Hamileler, Anneler Bi Bakarmısınız?

Başlatan Nezo, 14 Şubat , 2012, 14:24:03

« önceki - sonraki »

Nezo

Ya Kızlar Bu Kırmızı Renk Çiçeklere Dokunmayın Koklamayın Falan Derler Bebekte Gül Beni Kırmızı Lekeler Falan Olmasın Diye. Doğruluk Payı Nedir Acaba Ya  ???
Güllerim Geldi Koklayamıyorum Korkudan Bakıyorum Uzaktan Öyle Öcü Gibi  :ehi:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

ne olur ne olmaz koklama  :laughing7: öyle bakmaya devam et sen  :toothy10:

Demet_dk

GÜL OLAYINI DUYMAMIŞTIM

AMA ZEYTİN YİYİP ELİNİ YÜZÜNE SÜRME VS DERLERDİ YADA ÇİLEK
BİDE TÜRBEYE TEKKEYE GİDİLMEZ DERLER

GİTMEDİM AMA YEME KONUSUNDA KENDİMİ ALIKOYMADIM HERHANGİ Bİ SORUN YOK

AYAĞININ ÜZERİNDE Bİ LEKE VAR AMA NE LEKESİ BİLMİYORUM

tulayysl

gecen sene bu gun ben de hamileydim. ben gelen cicekleri koklamıstım walla. bişicik de olmadı. ama sen bilirsin

Nezo

Nezo

Dün O Kadarda İpucu Verdim Yolla Mis Gibi KırÇiçe Kokliyim Dimi  :ehi:
Napsam Bilemedim Kızlar  :honk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Nezo

Alıntı yapılan: Demet_dk - 14 Şubat , 2012, 14:31:46
GÜL OLAYINI DUYMAMIŞTIM

Demet Bize Laf Edenler Utansın Ne Kadar Hurafe Varsa Biliyoz  :toothy10: :toothy10:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 14 Şubat , 2012, 14:43:46
Alıntı yapılan: Demet_dk - 14 Şubat , 2012, 14:31:46
GÜL OLAYINI DUYMAMIŞTIM

Demet Bize Laf Edenler Utansın Ne Kadar Hurafe Varsa Biliyoz  :toothy10: :toothy10:
bizdede var bu inanislar ciger gul hatta hayvanlara cok bakma bile derler benzermis :icon_scratch:
ama hicbiride aklima gelmedi valla gulde kokladim cilekde elledim yedim ins. bise olmas o an aklima bile gelmemisi sen yazinca aklima geldi ben hepsine elledim kesin biyerimede surmusumdur :k06: :k06: :k06: :k06:

]

kelebegimm

bence aklina geldigi icin koklama suphelendin nede olsa bencede sen sadece bakk

]

Nezo

suzannn

NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM AMA ANNEM BANA HAMİLEYKEN DİZİNE BÖĞÜRTLEN YAPIŞMIŞ YANLIŞLIKLA VE BENİM DİZİMDE BÖĞÜRTLENİN AYNISI VAR :ehi: 

<<<peri masalı >>>

duymuştum ama bilemiyorum bende çilek yerken annem yedirdi bana dokunma dedi :) çiceğide söyledi ama doğrusunu bilemiyorum

doruk38

bende böyle şeyler çok duydum ama inamıyorum. eğer bu gerçekse benim bebek kıp kırmızı doğar çünkü ayıptır söylemsi çok çilek yedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  nezom istersen doktora soruyum ben konuyu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  bir doktor arkadaşa arkadaşım için bu konuyu sormuştum. alakası yok demişti. göbeğini bir yere çarpmamaya düşmemeye dikkat etsin demişti. eğer göbeğini çarparsan yada düşersen bebekteki kılcal damarlar zarar görüp patlaya biliyormuş. çatlayan kılcal damar ömür boyu kırmızı kalıyormuş. bence yemekle alakası yok

hümeyra_t_e

ben böyle şeylere hiç inanmam ve hamileykende dikkat etmedim elime ne geçerse kokladım dokundum çok şükür oğluşum da bişe yok sadece saçının arasında küçük bi lekesi var oda yani ben zeytin yada ciğere dokunum saçımın arasına elimi sokcak kadar pis olmadığıma göre allah vergisidir  :ehi: