MUTSUZSUNUZ FAKAT BUNU CEKMEYE BİRSÜRE MECBURSUNUZ

Başlatan burcu MELEK, 23 Ocak , 2012, 18:00:41

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

ben sizin kadar tecrübeli deilim henüz bir yılımı doldurmadım bile ama gercekten seni rahatsız eden şeyler varsa hayatında eşini karşına al ve konuş acık acık belkide yaptığı yanlışların farkında deildir bilemiyorum konuşursan çeki düğzen verir kendisine  allah yardım etsin bir an önce düzelir inşallah

burcu MELEK

keşke dinlese denemedigimimi sanıyorsun tam konuşucam güzelce anlatıyorum kesya senlemi ugrasıcam deyip gidiyor yani bigün zorla dinlesede aynı dfeyişmiyor

Balböceği

sevgili melek;

Bir tek sen değilsin canım.. Hepimizin binbir türlü derdi var..

Arkadaşlar diyorya eşini karşına al konus diyorlar ya..

Faydası olacaksa al karşına konuş..

Kocan laftan anlamıyorsa hiç üstüne gitme.

Elinden gelen seni rahatlatan ne varsa onları dene.

İletişim kuramıyoruz maalesef bizdede oyle ben vazgeçtim. 

Balböceği

geçen esimin suratı asıktı

Dedim derdini söyle yardımcı olayım sana :)

Canı neye sıkkın biliyorum  :laughing7:

Niye anlatacam sanki sen bana sırrını anlatıyon dedi  :ehi:

2.5 senedi sır sakladığımı düşünüyor.  :ehi:
:ehi:

burcu MELEK

Ezocan84

melekcigim senin kocan senin elin kolun bagli bunu iyi biliyor o yüzdende rahatca istedigini yapiyo.. eger esin yalniz cikmana karismiyorsa kizmiyorsa, taksi cagir genede doktora git, kendi ayaklarinin üzerinde durabilecegini göster, cesur oldugunu göster.. Senin sagligin herseyden önemli olmali..

Köpek var diyorsun, sahipleri yokmu? Orda hic tanidigin bir bayan yokmu, en azindan anlasip onunla gidersiniz.. Erkege bagli yasamak kadini dahada zayif yapar, ortada saygi kalmaz.. erkekde kendini birsey sanmaya baslar, ben olmazsam hic bir sey hallolmuyor diye düsünür.. belki biraz abartacagim ama efendi köle iliskisine döner..

ilk yapacagin sey, kocana bagimli olmaktan kurtulmanin yollarini araman.. güvenilir bir bayan olabilir, birlikte gidebilmek adina, akraban olabilir sana gidecegin yere kadar ve eve kadar eslik edecek, veya baska bir sey..

KONYALI

vallahı melekcım bıldıgım kadarıyla sen dogumdan hemen sonrada bosanmaya kalkmıstın kayınvalıden ve esın yuzunden yanlıs hatırlamıyorsam...
evladına merhametı olmayan,babasının sozuyle hareket eden adamı tek celsede bosarım cnm ne bklıyorsun..işse bulursun,ailen yokmu

Ezocan84

Alıntı yapılan: KONYALI - 24 Ocak , 2012, 22:06:24
vallahı melekcım bıldıgım kadarıyla sen dogumdan hemen sonrada bosanmaya kalkmıstın kayınvalıden ve esın yuzunden yanlıs hatırlamıyorsam...
evladına merhametı olmayan,babasının sozuyle hareket eden adamı tek celsede bosarım cnm ne bklıyorsun..işse bulursun,ailen yokmu

canim hemen öyle söyleme, nerde kaldi o zaman fedakarliklar, evlilik iyi gün ve kötü günler icin.. daraldiginda kacmak ne kadar hos olabilirki.. böyle düsünceler yüzünden hep evlatlarimiz etkileniyo.. erkekler cok gec olgunlasiyo cocuk gibiler o yüzden kadin cok güclü olmali.. ayrilmak en son care olmali ve yapilmasi gereken hersey yapilmali..

BOSAN demesi cok kolay oldu artik  :cildir:

KONYALI

kımsenın evlılıgı benı ılgılendırmez tabıkı ama,bir erkek düzelmiyorsa düzelmez..heleki evliliklerinde ailelerinin sözünü dinleyen birde cocugunun hastalıgında dahi dinleyen bir erkekse bence cok sey beklememek lazım

Ezocan84

Alıntı yapılan: KONYALI - 24 Ocak , 2012, 22:24:32
kımsenın evlılıgı benı ılgılendırmez tabıkı ama,bir erkek düzelmiyorsa düzelmez..heleki evliliklerinde ailelerinin sözünü dinleyen birde cocugunun hastalıgında dahi dinleyen bir erkekse bence cok sey beklememek lazım

düzelip düzelmeyecegini bilemeyiz ama bizim dilegimiz düzelmesi yönünde, genede dedigin gibi evlilikdeki kararlar bizleri ilgilendirmez, bizim yapabilecegimiiz tek sey kendi tecrübelerimizden edindigimizi söylemek

burcu MELEK

ezocan benim burada akrabamda yok kimsem yok yani herkes memelekette evet ailemde yok malesef var ama yok üvey anne olunca baba dahada vicdansız üvey oluyor.köpekler sahipsiz ortalık köpegi evim tarlaların ortasında gidiş yolu cok kötü taksi cagırsamda kan aldırıcam muayne olucam kızımı kime vericem tutsun diye binadada 2 arkadasım tek vardı onlar tasınınca tanıdıgım konuştugum kimse kalmadı malesef görünce sadece iyigünler dediyim kişiler öyle yani. ama güçleneceyim merak etme acıkögretime yzılıcam hemen bir yandadanda evde mandal nikah sekeri işi arıyorum inşallah bulabilirsem deyişecek hayatım para kazanırsam hersekilde kendini kurtarır diye korkacak inşallah allah yardımcım olurda bulurum evde yapacagım birşeyler

fıstık

eşler arasında mutlaka iletişim olmalı diye düşünüyorum

mutlaka sohbet ortamı yaratılmalı paylaşılmalı

kes ya demek ne demek bi kere buna çok şaşırdım

saygı asla kaybedilmemeli buna izinde verilmemeli

beni düşünmeyen insanın benim yanımda işi yoktur diye düşünüyorum

kendini harcatma bence tavır al belki kafasına dank eder bişeyler

Ezocan84

Alıntı yapılan: melek_ - 25 Ocak , 2012, 16:47:47
ezocan benim burada akrabamda yok kimsem yok yani herkes memelekette evet ailemde yok malesef var ama yok üvey anne olunca baba dahada vicdansız üvey oluyor.köpekler sahipsiz ortalık köpegi evim tarlaların ortasında gidiş yolu cok kötü taksi cagırsamda kan aldırıcam muayne olucam kızımı kime vericem tutsun diye binadada 2 arkadasım tek vardı onlar tasınınca tanıdıgım konuştugum kimse kalmadı malesef görünce sadece iyigünler dediyim kişiler öyle yani. ama güçleneceyim merak etme acıkögretime yzılıcam hemen bir yandadanda evde mandal nikah sekeri işi arıyorum inşallah bulabilirsem deyişecek hayatım para kazanırsam hersekilde kendini kurtarır diye korkacak inşallah allah yardımcım olurda bulurum evde yapacagım birşeyler

cok sevindim birseyler yapmaya karar vermene.. bence kan aldirirken muayne olurken 8 aylik bebegin ne zarari olurki, birseycik olmaz.. sen gerektiginde taksiye atla git kizinla dahi olsa.. en azindan hemsire bakar iki dakikaligina ne olacak yani..

tek parayla olmuyo melekcigim kendinede güvenmelisin, güclü oldugunu göstermelisin.. para kazaniyorum diye paraya güvenerek birseyler degistirmeye kalkisirsan, benim param senin paran konusuna gelmesin, sonra gene üzülen kadin oluyor malesef.. aslinda en iyisi aile terapisti ama biliyorum erkekleri ikna etmek coook zor allah yardimcin olsun canim

burcu MELEK

senin paran benim param olayı olmaz kızımdan öncede calısıyordum fakat suan bana söylediyi gitsende calısamazsın kızını nasıl bırakıp calışacaksın diye basıma kakıyor bu sekildede birşeyler yapabilirsem dank edeceyini düşünüyorum

Balböceği

Yazilanlara baktimda.

bizimkileri gorseniz ne derdiniz acaba?  :ehi: :ehi: :ehi:

Cocuktan,hastaliktan,evden karidan haberleri yoktur..

isten eve evden ise... ne saygi ne sevgi el mahkum...

para desen tonla.. saygiyi ne yapsinlar.. adamlarin cocuklari hangi okulda? okul nerde? bilmiyorlar..  :-\

cok sukur esim kayinlarima cekmemis  :amin:

Rabbim kimseyi densize dusurmesin  :amin: