Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

nur10

merhaba arkadaşlar.ben 32. haftamdayım tam tamına 18.5 kilo almışım sabah tartıldım. ama benim tehlikeli olduğu için 2 ay devamlı yattım. ilk başta nasıl oluyorsa sonrada öyle oluyor.kafama takmıyorum artık. :sunny:

ღ°cerenay.♥.

ben 31 . haftadayım 15 kilo aldım.

ama korkuyorum bu ara iştahım açıldı iyice 20 kiloyla bitirmekten korkuyorum  :y25:

bi ara gene çok iştahlanmıştım ,tatlılara saldırmıştım resmen,o zamanda birden kilo aldım ,tam geçti derken gene sürekli yemek düşünmeye başladım
:hungry:  :hungry:  :hungry:  :hungry:  :hungry:  :hungry:

adalet

ben ilk zamanlar pek takmiyordum ama gitikce genisleniyorum istahimada diyecek yok  :tongue3:
ne olacak bu halim saglik olsun bebis iyi olsun diyerek kendimi kandiriyom ve yiyorum

ღ°cerenay.♥.

bende bebeğimin sağlığı için diyecemde gerçek ortada. :tongue3:talıları ,kekleri, hamurları resmen kendim için yiyorum yani  ;D

adalet

bebekler bahane yemekler sahane :muzz:
ilk zamanlar tatlilar gozumde kararmisti keske hep oyle olsaydi malesef bu aralar bende tatli kirizine girenlerdeyim

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

VALLA BENDE AZ DA OLSA ŞEKER ÇIKTI VE DOKTOR GÖZÜMÜ FECİ KORKUTTU. ALLAM TAM DA AŞURE ZAMANI NASIL YEMİCEKSİN . KASE KASE GETİRİYO KOMŞULAAAAAAAARRRRRRR  :y25:

BENDE BAŞTAN TATLI GÖRMEK BİLE İSTEMİYORDUM ŞİMDİ İSE AKLIMI YİTİRECEĞİM TATLI DİYE  :hungry:

TOPLAM 13 KİLO ALDIM ASLINA BAKARSANIZ ÖYLE KORKUNÇ BİR GÖRÜNTÜM YOK 6,5 AYLIK GEBE BİRİNE GÖRE. BEBEK DE NORMAL KİLOSUNDA. AMA BU ALDIĞIM KİLOLAR NERDE BEN ONU ANLAYAMIYORUM  :dontknow:

Pippilotta

Merhaba arkadaşlar,bende 20. ci haftama girdim üç buçuk kilo aldım daha ama her istediğimide yiyiyorum.Yalnız benim tatlı ve şekerli şeylerle pek aram yok yani az yiyiyorum.Bence birazda bünye meselesi bu kilolar.ben hayatımda elli ikinin üstüne çıkmış diilim yani ve ne yersem yiyyim.O yüzden en iyisi yiyin takmayın kafanıza.... :)

Almiş'inAnniş'i

eh seni de görücez bakalım daha 20. haftandasın. öyle başlarda olmuyo tabi sonradan çıkıyo acısı anlamıyorsun neye uğradığını. SÜRPRİİİİİİİİİİİİİZZZZZZZZZZZZ yapıyo :D

Alıntı yapılan: Pippilotta - 03 Şubat , 2007, 12:58:45
Merhaba arkadaşlar,bende 20. ci haftama girdim üç buçuk kilo aldım daha ama her istediğimide yiyiyorum.Yalnız benim tatlı ve şekerli şeylerle pek aram yok yani az yiyiyorum.Bence birazda bünye meselesi bu kilolar.ben hayatımda elli ikinin üstüne çıkmış diilim yani ve ne yersem yiyyim.O yüzden en iyisi yiyin takmayın kafanıza.... :)

ღ°cerenay.♥.

katılıyorum,resmen iştah patlaması oluyo :hungry: :k06:

ÖZLEM

VALLAHİ 4. AYDA GİYDİM HAMİLE KIYAFETLERİNİ .ZAYIF OLDUĞUM İÇİN KARNIM HEMEN ÇIKTI.18 KİLO ALDIM DR.12-13 ALMAN LAZIM DEMİŞTİ AMA OLMADI REJİM YAPMAMI SÖYLEDİ FAKAT BEN YEDİM.GERÇEKTEN DE İŞTAH PATLAMASI OLUYOR.HİÇ KİLOM KALMADI KIZIM ŞU AN 21.AYLIK NORMAL KİLOMDAYIM 48 KİLO BOY 1,60

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

Almiş'inAnniş'i

maşaallah özlem, dua et forumdaki arkadaşlarım da benim gibi olsunlar allahım de noluuuuuuurrrrr :(

Alıntı yapılan: ÖZLEM - 03 Şubat , 2007, 22:39:15
VALLAHİ 4. AYDA GİYDİM HAMİLE KIYAFETLERİNİ .ZAYIF OLDUĞUM İÇİN KARNIM HEMEN ÇIKTI.18 KİLO ALDIM DR.12-13 ALMAN LAZIM DEMİŞTİ AMA OLMADI REJİM YAPMAMI SÖYLEDİ FAKAT BEN YEDİM.GERÇEKTEN DE İŞTAH PATLAMASI OLUYOR.HİÇ KİLOM KALMADI KIZIM ŞU AN 21.AYLIK NORMAL KİLOMDAYIM 48 KİLO BOY 1,60

mirayım

bende bu kiloları verebilecekmiyim acaba :y25:

angelhera

Ben şimdiye kadar 8 kilo aldım. En son c.tesi kontrole gittim, 3 kilo almışım 1 ayda.
Dr normal dedi ama bana biras fasla geldi o 3 kilo. Hep bu tatlı krislerim yüsünden böle oluooo  :hungry:

MiniKim, FirSt LadY im Seni SabırSızLıkla BekLiyoruz BaLım

Zara82

arkadaslar gözünüzü korkutmak istemem ama ben tam 23 kilo aldim....yediklerime dikkat ettigim halde..bende cogunuz gibi tatli seyler yiyordum..özellikle geceleri üsenmeden uyandigim cikolata yiyordum... ayrica ben son haftada asiri kilo aldim ve cok sislik vardi bende...Simdi 8 kilom kaldi vermem gereken .... :suclu: