miğde bulantıları ...korkulur bi durum sürekli öğğğ :)
canım dediklerinde sonuna kadar haklısın..vurdum duymaz insanlar allah  vermesin kimsenin basına
benimde eşimin teyzesini kızı 7 aylık evli ama bi görsen ben calısırım bi yere gittikmi kosustururum o gider oturur kocasının yanına sofra kaldırırız yerine göre cekilir kenara
buda benim zoruma gider.evin kızı işlenmio gelini kostursun..

HASRET!M S@N@

bir yere gidince yabancıda olsa ilk kezde gitsem mutlaka yardım etmeye calısırım hiç cekinmem nasıl otururlarsa hiç anlamıyorum valla ya
gecen bizde arkadastayız ev cok kalabalık yemek yedik ben hemen bulasıga girdim otur hamileisn falan dediler ne olacak dedim amcalarının kızı var hiç yerinden kalkmadı kalkacak adam kalkmıyor sende otur dediler ama tabi oturmadım o insanından kaynaklanıyor yaniii

ZéynéP.SimAy

aynen kızlar bende oturamam yani bi bardak bile kaldırsan insanın içi rahat ediyo ya yani bu yetiştirme ve karakter meselesi sanırım sen hamilesin diyip oturtmaya çalışanlara da kızıyorum şu dünyada bitek benmi hamileyim evdede yapıyorum ben bu işleri altın kafeste mi durcam yani anlamadım ki .. özlemcim inşallah olmaz bulantın  :igrenc: :igrenc:

mavişim80

yetiştirmek cok önemli eşin anlasın bosver zeynepcim
ki muhtemelen anlamıs diyorum.sen elleme ama yinede beceriksiz kızzzz.niye okuyorsa o kız....evine faydası olmayan bi insanın eminim ele faydası cok olurr

HASRET!M S@N@

cnm onlarda iyiliğim için diyore yorulma diye bir düşüğüm oldugu için keske biraz bizimkilerde yani esimin aileside bunu düşünse
hiç daha sormadılar nasılsın kızım nasıl gidiyor hamilelik bir ara sor demi
haftada birgün gider otururu kalkarız işin gücün var mı de değilmi
yazık annem her geldiğinde iş görüyor bize iyiki su anneler var

ZéynéP.SimAy

o anlıyo canım dahada anlayacak sen merak etme ben sabrediyorum diye böyle rahatlar ama artık benim sabrımda taştı yani şuan umursamazlığa vuruyorum bakalım sonumuzu hayırlı etsin rabbim  :amin: hayır bide yani 2 yıllık bi üni okuyosun neyin havasını neyin kafasını yaşıyosun sen ya sanırsınki tıp okuyosun  :laughing7: :laughing7: