2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 15:55:45
kac haftalıksın cnm bnm
( 11 hafta 4 günlük yaa çok heyecanlıyımmmmm :))                                                                                                                                                                   

HASRET!M S@N@

hmm isimleriyle yasasınlar cnm bnm ya
cok güzelmiş benmkiler de kesin değil mustafa dısında valla koy cnm rahmetli olmus neticede iyi olur
benim babamda rüyasında görmüş ben varmısım cok dinine baglı bir kadın varmıs bana üzülme evladın olacak erkek olacak adınıda mustafa koy demiş ondan sonra hamile kaldım bebeğimi kaybettim sonra bir hocaya gitmiştik bizi okumustu onada sorudk bebeğimizin ismini ne koyalım diuye oda o zaman muhammed mustafa demişti anlıcan mustafa ismini koyumak farz oldu artık allah tarafından kondu meleğimin ismi diyorum bende
cnm cok güzel bir isim bizim burda birde kulagına ezan okunurken ahirt ismi okunur onuda muhammet koyucam muhammed mustafa olacak dünyada agır gelir o isim diye mustafasını koyucam oda neticede efendimizin ismi

HASRET!M S@N@

hosgeldin cnm seninde masallah epey olmus
isim neydi cnm dogal yolla mı kaldın kendini tanıt bize biraz
biz burda hep sohbet edicez artık sende gelirsin

ZéynéP.SimAy

yani dediğin gibi mustafa ismi farz olmuş ama güzel isim mustafa ben hep iki isim düşündüğüm için ikinci isimleri değişik olsun istiyorum mesela asel cennette akan bal ırmağı demek çok hoşuma gitti biraz boya marksı gibi falan ama nedense hamile kaldığımdan beri bu ismi çok beğeniyorum ve başka isim beğenemiyorum  :dontknow: :dontknow: ewet bide öle bi isim varmış sadece ama o zmn benim çocuk baya isimli olacak artık neyse hayırlısı öyle olsun inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

hmm valla benm iki tarafta siddetle iki isme karsı tek olsun ne koyarsan koy diyorlar bende öyle düşünüyorum ama sen mecmursun cnm inş saglıklı olurlar dogarlarda isimler ccokta önemli değil

ZéynéP.SimAy

ya benimde kardeşiminde ismi çifttir küçüklüğümden beri bende hep çocuğuma çift isim koycam derim inşallah ta öle nasip olur  :amin: :amin: aslında isim önemli canım çocuk hem bu dünyada hemde öbür dünyada isimleriyle yaşıyolar ve bebekler isimlerinden çok etkileniyorlar   :laughing7: dediğin gibi sağlıklı olsunlarda isim en son iş  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

yani cnm bende öyle demek istedimde yanlıs söyledim tabi isim cok önemli bende kızlarda sıla ve hazal yerine dini birsey koyalım dedim esim en bastan berği hazal ismini sayıkladı ta evlenmeden önce bile derdi o yüzden kıramıcam bende ahiret isimlerini dini birsey koyarım artık

ZéynéP.SimAy

benim annemler ben doğduktan sonra deli gibi isim aramışlar bi kağıda birsürü isim yazmışlar aile dostumuz varmış ist. da adama isimleri göndermişler oda zeynep sümeyye olsun demiş sonra babam zeynepi beğenmişte sümeyyeyi beğenmemiş esra koymuş onun yerine ve ben zeynep ismini çok çok seviyorum eğer kayınvalidem vefat etmeseydi kızımın ilk adı zeynep olacak tı ama artık rüya oldu o ama belki bende kulağına okuturum zeynep ismini inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

evet cnm zeynep ismini bende cok severimm isimleriyle yasasınlar inşşşş bazen biran önce dogsunlar istiyorum varyaaa 

ZéynéP.SimAy

aynen canım yaa acayip heyecanlanıyorum doğuncada biraz daha dursaydınız deriz ama  :k06: :k06: konuşuyorum onla hadi çabuk büyüde  doğ artık diye  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

o lafı ben kesin derimde iki tane olunca
olsun hamilelikte güzel ben sadece cinsiyetlerini öğreneyim tekmelerini hissedeyim diye zaman gecsin istiyorum 2 ay var daha cok geliyor bana zaman hiç gecmiyor sanki

ZéynéP.SimAy

aynen canım aynen aynı duygular içindeyiz yani onu hissetmek istiyorum şuan bişey hissetmiyoruz ya anlamıyosun hamile olduğunu bitek karnımız büyüyo işte  :icon_scratch: anca doktorda gördüğümüzde anlıyoruz hamile olduğumuzu  :k06: gün sayıyorum 10+1 bilmem ne e daha 3 aylık bile olmadı of zaman ne kadar yavaş geçiyo halbuki öğrendiğim gün dün gibi yani aslında vakit çabuk geçiyoda biz biraz acele ediyoruz bide melek falan erkenden öğrendi cinsiyetini bende acayip merak ediyorum

HASRET!M S@N@

evet cnm tek tek gün sayıyorm bende ramazandan önce öğreniriz allahın izniyle cnm ikimizde

ZéynéP.SimAy

inşallah öğreniriiz erkekse zaten gittiğimiz kontrollerde öğreniriiz gibime geliyo ama bakalım hayırlısı ama babamız aşırı şekilde kız istiyo şimdiden kızım diye seviyo  :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

ben rüyalarımda hem erkek gördüm hemde kız
ama cogu erkek görüyor genelde bakalım sağlıklı olsunlarda hiç farketmez
benm doktorum bu gittiğimde görsede söylemezki biraz kesinci bir doktor
belkide der bilemiyorum ama belli de olmaz