28 Nisan , 2024, 14:40:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

CANIM DİKKATİMİ ÇEKMEDİ DİYORSUN.HEP YANIMDAYDI DİYORSUN.EN AZINDAN BU İYİ BİR ŞEY AMA HAT ALMASI BANA DA ÇOK SAÇMA GELİYOR.YAAA SENİN ARKADAŞIN İÇİN EŞİN NEDEN UĞRAŞIYOR GÖRÜMCESİDE NE CİN ÇIKTI.ABİMİN YUVASINI DÜZELTEYİM DERKEN KENDİNEDE YENİ KOCA BULMAYA KALKMIŞ.ÇOK YAZIK BÖYLE KADINLARIN SAÇINI BAŞINI YOLACAN.AMA SEN YOLMA TABİİ.TERBİYESİZ AHLAKSIZ PİSLİK ADİLER...SENİN TELEFON NUMARANA NERDEN ULAŞMIŞLAR ARKADAŞIN VERDİYSE YANLIŞ ETMİŞ.SEN HAMİLESİN.VE KARNINDA İKİ TANE BEBEK VAR.BUNLARI DÜŞÜNÜP VERMEMESİ GEREKTİ.SEN KİMSEYLE KONUŞMA.NE O KADINLA NE O KADININ EŞİYLE NE ABİSİYLE.HİÇKİMSEYLE.SEN KİMSEYİ MUHATTAP ALMAK ZORUNDA DEĞİLSİN.NEDEN SANA İSPATLAMA ÇABASINDALAR.BOŞVER SEN HİÇ KAFANA TAKMA.ANNENLERE GİT.RAHATSIZIM DE GİT ORDA KAFANI DİNLEN.BİRAZ UZAKLAŞ EVDEN AMA EŞİNİN ANNE BABASIYLA KONUŞ YİNEDE.AMA O KADININ AİLESİNDEN KİMSEYLE GÖRÜŞME.KİM NE HALT YEDİYSE YESİN.KİM KENDİNİ TEMİZE ÇIKARIRSA ÇIKARSIN.BİRİLERİ ÇAMURUN İÇİNDE CEBELLEŞİP DURUYOR.ASIL BİZLER SENİN YAKININDA OLABİLSEYDİK.İNAN YANINDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM.

HASRET!M S@N@

destekleriniz için tesekkürler kızlar allah hepinizden razı olsunn ben cok kötüyüm kafam karmancorman gelip gelip aglayıp duruyor kendini ıspatlamaya calısıyor ama nedense inanmak gelmiyor içimden sadece ve sadece zamana bıraktım herseyi rabbime havale ettim kimseye inanmıyorum basımda catlıyor suanda inş esim ıspatlar ve beni inandırır zaten ne olursa olsun bana bu olayı tasımıcaklardı karnımdaki bebeklerimi düşüneceklerdi hallediyorsa aralarında halledeceklerdi egerki bebeklerime bişi olursa vebalini nasıl verecekler bilmiyorum inanın hiç bilmiyorummm allaha inanıp güvenmekten baska carem yok kızlarrr
betülüm yapmıstı ama bu tür seylerden nefret eden biriydi tvde bile izlemeye dayanamzdı sonra cok pişman olmustu vbe 7-8 aydır bunuda gösteriyordu cok mutluydum inanın bir dediğim iki olmuyordu ama güvenemiyorum işte allah kahretsinki inanamıyorum hersey yalan gibi geliyor

mavişim80

İNŞ. HAKLIDIR CANIM EŞİN.
ORTADA OLAN VER KALDIRILMIYACAK TEK SEY NASIL BASKA BİRİNE HAT ALIR BEN AKLIM HEP ORDA
BENİM DE EŞİM YAPSA SEN KİM OLUYYORSUNDA ELİN KIIZINA ALIYORSUN DERİM
ONDAN CANANIM DİKKATLİ SAKİN EMİN ADIMLARLA YÜRÜ

kelebegimm

Benimde kafamı kurcalayın tek şey hat acaba gecmis dokümanları cikartilirmi o hattin

]

HASRET!M S@N@

AYNISINI BVENDE DEDİM ESİ SÜREKLİİ KIZIN DÖKÜMANINI CIKARIYORMUSTA GÖRÜR DE YANLIS ANLAR DİYE ALINMIS O HAT VAZGECİRMEYE CALISIYORMUS GUYA

ZéynéP.SimAy

o zmn kız kendi alaymış artı dökümanlar çıkartılabilir kim kiminle ne kadar hangi sürelerde msjlaşmış ve konuşmuş görülür

serserim

BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA BAŞ VURULSA GALİBA DİLEKÇE VERİLİYOR CANIM DÖKÜMANINI ALABİLİYORSUN

destina06

Canancım buraya olumsuz haberi vermek için girmiştim ama yaşadıklarına takıldı gözüm.Eşi döküman çıkartıyorsa demek ki bişeylerden şüphelenmiş.Yoksa neden böyle bişey yapsın ki bizim kocalarımız neden döküman çıkartmıyor.Tatlım boşver herkesi her şeyi eşin de dahil olmak  üzere sıyrıl çık ailenin yanına git illa aranızın bozuk olduğunu söylemek zorunda değilsin yoruldum dinlenmeye geldim dersin.Ama orda onun yanında kalma tabiki ağlayıp sızlanacak ne yapsın yaptıysa vete yaptım diyecek mi :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: böyle bir durumda eşin,in yanında olmak zorunda değilsin o seni düşündü mü böyle bir şey yaparken.Madem hat almış söyleyeydi sana bak böyle böyle bunun için alıyorum diye.Madem ortada bir şey yok niye her şey gizli kapaklı. :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: sen şimdi kimseyi düşünecek durumda değilsin öncelikle düşünmen gerekn karnındakiler unutma :opucuk:

FİGENN

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Temmuz , 2012, 15:51:31
AYNISINI BVENDE DEDİM ESİ SÜREKLİİ KIZIN DÖKÜMANINI CIKARIYORMUSTA GÖRÜR DE YANLIS ANLAR DİYE ALINMIS O HAT VAZGECİRMEYE CALISIYORMUS GUYA

eşi devamlı döküman çıkartıyorsa iki seçenek var

ya bu adam hastalık derecesinde kıskanç

ya da kadın eşini aldatmaya müsaait yapıda biri

ama eşinin o kadına ayrı hat alması ve bunu senin bilmemenin hiç mantıklı açıklaması yok bence  :sad1:

destina06

benim olmadı yine kızlar yapacak bir şey yok malesef duaya devam :opucuk: ne gelir Allahtan demek ki daha zamanı değil

esracım

Şulem canım sana ayrıca üzüldüm.Bugün hep kötü haberler aldık.İnşallah en kısa zamanda gelir meleğin.Yola devam canım.Asla pes etme.Hep dualarımızdasın sen beklenen özlenene bebeğe kavuşacaksın  :opucuk: :opucuk:
Canancım Şuleye katılıyorum.Madem hat aldı sana bir açıklama yapsaymış.Haberin olsun hat aldım kıza deseymiş.Bunu sana söyleme gereği duyardı eğer temiz olsaydı diye düşünmeye başladım şimdi.Sen en iyisi annene git dinlen.Her şeyi boşver.Bebeklerinin hatrı için git uzaklaş canım.Sana bende yalvarıyorum senin şu an tek huzura ihtiyacın var.Sırf bebeklerin için annenlere git :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Şulecim çok üzüldüm RAbbim hayırlısını versin ne diyim bi vakit zamanı vardır elbet Allah bu yolda yar ve yardımcın olsunn  :amin: :amin:

melek100lü

şulecim bende çok üzüldüm canım testmi yaptırdın yoksa

lekelenmen çoğasldı diyemi öyle dedin

esracım

Test apytıracaktı bugün sabah öyle demişti.

serserim

ŞULEM HAYIRLISI OLSUN GÖNÜL İSTERKİ POZİTİF ÇIKSIN AMA VARDIR ALLAH IN BİR BİLDİĞİ SEN GÖNLÜNÜ FERAH TUT HERZAMAN DULARIMDASIN İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA BİZE GÜZEL HABERİ VERİCEKSİN GÖNÜLDEN İNANIYORUM ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: