2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

doruk38

kızlarr sizi listelemeye geldimm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  ama kim var kim yok bilmiyorum. doğum tarihlerinizi yazarsanız sevinirim

HASRET!M S@N@

cnm bas sayfalardan beri epey kişi varda aktif değiller epeydir ben isimlerini yazmıstım o listeyi bulup buraya kopyalayım arada gelenlerde oldu ama benm ki 24 haziran kısmetse

HASRET!M S@N@

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

cute552..................Bebisimizi bekliyoruz insallah                       
serserim.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah      1Aralık 2012 
melek100lü.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah      4 Aralık 2012   
Hasretimsanal..................Bebislerimizi bekliyoruz insallah  24 Aralık 2012 
zynpesra....................Bebisimizi bekliyoruz insallah      24 Aralık 2012  &
gül-i rana...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah       05 Ocak 2012 
Dilkan........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
Toluarzu.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   
Bedriyegülşen..................Bebisimizi bekliyoruz insallah       
redice ....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   

doruk38

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:
Asuela.........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ARALIK 2012   :binkybaby:
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby:
HASRET!M S@N@................ .....Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     7 şubat 2013 :binkybaby:
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
cute552.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:

[/quote]

doruk38

melek100lü

:flowers: Zehracım ALLAH razı olsun senden  :flowers:

SENDE SAĞSALİM BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Mayıs , 2012, 14:11:20
:flowers: Zehracım ALLAH razı olsun senden  :flowers:

SENDE SAĞSALİM BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnn melekcim. allahh hepimize sağ sağlim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş......

HASRET!M S@N@

evet cnm daha kişi cok bak ben topladım sende ekle ok
melek100lü 4 aralık
serserim 1 aralık
cute552
Dilkan
Toluarzu
Bedriyegülşen
Hasretimsana 24 Aralık
zynpesra 24 aralık
Redice
Gül-i Rana 5 Ocak
Aysel
Aleyna635 5 Aralık
Ayşe_etiskence
Rüzgargülü 14 Aralık
Sükeyna 7 Subat

doruk38

LİSTEDE BAYA EKSİK VAR. BU SAYFAYA DAHİL OLANLAR DOĞUM TARİHLERİNİ YAZSINLAR BEN GİRDİKÇE EKLERİM. İNŞŞALLAH HEPİNİZİN BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ YAZMAK NASİP OLUR. SONRADA KUCAĞINIZA ALDIĞINIZI YAZMAK NASİP OLUR  :love9: :love9: :love9:

doruk38

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 14:14:06
evet cnm daha kişi cok bak ben topladım sende ekle ok
melek100lü 4 aralık
serserim 1 aralık
cute552
Dilkan
Toluarzu
Bedriyegülşen
Hasretimsana 24 Aralık
zynpesra 24 aralık
Redice
Gül-i Rana 5 Ocak
Aysel
Aleyna635 5 Aralık
Ayşe_etiskence
Rüzgargülü 14 Aralık
Sükeyna 7 Subat

BUNLARIN HEPSİ SAYFAYA GİRİYO MU ?  :icon_scratch: GİRİYORSA YAZIYIM

HASRET!M S@N@

son olarakta emel26
Malatyalı44
Dilekibrahim
-deniz-
ElmaŞekerim var yasasın hamile bölümünde
bunlarıda eklersen cnm tamamdır gerisini biz yenileriz olursa ekleriz inş

melek100lü

HASRET!M S@N@

giriyor cnm bu sayfalara yazmıslar tek tek bakıp topladım hepsinide direk tarih vermemişler
sen yaz istersen biz girdikçe öğrenir ekleriz onları

doruk38