Hamileler, Anneler Bi Bakarmısınız?

Başlatan Nezo, 14 Şubat , 2012, 14:24:03

« önceki - sonraki »

KONYALI

BEN BIR SABAH ESIMLE MARKETE GITMISTIM VE CILEK MIS GIBI KOKTU BURNUMA..HEMEN ALDIM EVE GELDIM YEDIM AMA KIZIMIN BOYNUNDA ÇİLEĞİ VAR...

ÇİLEKLİ DONDURMAM BENIM....

beynâ

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 17 Şubat , 2012, 21:05:59
Alıntı yapılan: beynâ - 17 Şubat , 2012, 16:09:06
ben hamileyken aşerdiğin şeyi anında yiyemeyip vücudunun biyerini kaşırsan o şekil çıkarmış diye duymuştum..annem komşu balık pişirince kokusundan aşermiş,yiyememiş,benim göğsümün altında ufak bi balık izim var şimcik.. ;D

aa ciddimisin onsan değildir kız her canımız çektiğini yiyemiyoruz ki hamilelikte mesela benim canım döner çekmişti ama bulamamıştım o saatte ama oğlumda döner izi yok :ehi:

valla bilmiyorum,annem yiyemediğini anlatır sinirlenerek,babam da yokmuş olanlar da tınmamış çünkü..ama benim balığım var :k06: :k06:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

hamileyken onu yeme bunu yeme şu olur bu olur biz ne yiyip içecez ya valla cnm ne istediyse yedim sonuç ne olur bilmiyorum allahım korusun
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

xxcansuxx

kızlar bende çok korkmuştum bu doğum lekelerinden nar çok yedim mesela hep aklımda diyerek yedim  :k06: :k06: hani hep derler ciğere dokunma yeme diye kurbanda ciğeri bir güzel yaptım yedim şükür ki hiçbir lekesi yok kızımın...

Nezo

İnsanın Aklına Sokup Psikolojisini Bozuyolar Yaaa  :caca:

mavişim80

kızlar hani derler ya hamileyken cilek gül seftali elleme diye.
siz ben bunu dun unutt aniden koca cilek kovasını all içine suyu doldur. elimlede süzdüm bi güzel ama sonra elimi nereme sürdüğümü hatırlamıyorum ne olacak şimdi ????
gecen gunde gül ellerim sol elimle sonra hemen sağ bileğimi tuttum olurmu bebeğimde cıkarmı güll izi valla aklımda kalıcak hep doğuma kadar

nazlıyarim

benim kuzenimin sol gögsünde şeftalisi var kızlar kocaman bide şeftali zamanı üzerinde tüyleri çıkıyor ve kabuk gibi çatlak çatlak kız 20 yaşında oldu  :( dikkat edin 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

almila__

ay inanmıyorummm :-ooo :-ooo :-ooo çok ilginç hiç duymamıtım böle şeyler :-ooo :-ooo
ben her gun çilek yıyıroum bır kase yoğurtla beraber 5-10 tane
elımı kım bılır nerelere surdum  :-ooo :-ooo :-ooo

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Cok ilginç şeftali konusu ya :icon_scratch: :icon_scratch:
Bende hamileyken bol bol çilek şeftali yedim, tamam oglumun anlinda ensesinde birde kafasinda gül lekesi var cok şükür aşiri degil ama ben oralara dokundugumu hatirlamiyorum :dontknow: arkadasinda dedigi gibi ben okadar pismiyimki elimi çilekli çilekli kafama süreyim :k06: :k06: