2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

evet cnm ama doktorumda bunu dedi düşük ilacı kullanıyorum inş 35-36.haftaya kadar kullanıcaksın yani doguma kadar dedi ama inş durur 38.haftaya kadar duranlarda oluyormus sağlıcakla kucagıma alıyım yeter ki cnm premütera olarak dogmalarını istemiyorum istedikleri kadar dursunlarrr yeterki ben razıyım her türlü sıkıntılarına

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Mayıs , 2012, 10:46:22
biz yarın alcaz sonuçları inşallah iyi çıkar sonuçlar
doktor iyi diyor gelişimine ama bilmiyorum :dontknow:
testler çok yanıltıcı olabiliyormuş hiç endişelenme dedi :amin:
dua edin bizim içinde  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/quote

melekcim gelişimleri iyi ise testlerde de bi sorun yoktur inşallah  :amin: :amin: hayırlı haberler verirsin inşallah yarın dualarım seninle canım benimm  :amin: :amin: bende bi arkadaşım için meryem suresi okuyorum ve sonunnda önce onun için daha sonrada hepimiz için dua ediyorum Allahım kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

amiiiiiiiiin zeynepcim ALLAH dualarını kabul etsin inşallah  :opucuk:
bende çok takılı kalmayı düşünmüyorum gelişimi çok şükür güzel
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ZéynéP.SimAy

bende güvenmiyorum aslında ama içimen bi ses de yaptır diyor bilemedim yani sonuç kötü bile çıksa ben kıymam bebeğime asla yapmam bunu ama işte hayırlısı ne diyelim  :amin: :amin:  ya bizim burda bi abla ikiz kızlarını 7. ayından önce  doğurdu ama 9ayını dolduruna  ankarada kuvezde durdurlar şükür şimdi çocukları çok sağlıklılar  :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

işte cnm erken dogum riskimiz cok fazla bizim yani ben 7.aya  gelene kadar rahat edemicem o günden sonra ne zaman olursa dogarlar ve yasarlarmıs yani yasama ihtimalleri cok yüksekmiş ama 6.ay cok riskli allahım inş zamanında kucagıma almayı nasip eder
bayramdan sonra evimde olucam dinlenicem bol bol 7.aya kadar inş dinlenmek gerekmiş
işte bekleyip bakıcaz rabbime emanet onlarrr

melek100lü

ZéynéP.SimAy

Rabbim o melekleri korur canım sen gönlüne ferah tut  :amin: :amin: ve evet çok çok dinlenmem gerekecek ben artık son aya kadar çalışırımm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

benm bir tanıdıgımda 6.ayd adogum yaptı ikizlerine
biri dogumda sonra vefat etti ikincide 3 ay daha yasadı artık eve cıkaracaklardı öyle vefat etti
5 yıl sonra olmustu onunda ve ben cok üzülmüştüm ona gerci üzülmemeye calısmıstım simdi bende korkuyorum işte cnm bir bebeğimi kaybettim inş bunalrı kucagıma alırım karnım cıkmasına hiçbirsyeim olmamasına ragmen pantalon bile alamıyorum elimde kalır diye korkuyorum hep allahım elimde bırakmasın hiçbirseyi suan bile içim dolduuuu öyle duam bu bakalım hatime basladımm sağlıcakla kucagıma almak için ramazanın sonuna bitirmek istiyorummm  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

canancım hiç isim düşündünmüü bakalım ikizlerine   :laughing7:  :laughing7:

melek100lü

canım benim korkma rabbim korur onları inşallah sen fırsat buldukça dinlen  :opucuk:
resimde koysan artık diyorum  :suclu: :suclu: merak ediyorum göbüşünü :k06:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 11:06:06
benm bir tanıdıgımda 6.ayd adogum yaptı ikizlerine
biri dogumda sonra vefat etti ikincide 3 ay daha yasadı artık eve cıkaracaklardı öyle vefat etti
5 yıl sonra olmustu onunda ve ben cok üzülmüştüm ona gerci üzülmemeye calısmıstım simdi bende korkuyorum işte cnm bir bebeğimi kaybettim inş bunalrı kucagıma alırım karnım cıkmasına hiçbirsyeim olmamasına ragmen pantalon bile alamıyorum elimde kalır diye korkuyorum hep allahım elimde bırakmasın hiçbirseyi suan bile içim dolduuuu öyle duam bu bakalım hatime basladımm sağlıcakla kucagıma almak için ramazanın sonuna bitirmek istiyorummm  :amin: :amin: :amin:

[/quote

canancım inşallah sen bunların hiç birini yaşamayacaksın  :amin: Ama RAbbimizden gelene boynumuz kııldan ince  :amin: Bizim hakkımızda en iyisini o bilir.. sen gönlünden geçeni yap kendine güzel bi alışveriş ya gelmeyene pantalonlarla durupta bebişleri sıkıştırma  :k06: onlar zaten 2 si gayet sıkışmışlardır bide anneleri sıkıştırmasın  :k06: ben aldım giyiyorum walla

HASRET!M S@N@

zeynepcim diğer kontrole gittiğimde alıcam evet herkes kızıyor sıkıctırma kuzucukları diyede ben hala korkuyorum nedense
valla öyle uyumlu isimler düşünmüyoruz esim ikiside kız olursa sıla ve hazal dedi ikiside özlem hasret anlamında ya bizde cok bekledik o yüzden bir kız bir erkek olursa kayınbabamın adı mustafa olacak erkeğin kızında yine hazal yada sıla iki erkek olursa onu da ben koyum diyorum mustafa ve yusuf dedim bakalım o zaman düşünürüz artık

ZéynéP.SimAy

isimleriyle güzel güzel yaşasınlar inşallah canım  :amin: :amin: benim arkaşımında 7 yıldır olmuyo ne aşılamsı tuttu ne tüp tedavisi RAbbimin bi hikmeti vardır diye düşünüyoruz eğer onunda hayırlısıyla bigün bebeği olursa kıza rüya yada masal koymak istiyo erkeğeğ de o anlamlara gelen bişey koymak istiyo inşallah rabbim aratmasın ona daha fazla şuan onun için elimden gelen herşeşyi yapmaya çalışıyorum meryem suresi okuyorum kürler buluyorum sen bahsetmiştin sanırım münacat duaları diye bi kitaptan şimdi onu arıyoruz falan Allahım büyük bakalım tedaviyle olmadı belki doğal yolla olur diye dua ediyoruz  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

allahım tez vakitte nasip etsin cnm ismi ne arkadasının ben herkese isimleriyle dua ediyorum onuda katayım içine diye sordum cnm
sen isim düşündün mü hiç

ZéynéP.SimAy

ismi gülistan arkadaşımın çok sevinirim dua edersen onun içinde  :amin: :amin: canım bende kız olursa eşim illa rahmetli annesinin adını koymak istiyo Şaziye bende araştırdım baya isimleri en hoşuma giden isimler Asel ve Zümra yani iki ismi olacak şaziye asel yada şaziye zümra tam belli değil erkek olursada bizim babalarımızın adı ömer başında ömer olacak diğerleride tuğra yada çağan olacak gibi inşallah tam belli değil ama  :k06: