2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

özlemcim aramıza hosgeldin cnm bnm
bu arada günaydın kızlar  :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

:love9: :love9: :flowers: günaydın canancım nasılsın görüşmeyeli :flowers: :love9: :love9:

:nazar: tatil iyi geldimi canım özledik seni ve bebeşlerini :nazar:

mavişim80

sağol meleğim inş canım hayırlı gecer gunlerimiz.
ay günaydın ddemeyi unuttum
canancım hosgeldin canım..nasılsın görüşmeyeli?bebşlerimiz nasıllar
melekim sen nasılsın ?paşamız iyimi<?

melek100lü

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 02 Haziran , 2012, 09:27:20
sağol meleğim inş canım hayırlı gecer gunlerimiz.
ay günaydın ddemeyi unuttum
canancım hosgeldin canım..nasılsın görüşmeyeli?bebşlerimiz nasıllar
melekim sen nasılsın ?paşamız iyimi<?

:nazar:canım benim günaydın  :opucuk: :nazar:

:nazar:öyle pozitif bir enerji yayıyorsunki   :nazar: :nazar:

:nazar:bu bebek yaşamına tat kattı değilmi canım  :nazar: :love9: :love7: :love9:

:nazar:hepde seninle olur o minicik kalbiyle inşallah  :amin: :nazar:

bu maaşallahlar boncuklar bebeğin için canım  :nazar: :nazar: :nazar:

mavişim80

meleğim tşk ederim
henuz tadını yasıyorum canım cunku sadece elimde kan testim var
pzt doktordan sonra inanıcam tam olarak
psikolojim değişti canım
ellimi neye atsam 2 sefer düşünüyorum artık
hayatımı değiştiriyor galiba miniğim
allahım inş. herdaim benimle olur..

ZéynéP.SimAy

günaydınn kızlaaarr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: nasılsınız bakalımm  :k06: :k06: özlemcim hoşgeldin sefalar getirdin aramıza  :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

iyiyim kızlar cok sükür edanın konusunu okuyordum görmemişm cok üzüldüm kıza allahım yuvasına tez vakitte huzur versin
karınım geriliyor büyüyor miniklerim ya benm içimde saki bir canavar var acayip yiyorum ve kendimi durdumramıyorum halim ne olacak bilmiyorum esime ne olur mutfagı kilitle diyorum ye işte ne güzel diyo yiyincede sıgınamıyorum evin içinde dört dolanıyorum gece sabaha kadarda tuvalet bekliyorum suyu cok içtiğimden simdiden böyleysem sonumu düşünemiyorum
meleğim zeynepcim nasılsın
özlemcim inanılmaz sevindim sana sırf snein için girdim nete telden
allahım sağ slaim kucagına almayı nasip etsin inş sen nasılsın gülüm

ZéynéP.SimAy

iyiyiz canancım  bizde  :opucuk: :opucuk:  ama bizimde kısada olsa güzel bi tatile kafa dinlemeye çok ihtiyacımız var aslında ama imkansız  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bende sürekli yemekten patlayacağımı hissediyorum ya nedir bu içimize fil mi kaçtı neee  :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

valla öyle cnm sürekli yiyrum sürekli esim gülüyor bak yine acıktım mesela  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
cnm ben üç gün evde kalıyorum kendi iş yerimiz üç gün stajer geliyor bende evdeyimm hamile kaldıgımdan beri o yüzden rahatca geziyorummm dinleniyorumm sükür allahıma
su zaman bir gecsede miniklerimi görsemmm

ZéynéP.SimAy

ayy benim eşimde öyle çok hoşuma gidiyo diyo sürekli gülüyo ya patlayacam durdursana diyorum bişey olmaz diyo bana yaaa  :toothy10: :toothy10: ay ne güzel yaa dinlenecek hiç vaktim olmuyor işte stres evde stres sürekli sürekli bi sıkıntı inan kendime 5 dk vakit ayıramıyorum ve patlamak üzereyim yani gemileri yakmaya az kaldı  :caca: :caca: :caca:

HASRET!M S@N@

bende öylydm cnm da tavrımı koydum birde kaybım varya o yüzden bizimki seslenmiyor simdi birseyler yiyorum da esim gülüyor yine mi yiyon diye  :toothy10: :toothy10:inş sende kısa bir tatile cıkarsın yakında görümcen gider rahatlarsn azıcık

ZéynéP.SimAy

ya tavır koysan karşı tavır daha büyük oluyo artık bende kimseye ağzımı açmıyom hepsini kendi haline bıraktım gitti naparlarsa yapsınlar onun gitmesi bana tatil gibi gelecek zaten  :laughing7: :laughing7:

HASRET!M S@N@

sen iyi davran hep cnm büyüklük sende kalsın esinede anlatma asla hep iyi düşün hakkında esine kötü demeki sonra birsey oldugunda yanında olsun bitanem

mavişim80

sağol zzeynepcim ayy ne desem sana esramı zeynep mi bilemedim
canancım sağol cnaım allah razıolsun cok saskınlık içindeyim bende.pzt rand aldım bakalım nekadarlıkmıs miniğim..allahım sağsağlim kucaklarımızı doldursun inş.
bende yeme felan yok kızlar ama sonrası sizin gibi olacagına inanıyorum :)
dun bile dünyanın dondurmasını yemişim bi oturusta...
benim canım ilk et cekmişti ..halen ara ara aklıma geliyor

canım hadi görümcen deden o sahsiyet biran önce gitsinde sen de tatil yapmıs ol.benim deidklerimi unutma kaldırma bir corap bile haaa :)