27 Nisan , 2024, 23:52:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MUTSUZSUNUZ FAKAT BUNU CEKMEYE BİRSÜRE MECBURSUNUZ

Başlatan burcu MELEK, 23 Ocak , 2012, 18:00:41

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

BUGUN AKLIMA GELDİ HAYATTA KAC KİŞİ VAR BENİM GİBİ MUTSUZ FAKAT CARESİZ BU HAYATI DEGİŞTİRMEK İSTEYEN FAKAT DEYİŞTİREMEYEN DEYİŞTİRMEK İÇİNDE ZAMANA GÜÇLENMEYE İHTİYACI OLAN VE ZAMANINI BEKLEYEN

°•.ℓανιηуα.•°

canım dünürüm noldu sana  :-[

bak benim hayattaki temel felsefem şudur: beni öldürmeyen şey beni güçlendirir....

emin ol herkesin hayatında zor dönemeçler olmuştur ama zamanla geçiyor... yeni yaşantılar ekleniyo ve düzeliyo. hayat hiç ummadığın kadar farklılaşabiliyor.... 

bak senin maşallah bi meleğin var. en büyük gücün o olsun emi  :opucuk:

burcu MELEK

HAKLISIN DÜNÜRÜM AMA COK GÜÇLENDİM ARTIK CEKECEK GÜCÜM KALMADI GALİBA FAKAT BUNU DÜZELTMEK İÇİN COK YOL AŞMAMA LAZIM İNSANLAR BENİM KENDİLERİNE MECBUR OLDUMU DÜŞÜNÜYOR SADECE DÜŞÜNÜYORUM NE HAYELLERLE UMUTLARLA EVLENİYOSUN YERİNİ YURDUNU BIRAKIP COK UZAK SESİZ KİMSEYİ TANIMADIGIN YANLIZ OLDUGUN BİR ŞEHRE SEVDİYİN İNSANIN PEŞİNDEN GELİYORSUN.TÜM BUNLARI YAPIYORSUN AMA İŞTE AMASI VAR BİRDE YAPTIGIN İNSAN BUNA DEWYMEZSE İŞİN İÇİNDEN CIKMAK MÜMKÜN DEYİL

°•.ℓανιηуα.•°

anlıyorum canım...

bak sana önerim koşullarınızı ve durumunuzu sakın doğum sonrasına göre değerlendirme. çünkü doğum sonrası anne ister istemez pasifleşiyor. bebeğe bakmakla yükümlüyüz.. bişiy yapamıyoruz. ister istemez eşlerimize mecbur konumuna düşüyoruz. ama bebeğin büyüyo artık bu durum geçici.

bence eşinle aranızdaki bu durum çok geçici. merak etme sen dünürüm. öfkeyle kalkan zararla oturur bak. sen yine de yapıcı olmaya calış.  :icon_thumright:    :opucuk:

Ezocan84

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Ocak , 2012, 18:10:12
HAKLISIN DÜNÜRÜM AMA COK GÜÇLENDİM ARTIK CEKECEK GÜCÜM KALMADI GALİBA FAKAT BUNU DÜZELTMEK İÇİN COK YOL AŞMAMA LAZIM İNSANLAR BENİM KENDİLERİNE MECBUR OLDUMU DÜŞÜNÜYOR SADECE DÜŞÜNÜYORUM NE HAYELLERLE UMUTLARLA EVLENİYOSUN YERİNİ YURDUNU BIRAKIP COK UZAK SESİZ KİMSEYİ TANIMADIGIN YANLIZ OLDUGUN BİR ŞEHRE SEVDİYİN İNSANIN PEŞİNDEN GELİYORSUN.TÜM BUNLARI YAPIYORSUN AMA İŞTE AMASI VAR BİRDE YAPTIGIN İNSAN BUNA DEWYMEZSE İŞİN İÇİNDEN CIKMAK MÜMKÜN DEYİL

ARKADASIM ÜZME TATLI CANINI INSALLAH DÜZELMESINI ISTEDIGIN HERSEY DÜZELIR SENDE MUTLU OLURSUN.. EVLILIGININ KACINCI YILINDASIN BILMIYORUM VE MELEGIN KAC AYLIK?? BASLARDA OLUYOR BUNA BENZER SORUNLAR; KIMI EVLILIKTE COK SIDDETLI YASANIYOR HERSEY; BAZI EVLILIKLERDE OLGUN BEYIN YAPISIYLA DAHA AZ CAN YAKICI ATLATILIYOR

NICE INSANLAR TANIYORUM; COK ZOR VE ACI ASAMALARDAN GECMIS AMA SUAN COGU INSANDAN DAHA MUTLU!!

Ezocan84

LAVINYA SENIN ISMINDE BENIM GIBI ÖZNURDU DEGILMI YANLIS HATIRLAMIYORSAM!!

ponçik

Başlıkta zaten yazmışsın , bunu çekmeye" bir süre" mecbursun
demek ki o bir süre geçtikten sonra herşey düzelecek  :icon_thumright:
ben de bu aralar depresyondayım , deliliğe vurdum artık  :ehi:  :occasion14:

burcu MELEK

eliligin 4 yılı kızım 8 ayına girdi. fakat keşke gecici olsa çekmeye mecburum fakat  kızımın biraz büyümesi için mecburum yoksa sıkıldım artık sorumsuzluga ve vurdum duymazlıga tahamülüm yok anlatsam cok cektim bende halada cekiyorum ama artık anladıgım beynim vucudum hersey bana cekmeme gerektigini söylüyor

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 23 Ocak , 2012, 18:22:33
LAVINYA SENIN ISMINDE BENIM GIBI ÖZNURDU DEGILMI YANLIS HATIRLAMIYORSAM!!

evet adaşım ben de öznur  ;)  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

canımın içi eğer dayanılmayacak boyutlarda ise ve eşinle konuşmana rağmen hala aynı şeyler devam ediyorsa bi müddet dinlenmeye çekilin derim ben. kıymetini anlasın...

tweety0555

canım bak benım bır kısım cektıklerımı namazlar bolumunde yazmıstım allah sukur rabbıme sukur sımdılık ıyıyız ...ama su bır gercek ben cekmek zorundada degıldım ama cektım her donemde her evlılıkte oluyor emın ol uzme kendını bır kere...

bır kere daha yenı evlısınız ıkıncısı evlılıgın 3 ve 4 yılı bebek hamılelık oldugu ıcın yok say...ıkı yıl zaten ınsan hıcbırsey yokken sınır kupu oluyor...haaa sorumsuzluk dıyorsun ne gıbı sorumsuzluk para mı sevgı mı vs vs herkesın sınır oldugu sey farklı ben mesela benım esımın bana sevgı gostermeyısınden sorun yasıyordum ..haaa ne oldu umursamıyorum artık ve baktıkı umursamıyorum o degıstı...bırde aıleme soyledım yasadıgım sorunları onunda etkısıyle ıyıyız...ne kadar surer bılemıyorum ama 4 ayı bulduk galıba :k06:

emın ol kı bebegın bıraz buyuyunceeeee sende huzuru yakalayacaksın...sakın kendını salma kendını mesgul edecek seyler yap bebekte olsa cık dısarı gez ...esınden bır sure evdede olsanız kop yanlız kal hanı derler ya kacan kovalanır dıye kovalat bakalım...

ne olur uzme kendını eger bosanılsaydı ben cooktan bosanırdım :k06:ama sukur kı ıyıyız :k06:

Ezocan84

Alıntı yapılan: melek_ - 23 Ocak , 2012, 18:40:34
eliligin 4 yılı kızım 8 ayına girdi. fakat keşke gecici olsa çekmeye mecburum fakat  kızımın biraz büyümesi için mecburum yoksa sıkıldım artık sorumsuzluga ve vurdum duymazlıga tahamülüm yok anlatsam cok cektim bende halada cekiyorum ama artık anladıgım beynim vucudum hersey bana cekmeme gerektigini söylüyor

BENDE EVLILIGIMIN ILK ÜC YILI GERCEKTEN COK ASAMALARDAN GECTIM; KÖTÜ GÜNLERDE GECIRDIM AMA GECIYOR; ZAMAN GEREKIYO; AYRICA ERKEKLER COK GEC OLGUNLASIYO

SUANKI RUH HALINI ANLAYABILIYORUM AMA AKLINA KÖTÜ SEYLER GETIRMEMELISIN; BEBEGIN DAHA COK KÜCÜK; GÜCÜNÜN COGUNU HARCAMANA YETECEK KADARDA HAREKETLI ZAMANLARI

BENDE OGLUM DOGDUKTAN SONRA (EVLILIGIMIN ÜCÜNCÜ SENESI DOGDU) KENDIMI BIRDEN DEGERSIZ; EVE KAPANMIS; KENDIMI SADECE OGLUMA ADAMIS BIRI OLARAK GÖRÜYORDUM; KENDIME ZAMAN AYIRAMIYORDUM; ÜSTELIK ESIMIN NEGATIF YÖNLERI DAHADA BATIYORDU; CÜNKÜ BIRDE ONU CEKECEK GÜCÜM KALMIYORDU; DEPRESYONA GIRMISTIM

SUAN KIS MEVSIMINDEYIZ ONUNDA ETKISI VARDIR MUTLAKA; PROBLEM TAM OLARAK NE BILMIYORUM AMA AILE OLARAK SIZI IHMAL ETMIYOR; SENI VE BEBEGINIDE SEVIYORSA DÜZELIR HERSEY

°•.ℓανιηуα.•°

bir kadın, söyleyecek çok şeyi olduğu halde susuyorsa, erkek artık tüm şansını kaybetmiştir... demiş neruda...

ama sen susmuyorsun burcucum. demek ki sizin ilişkinizdeki bu çatlak düzelebilir. sen yaklaşmaya çalış,sen yapıcı ol. madem o olmuyo sen değiştir kendini. olur mu...

ama lütfen ayrılıkfalan düşünme. benim gelinim var arada...  :opucuk:

Aytii

Melek :(

her ailede aynı şeyler oluyor sanırım. ben mesela hep iyi görmeye çalışırım validemi pederimi. ama şu bi gerçekki validem kızına çok farklı davranıyo. oğlunuda çok seviyo ama kızına olan tavırları hareketleri bambaşka. kızı bizimle olduğu zamanlar bana ikinci sınıf muamelesi gibi davranıyor. ama ona bunu desen asla kabul etmez. ben seni kendi kızım gibi seviyorum der. ben beni onun gibi sevsin zaten istemiyorum ama herkes haddini bilecek. çok susuyorum bende ama bazen tepemin tasını attırıyolar ozamanda ağzımı açıyorum bu defa fazla konuşamıyolar ama bikaç dakika sonra bişey olmamış gibi tekrar gelip konuşuyolar gülüyolar. yüzsüz olmak zorundalar diye düşünüyorum çünkü aynı evde yaşıyoruz. ama Allahtan geçici bir durum. yoksa gerçekten dediğin gibi çekilmez  :-\

burcu MELEK

hepinize tesekürler güzel şeyler yazılmış destek verilmiş sorun cok ilgisiz biraz örnek gerekirse guatır cıktı bende emzirdiyim için verilen ilaçları kullanamadım ama fena carpıntım var 2 ay oldu kendi işi  oldugu halde gelip kontrolerime götürrmüyor.dısarı cık demişsiniz cıkamıyorum oturdugum yerde cok köpek var cok kuytu otobüs uzakta gidemiyorum hep evdeyim hep hafda 2 defa amnnesine gidiyoruz o cok bunaldım cıkalım diyorum oraya götürüyor hiç bir pazar evde deyil bi yılbası pazarı evdeydi hazırlan gezelim dedi hazırlandım hevesle bekledim uyudu 5 te uyandı marklete kıza esya almaya girdik  baktım arabaya gi,diyor gezmiycekmiyiz dedim e anneme gidelim yanında zaman gecirelim daha dün ordaydık anlamıyor bu hafta yine öyle cumartesi ordayız pazargünü 4 ngeldi direk anasına yine tek cıkamıyorum kendi desen benle cok ilgisiz eve gelip gidiyor boş ne öpme ne bir tatlı söz ne bir konuşma nedesem sözüm gecmez hiç ortak fikrimiz yok ben sunu yapalım desemde hiç takmaz kızım alerji oldu ateslendi cumartesi pazar akşam acildeydik aglamaktan kasınmaktan 2 gece yatmadı doktor p.tesi alerji uzmanına götürün mutlaka dedi ama babası p.tesi götürmeyin dedi diye götürmedi onların oyuncagı gibi sıkıldım artık bu iştenbilmiyorum yani