Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

Aynurum Elifim sağolun kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: Sabah 6 da uyandım ama felaket halsizdim.Çok kötüydüm.Yumurta haşaldım.Bir dilim ekmekle ağzıma atıyorum lokmalar ağzımda büyüyor.Tv karşısında yiyeyim dedim.Bir dilim atıyorum sonra yerde uzanıyorum onu yerken.O kadar çokk çok kötüydüm işte.Şimdide pek iyi sayılmam ama sabaha göre daha iyi olduğum kesin  :icon_pale: 
Dualarım hep sizlerle canlarım bunu da söylemeden geçmeyeyim  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

babam aradı demin aglıcaktı telefonda
kızlar

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

halimi hatrımı sordu sadece merak ediyor beni  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok kötü geliyordu adam tam seviniyor kızım cok mutlu diye pat bişi cıkıyor oda haklı birsey olursa ara beni gelip alırım dedi  :y25: :y25: :y25:

mavişim80

esracım cok sevindim canım minnağini görmüssün
allahm doğumunuda göstersin inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Temmuz , 2012, 10:18:35
halimi hatrımı sordu sadece merak ediyor beni  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok kötü geliyordu adam tam seviniyor kızım cok mutlu diye pat bişi cıkıyor oda haklı birsey olursa ara beni gelip alırım dedi  :y25: :y25: :y25:

:y25: hayat imtihanlarla dolu. hiçbir sevinç dört dörtlük değil. ben de kendim bişeye üzülsem üzüldüğüm şeyi babam bilmesin isterim o üzülünce ben de çok üzülüyorum annem de aynısı olmuyor mesela belki o bütün duygularını kolayca dışarı vuruyor diyedir.

esracım

Alıntı yapılan: mavişim80 - 11 Temmuz , 2012, 10:22:39
esracım cok sevindim canım minnağini görmüssün
allahm doğumunuda göstersin inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
teşekkürler canım.inşallah hepimiz o günleri görürüz  :amin:

HASRET!M S@N@

ona birsey olmasından cok korkuyorum bugün gidicez ama inanın yoruldum yemin ediyorum  :y25: :y25: :y25: kimseye laf anlatmak istemiyorum telefonum kapalı annemle babamla hele konusacak hiç gücüm kalmadı sabah esimde agladı bende tükendim inanınki söyle uzaklara gitmek istiyorum tek basıma yapayanlız geldiğimde hersey hallolmus olsa

elfo

ağrıya gel canım. seni yürüyüşe götürürüm yemeğe götürürüm.  :opucuk:

HASRET!M S@N@

keske gelebilsem keske bebeklerimden korkuyorum iyi olmaya calısıyorum ama olamıyorum onlar için gülmek istiyorum ama gülemiyorum kızlar elimde değil

esracım

inşallah sende annen babanda en kısa zamanda mutlu olursunuz.sen mutlu ol ki onlarda seni iyi bilsinler canancım  :opucuk: :opucuk:

serserim

canancım seni çok iyi anlıyorum ben en ufak birşeyimi bile aileme yansıtmıyorum ama ailem aşamıyacağın birşey olursa muhakkak bize baş vur der şu an seninde kendi başına halledemiyeceğin şeyler var bence ailene danış çoğu şeyi onlardan akıl al yarın öbür gün bize danışsaydın demesinler yani bu benim fikrim canım herkesin aile yapısı farklı tabi inşallah en yakın zamanda huzurlu yuvana kavuşursun canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

olayı biliyorlar zaten cnm onlarda oluruna bıraktı zaten esime biz yanındayız dedi babam ben seni suclamıyorum dedi esimde baba istersen getiriyim yanınızda kalsın olay bitince alıyım dedi babamda kızım senin namusun senin yanında kalabilir isterse ama ters bişi olursa tabi gelir ben alırım dedi simdilik akısına ırakıyorum ben sadece onu ve torunlarımı cok merak ediyorum dedi canım babam aksam gidicez konusmaya babamlarla olayları tam bilmiyorlar onlarda bizdne dinlemediler ama inanın yoruldum kızlar cok yoruldum esime beni birdaha bulastırma deidm sen hallet napıcaksan ben cok acı cekiyorum bebeklerim olmasa neyse dedim

serserim

canım bebeklerin için kuvvetli olmalısın inşallah rahata kavuşursunda bebişlerini kucağına aldığında bütün sıkıntıların gider   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ama sakın bebeklerini düşünmeden hareket etme hep aklında olsunlar fevri davranma sen nekadar sinirlenirsen onlarda okadar asabi olurlar canım

RosE27

canancımm yazılanların hepsını sımdı okudum RABBIM kotu kalplı ınsanların şerrşnden korusun ıns aılenı :amin: ne şerefsiz insanlar war yaa sen guclu ol canım once kendın sonra bebeklerın ıcın  ınan gerısı eşinde olsa teferruat RABBIM tez zamanda feraha cıkarsın senı  :amin: :amin: :opucuk: