2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

liste yapmayı bilen biri varsa bize bir liste hazırlasa banda anlatsada ben yapsammm

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 10:55:11
liste yapmayı bilen biri varsa bize bir liste hazırlasa banda anlatsada ben yapsammm
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: canancım suzan biliyor duygu biliyor bide esra elif biliyor zehrada biliyor rica etsek yapmazlarmı :dontknow: :dontknow: :dontknow:

melek100lü

HASRET!M S@N@

melek100lü

:nazar: :nazar: biz çok iyiyiz canancım  :amin: :amin: siz nasılsınız
fıstıkların nasıl  :opucuk: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

bizde iyiyiz cnm bnm allaha sükür biri listemizi cıkarsa ilk sizin cinsiyetiniz belli oldu eklense diğer kızlarda olsada sohbet etsek artık

sukeyna

Arkadaşlar ben doktora ne zaman gitsem keseyi görebiliriz acaba?
4 haftalıkken gözükür mü ki :-\

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 09:51:55
bizde iyiyiz cnm bnm allaha sükür biri listemizi cıkarsa ilk sizin cinsiyetiniz belli oldu eklense diğer kızlarda olsada sohbet etsek artık
canım rica etsek birinden yaparlar yaa  :dontknow: evet gerçekten çok iyi olcak  :hello2: :hello2:

melek100lü

Alıntı yapılan: sukeyna - 28 Mayıs , 2012, 10:10:37
Arkadaşlar ben doktora ne zaman gitsem keseyi görebiliriz acaba?
4 haftalıkken gözükür mü ki :-\
canım benimki 5 haftalıkken üstten belli olmuştu  :dontknow: sen nezaman gitmeyi düşünüyorsun

sukeyna

Yarın gitmeyi düşünüyorum canım , alttan bakar muhtemelen o zaman gözükür mü

melek100lü

bilmiyorumki canım yaaa işallah gözükür minik keseniz hep 5 haftalıkken göründü benim
onun için net bişey diyemiyorum canım kusura bakma  :opucuk:

sukeyna

HASRET!M S@N@

alttan muayeneyle görünür cnm ben 4 haftalıkken gitmiştim ikiside gözükmüştü alttan nokta seklinde git bencede ilaç falan verir tatlım

sukeyna