८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cananyakut - 07 Kasım , 2013, 00:15:36
Günlüğünüz çok güzel.İsterseniz tavsiyem resimler de çekin günlük bir resim çekin ve anı olarak kalsın :)
tşk  :flowers:
o kadar çok foto çekiyorum ki albüm yapıyorum zaten evde
buraya yüklemiyorum yalnız kızımın 2 yaş fotosunu paylaşayım kardeşiyle  :icon_thumright: :icon_thumright:

xxcansuxx

11 kasım 2013
minik prensesim 22 aylık oldun bugün  :nazar: :nazar: :nazar:
hastalığın nazın geçti şükür çok şekersin... kelimeleri arttırdın masaallah da yine konuşamıyorsun... kitabını getirip içinden tanıdığın 6-7 hayvanı gösterip anne bak deyip seslerini çıkarıyorsun  :aferin: :aferin:
kardeşinin yanına oturup göz-kulak burun ağız gösteriyorsun tam telaffuz edemesende anlıyoruz  :k06: :k06:

ben kardeşine ne yaparsam pepee ye aynısını yapıyorsun  :k06: :k06: emziriyosun,altına bez tutuyorsun,hatta emziriyorsun bile  :k06: :k06: geçen şurubun kapağını açmışsın kaşığıda alıp pepeye içirmeye kalkışırken gördüm  :-ooo :-ooo neyseki şişeyi eğmemişsin bir dökseydin azarı işitirdin  :aferin: :aferin:

ben ne dersem hemen uyguluyorsun  :nazar: :aferin: :aferin: babişin kaç kez söylesede yapmayacağın tutuyor aramızda kalsın ama babişin bu duruma gıcık oluyor  :k06: :k06:

alt 2 köpek dişin patladı geçtiğimiz h.içi  :nazar: :nazar:yinede yemiyorsun  :cildir: :cildir: sanırım dişlerini kullanmayı bilmiyorsun azılar patlasada iyice çıkmadı ondan mı ne  :dontknow: :dontknow: inş. yiyeceğin günlerde gelcek  :amin: :amin: :amin:

kardeşede yazalım birkaç satır prensesim...
minik prensim sen 2 ay 6 günlük oldun  :nazar: :nazar: :nazar: dr kontrolüne gideceğiz bu hafta inş. kalça çıkıklığı vs yoktur... pek bir tatlısınız abla kardeş  :nazar: :nazar: :nazar: ablacığını başucunda görünce gülüveriyorsun  :love9: :love9: :love9: ağlayınca erkek erkek gür çıkıyor sesin  ;) boyun posun kilon yerinde yemeyen ablandan sonra sen iyi geldin  :nazar: :nazar:

Allahım ayırmasın bizi bizden iyiki varsınız hayatımın cıvıl cıvıl neşesi rengi oldunuz meleklerim veee canım kocam  :love7: :love7: :love7: Ae OLUN  :amin: :amin:

kuzucuk

canancım sayfanız hayırlı olsun canım maaşallah kuzularına  :nazar:  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kuzucuk - 14 Kasım , 2013, 11:41:45
canancım sayfanız hayırlı olsun canım maaşallah kuzularına  :nazar:  :nazar:
yaaa canım geldi bebişlerimiz bak büyüyorlar  :opucuk:

xxcansuxx

24 kasım 2013
ewettt canlarım 2nizde uyurken 2 satır yazayım size
gülyüzlü kızım 22.5 aylıksın veee çok sevimli cadısın  :nazar: :nazar: :nazar: saçların çok uzadı hiç beceremeyen annen oturup o saçlarına şekiller veriyor tabi sen feryat figansında annecik yine bir yolunu buluyor :k06: :k06: :k06:
kardeşinle oynamak istiyorsun biraz büyüdü ya müzik duysan koşup eline sarlıyorsun kardeşinin oynatıyorsun  :love9: :love9: artık iyice benimsedin eşyalarını kıskanmıyorsun eskiden salıncağa koysam indir derdin mesela :aferin: :aferin: :aferin:
dün gezmeye gittik ev sahibi erkek çocuk kardeşini sevmeye geldi ona dokundurmadın elini ittirip hayıııı dedin  :-ooo :-ooo :-ooo sonra kardeşini bir nispetle öpüp öptüüü dedin koptum o anda  :ehi: :ehi: :ehi: anammm siz yarın abla kardeş bir olup milletin çocuğunu çatlatırsınız  :suclu: :suclu:

sana mikrofan almıştım bugün çıkardık ortaya sen kendince şarkı söylüyorsun pepee üzüüü diye diye  :ehi: :ehi: pepee aşığı seni  :love9: :love9: :love9: mikrofonu babişe tutuyorsun o uzun hava tarzı peppe üzülüyor diyor sen hemn çekiyorsun beğenmeyip  :k06: :k06: :k06: bana çok uzun tutuyorsun  :aferin: :aferin: eee anlıyorsun işte farkı  :love9: :love9: :love9:

ha bu arada köpekdişler çıktı şükür  :amin: :amin:

melek oğluş minik paşa sende 10 gün sonra 3 aylık olcaksın şükür bir sııkıntın yok gece burnun tıkanıyor hafif sadece
boylu olcaksın sanki bakalım ilerde nolcak :nazar: :nazar:
gülüp durıuyorsun senle konuşulunca  :aferin: :aferin: babiş babasının tosunu diye seviyor  :love9: :love9: :love9: evimizin neşeleri çok seviliyorsunuz  :love7: :love7: :love7:

bazen öyle denk geliyorki ben seni alıyorum ayağıma babiş ablanı alıyor gülüyorum o halimize  :k06: :k06: öyleyken bile babişinle halla sinema film keyfi yapıyoruz  :love8: :love8:

bebelerim inş.sizi hakkıyla güzel ahlak üzere yetiştirebiliriz  :amin: :amin: A.E.OLUN :amin: :amin: :amin: :nazar:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

xxcansuxx

5 aralık 2013
bugün melek oğluşum 3 aylık olduun  :nazar: :nazar: :nazar:
ne kadar yorucu olsada gülüşünüz her şeye değer  :love9: :love9: :love9:
sende ablan gibi çabuk büyüyorsun be yakışıklım   :nazar: :nazar: ama yok sende hızlabüyüdün diye3.yü getirmeyi düşünmüyoruz  :ehi: :ehi:
gaz sancıların azaldı gülüşlerin seslerin arttı  :love7: :love7:

ablasııı sende büyümeye devam ediyorsun 23 aylık olcaksın  6 gün sonra 2 yaşına az kaldı ben bu sefer halka açık doğumgünü yapmıcam :ehi: :ehi: 4ümüz kutlarız güzel bir pastayla inş.  :love9: :love9:

kardeşini çok seviyorsun ele avuca gelen kardeşini kucaklayıp taşımak istiyorsun geçen yere bastır diye tutturdun elini tutuyorsun yürüttürceksin  :-ooo :-ooo vayy kızım vayyy kardeşin senin elinde çabuk büyüyecek  :laughing7: :laughing7:
seviyorum sizleri gülüşlerinize kurban  :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

Maşallah canan ortaya çıktı bile oğluşun
Bu arada bencede halka açık doğumgunu yapmayın ben çooook pişmanım bidaha başbaşa kutluycaz aklı ersin öyle bide oğlun var gelen mıncıklıycak giden mıncıklıycak hasta etmesinler bebeleri

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Aralık , 2013, 14:20:56
Maşallah canan ortaya çıktı bile oğluşun
Bu arada bencede halka açık doğumgunu yapmayın ben çooook pişmanım bidaha başbaşa kutluycaz aklı ersin öyle bide oğlun var gelen mıncıklıycak giden mıncıklıycak hasta etmesinler bebeleri
sağol canım evet doğan büyüyor 
ewt yapmıcam milletin bebesi hasta vs olur birde yorgunluk cabası olur bebemle  :k06: :opucuk:

zen_s

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2013, 21:00:23
5 aralık 2013
bugün melek oğluşum 3 aylık olduun  :nazar: :nazar: :nazar:
ne kadar yorucu olsada gülüşünüz her şeye değer  :love9: :love9: :love9:
sende ablan gibi çabuk büyüyorsun be yakışıklım   :nazar: :nazar: ama yok sende hızlabüyüdün diye3.yü getirmeyi düşünmüyoruz  :ehi: :ehi:
gaz sancıların azaldı gülüşlerin seslerin arttı  :love7: :love7:

ablasııı sende büyümeye devam ediyorsun 23 aylık olcaksın  6 gün sonra 2 yaşına az kaldı ben bu sefer halka açık doğumgünü yapmıcam :ehi: :ehi: 4ümüz kutlarız güzel bir pastayla inş.  :love9: :love9:

kardeşini çok seviyorsun ele avuca gelen kardeşini kucaklayıp taşımak istiyorsun geçen yere bastır diye tutturdun elini tutuyorsun yürüttürceksin  :-ooo :-ooo vayy kızım vayyy kardeşin senin elinde çabuk büyüyecek  :laughing7: :laughing7:
seviyorum sizleri gülüşlerinize kurban  :nazar: :nazar: :nazar:

Evin hep neşeyle dolsun  :love7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx