28 Nisan , 2024, 01:04:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

yasmin24

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Mart , 2012, 11:34:00
saadetim yazıyorum yazıyorum bir türlü iletilmiyor.püff umarım bu iletilir :hieyt:

beni böyle saadetcim :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: cici cici esra :))

yasemincim 21 gün uyguluyorsun bu kürü.ben 13.günümdeyim mesela.

ayşecim ellerine sağlık :flowers:
peki ne zaman başlıcaz canım adetten öncemi sonramı herhangi bir günü varmı

elfo

kızlar 2 gündür yeterince aktif olamıyorum tekrardan silkelenip geri geliyorum  :muzz: esram incir küründen sonra varmı bi değişiklik yumurtalarında?
yasmin sen eğer önceden soğan kürü yapmadıysan soğan kürüyle başlamanı tavsiye ediyorum. soğan ve incir kürleri birbirini destekleyici kürler. soğan kürü içini temizler yumurtlamanı düzenler incir kürü yumurta sayısını ve kalitesini arttırır Allah'ın izniyle bu arada konumuzun 44. sayfasındaki seda sayanın videosunu izle yardımcı olacaktır  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

esracım

şimdi arkadaşımın odasından ve bilgisayarından yazıyorum.yasemincim Elifime katılıyorum önce soğan kürü yap istersen.adetine 15 gün kala başlıyorsun.o bittikten sonra ben adetimin 4.günü incir kürüne başladım.44.sayfada incir kürü nasıl yapılmış çok güzel anlatıyor saraçoğlu.
bencede önce soğan kürü sonra incir kürü.öyle yaptım.bir ay belki zaman kaybediyoruz ama faydasına inanıyorum.
canancım çok sağol canım ben çok iyiyim.sen nasılsın keyfiler yerinde mi? şimdi millet gelir acele acele yazıyorum.yakalanmayayım bari :suclu:

HASRET!M S@N@

İYİYİM SÜKÜR ALLAHA YOGUN BİR SEKİLDE CALISIYORUM

esracım

yoğun olduğun belli Canancım yoktun görünürlerde...

HASRET!M S@N@

gece günüdüz çalışıyorum ama
sinir ediyorlar beni ya dün gene gec yattım misafir geldiiii
offfffffffff offffffffffffffff

şerife Berat

hasretim sana hoç geldin

dün yoğun geçmiştir senin için hem işte hem evde çalışmak.misafirler kalabalık mıydı?

yasmin24

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Mart , 2012, 12:05:42
şimdi arkadaşımın odasından ve bilgisayarından yazıyorum.yasemincim Elifime katılıyorum önce soğan kürü yap istersen.adetine 15 gün kala başlıyorsun.o bittikten sonra ben adetimin 4.günü incir kürüne başladım.44.sayfada incir kürü nasıl yapılmış çok güzel anlatıyor saraçoğlu.
bencede önce soğan kürü sonra incir kürü.öyle yaptım.bir ay belki zaman kaybediyoruz ama faydasına inanıyorum.
canancım çok sağol canım ben çok iyiyim.sen nasılsın keyfiler yerinde mi? şimdi millet gelir acele acele yazıyorum.yakalanmayayım bari :suclu:
doğru diyosun canım ama  ben adetime ne zaman 15 kaldığını bilmiyorum ki benim adetlerim çok düzensiz 3 4 aydır 40 günü aşgın sürelerde oluyodum bu ay ilaç kullandın 26. gün adet oldum bende istiyorum soğan kürü yapmayı şimdi yeni adetim bitti belki yaparım bu ay

HASRET!M S@N@

hosbulduk cnm sağol
kaç gündür böyleyim yetişemiyorum  :sad1: :sad1:

esracım

ne misafiri geldi öyle?haftaiçi zor oluyor misafir maalesef.ama geleni geri çevirmekte olmuyor tabi :dontknow: :dontknow:
Canancım sen eşinle beraber mi çalışıyordun.hatırlamıyorum yada öyle hatırlıyorum bana kızma ama sormuş bulundum :-[ hep bebek konusuna odaklandığım için onunla ilgili bilgilerini biliyorum ama :(

yasemincim pko mu var sende?neden bu kadar düzensiz.bende 30 günde bir oluyorum ona rağmen içtim soğan kürünü.eğer sende pko varsa kesin yap derim.ondan sonrada incir kürüne geçersin canım.ama adetin yeni bitmiş soğan kürüne şimdi başlama.mesela 18.günü falan başlayabilirsin ve 15 gün yap derim sana.

mutluluk

AYY İNSAN HASTA OLUNCADA HİÇ BİŞEY YAPMAK İSTEMİYO HEE.SADECE UZANMAK İSTİOM ŞUAN.BİR SÜRÜ İŞDE BENİ BEKLİYOR MAALESEF :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mart , 2012, 13:45:05
gece günüdüz çalışıyorum ama
sinir ediyorlar beni ya dün gene gec yattım misafir geldiiii
offfffffffff offffffffffffffff

AYYY DESENE SENDE BENİM GİBİSİN.BENİM AİLEM GELMEZ AMA EŞİMİN AİLESİ GELİR VE GEÇ KALKAR MAALESEF ÇALIŞIYOR ERKEN KALKACAK HAYATTA DÜŞÜNMEZLER. :cussing:

şerife Berat

dün okul çıkışı annem oğlumu da alıp bize gelmiş kızlar

oğlum durup dururken anneme demişki anneanne annem sadece işte çalışmıyor evdede birsürü iş yapıyor yani onun işi bi tane değil

bende şaşırdım kaldım bunu annemden duyunca çocuğun bile başı dönmüş demekki aktiflikten

mutluluk

BİRDE ŞERİFECİM 2.ÇOCUK GELSE VAY SENİN HALİNE.C.TESİ PAZARIN VAR DEMİ CANIM.