८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

28 EKİM 2012
ballı  kızım kurban  bayramının 4.gününde yazmk nasip oldu sen çok hastaydın bugün iyisin maşaallah kuzum...
3 gece sabaha kadar uyutmadın ateşler içindeydin hem dişin sıkıntısı hem gripdin... burnun akıyordu hırlıyordun anneciğin bu bayramdan birşey anlamadı çok yoruldum, üzüldüm sana hiçbir şey yemiyorsun emmiyorsun kuzum  :sad1: :sad1: :sad1: aldığın kiloları verdin memlekete gideceğiz perş.günü senle iyiki orada hasta olmadın dün akşamdan beride ben hastayım inş.hemen toparlanırım baban sağolsun dün işden gelince seni o uyuttu senle uyudu bende sabaha kadar uyumuşum... burnun açıkmış  sende çok rahat uyumuşsun,ateşinde hiç yoktu  :nazar: :occasion5: :occasion5:

bayram mı hiç belli değildi oysa senibayramlıklar içinde gülücükler saçarken hayal ediordum her güne ayrı kıyafetini hazırlamıştım sen hasta olunca giydirmedim bile nasıl ağlamakdı öyle kuzum kucağımdan inmedin evde kurbanı bile zor hallettik babanla... sadece 2.bayram günü süsleyip seni 2 arkadaşa gittik sonrada babişin çalışmaya başladı bayram bitti bize yani  :honk: :honk: asıl bayramı memlekette yapacağız dedenler hacıdan geliyor yurtdışından amcanın bebeleri gelmiş 3 taneler senle tanışacaklar bende çok merak ediyorum inş. orada hasta olmayızda neşemiz yerinde olur  :amin: :amin:

kuzucuğum çok uzattım bugün 9 ay 17 günlüksün  :nazar: :nazar: görünürde dişin yok hala  :k06: :k06: A.E.OL

asya81

geçmiş olsun kuzuya :opucuk: bu arada benim kızın bayramın birinci günü çıkardı dişini :basardim:üsttendarısı size :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Ekim , 2012, 10:53:35
geçmiş olsun kuzuya :opucuk: bu arada benim kızın bayramın birinci günü çıkardı dişini :basardim:üsttendarısı size :amin:
sağol bacım  :opucuk: aaa bak cadıya annesine bayram  hediyesi vermiş  :occasion5: :occasion5: süper maşaallah diğerleride sağlıkla kolaylıkla gelsin üstten mi geldi ilk bende üstten bekliyorum bakalım ilk nerden gelecek  :aferin: :aferin:

xxcansuxx

31 ekim 2012

buğlemimmmm bugün 9 ay 20 günlüksün yine memlekete gideceğiz sen  geldin memleket yolları bana açıldı kuzum hiç böyle tahmin etmiyordum  :k06: :k06: :k06: babişin bize kıyamadı bugün olan otobüs biletini iptal edip yarına uçakla gönderiyor bizi... ankaraya iniyoruz oradan deden alcak  :hello2: :hello2: amca çocuklarını göreceksin ilk kez,ertesi günde ananen deden geliyor  :love9: :love9:

gelelim senin yaptıklarına artık öpkızım anneyi dediğimde ağzını kocaman açıp yanağıma şap diye yapışıyorsun, öpücük at diyorum elinle öpücük yolluyorsun  :love9: :love9: :love9:
benden kaçıp gelll gelll diyorsun arkana bakıp bakıp birde gel geeee derken hızlıca açıp kapatıyorsun o ellerini...
kapak açmada ustasın ağzına alıyorsun çeviriyor musun  nedir  :dontknow: :dontknow:
çizgi filme bayılıyorsun müziklerinde oturduğun yerde salınıp alkış yapıyorsun  :nazar: :nazar:

seni memlekette yeyip bitireceekler  :hungry: :hungry: :hungry: halanlada ilk kez tanışacaksın oda orda... yalnız seni gören büyümemiş zayıf kalmış diyecekler  :cildir: :cildir: :cildir: şimdiden hazırlıyorum kendimi  :aferin: :aferin: işte böyle kuzum A.e.ol yavru kuşum  :amin: gelince yazarım sana   :love7: :love7: :love7:

xxcansuxx

21 kasım 2012

10 ay 10 günlük güzel kızım nihayet evimizdeyiz... ananen deden  güzel yerden döndüler çok sevinçliler oraları gördükleri için :love9: :love9:
sen alt 2 dişini orada çıkardın huysuzdun sonra geçti o huysuzluğun yaramazlığa vurdun  :k06: :k06:  :k06:
anne tarafından 3 baba tarafındanda 3 kuzeninle tanıştın ilk kez hepsi bir aradalardı... senin zayıflığın her zamanki gibi baba sülalesinde kötüye yoruldu  :cildir: :cildir:

çok sevildin pıtırcığım öğrettiklerimi  yaptıkça eğitimli köpek gibi diyenler oldu komutları çok güzel yapıyorsun arada hatlar karışsada  :k06: :k06: Allah kaç deyince 1 yapıp öpüyorsunişaret parmağını (deden öğretti  :love9: :love9: ) 5 parmağını açıp diğer işaret parmağınla sayıyorsun, amin de deyince elini yüzüne sürüyorsun (annecik öğretti) çirkin oluyorsun, ayakları sayıyorsun bir kendi ayağına bir benim ayağıma dokunup,öp deyince ağzını kocaman açıp yalıyorsun yüzümü  :love9: :love9: :love9: kurban olurum seni yaratana güleç kuzum benim  :love7: :love7: :nazar: :nazar: başka şeylerde öğreteyim diyorumda ne bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: minikler birde yaka sirker bıktım senden deyip onu öğretirsem banada yaprsan üzülür annecik  :ehi: :ehi:

babişin 20 gün  aradan sonra seni görünce cadı büyümüş bakışları hareketleri değişmiş dedi... tanıyamadın babişi kucağında ağladın... bugün hasret giderdiniz çok özlemiş seni bugün evde 1 değil 2 bebek vardı canlarım benim :love7: :love7: :love7:  bu saatte 2nizde uyuyorsunuz Allah rahatlık versin Allah a emanet olun  :amin: :amin:

xxcansuxx

26 kasım 2012
meleğim tam 10buçuk aylıksın günbegün büyüyorsun hareketlerin değişiyor :nazar: :nazar:
babişine neden bu kadar hızla büyüyor bu cadı ben doyamadım bebekliğine diyorum o cennet kokunu ilk çektiğim gün daha dün  gibi nasılda geçti  zaman yaşına az kaldı  :love9: :love9: :love9: 

en çok sana sarılıp öptüğümde çıkardığın seslere bayılıyorum gel daha fazla sev der gibicesine sevinç çığlığı atıyorsun  :love7: :love7: :love7: öpüyorum öpüyorum doymuyorum sana meleğim

bugün oturma odasında banyo yaptırdım sana yeni doğduğunda ananende öyle banyo yaptırıyordu sana  :k06: :k06: inş. hasta olmazsın  :amin: :amin:

şimdi bana tutunmuş ayakta duruyorsun arada yakamdan tutup sallıyorsun  :k06: :k06: bakınca gülüveriyorsun  zaten görenler ne kadar mutlu bir bebek diyorlar  :nazar: :nazar: gül yüzlüm o yüzün hep gülsün rabbimin hediyesi varlığın ne güzel yokluğunu göstermesin rabbim iyiki benim tatlı cadımsın  :love7: :love7: :love7:

tek sıkıntımız odadan çıkınca kapıya gelip  yaygara yapıyorsun tek kalmıyorsun biraz geciksem ağlıyorsun  :'( :'(  sağlıklı ol kuzumda bunlarda geçecek inş. A.e.ol  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Oy maşallah fındığıma  :nazar: :nazar: kocaman kiz olmus  :love9:

Cidden bebekliklerine doyamadan çabucak  büyüyorlar  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Kasım , 2012, 19:46:41
Oy maşallah fındığıma  :nazar: :nazar: kocaman kiz olmus  :love9:

Cidden bebekliklerine doyamadan çabucak  büyüyorlar  :love9:
öyle edam çabuk geçti zaman buna güverek 2.planlıyorum  ya  :k06: :k06:

xxcansuxx

8 aralık 2012
cadı mı  cadı kızım 3 gün sonra tam  11 aylık oluyorsun yaşına birşey kalmadı yeni yılla birlikte  yaşındasın :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bu günlerde sinirlendiriyorsun beni yemeden içmeden kesildin kuzum yine sabır çeke çeke yedirmeye çalışıyorum sende ağzında bekletip bekletip salıveriyorsun yemeği  :cildir: :cildir:
yemek yap zorla yedirmeye çalış önlük yıka kıyafet değiştir bu kısır döngü böyle gidiyor  :sad1: :sad1: dünden beri ishalsin sanırım dişlerden kaynaklı...

çok mu çok ballandın akıllandın anlıyorsun her bir  şeyi bebeğine kaşıkla yemek  yedirip ıslak mendille ağzını siliyorsun  :k06: :k06: yerleri  siliyorsun  :aferin: :aferin:
burayada not alalım 10 ay 3 haftalıkken 8 kilosun... zayıfsın  ama bu almış halindi bu  gidişle vereceksinde  :'( :'( neyse sağlıklı olda kızım ben biliyordum yaşında 9 kilo bile olamayacağını  :honk: :honk:
babişinle emekleyerek yakalamaca oynamaya bayılıyorsun şen kahkahalarınız havada uçuşuyor  :love7: :love7: canlarım A.E.OLUN daha yazarım mis kokulum şimdi uyuyorsun yanına gelip koklayıp öpüp terlemişmisin bakacağım iyiki varsın can

xxcansuxx

11.12.2012
can kızım bugün 11 aylık oldun  :nazar: :nazar: çok azkaldı kızım yaşına şafak 30 :love9: :love9:

dün ilk kez net olarak 1 kelime söyledin seve seve öldük babanla seni  :love7: :love7:
oyuncağını bana uzatıyorsun bende sana uzatıyorum sen alınca aldiiim dedin babişinle bakıştık tekrar tekrar ver al oynadık sen alınca hep aldimmmmmmmm dedin kurban  olurum seni verene babişin biraz sitem etti anne baba demeden önce aldımmmm demene  :ehi: :ehi: :ehi:

aslında bazı şeyleri çıkartıyorsunda biz sana yakıştıramıyor gibi yok dememiştir ne bilsin tesadüf falan diyoruz belki o kadar çabuk büyümeni istemediğimizdendir  :suclu: :suclu: :suclu:

meleğimmmm senle günler dopdolu geçiyorsen yokken  zamanım neyle geçiyormuş şaşıyorum...
elinden tutup yürüttüyorum.. senin yürüyüp elinde tutarak gezmelere götürme hayali falan kuruyorum ama biliyor musun hiçççç acelem yok karıştırmadığın yer kalmaz artık  :k06: :k06:

xxcansuxx

17 aralık 2012
meleğim hastasın 2-3 gündür ilaç kullanıyoruz hem grip soğukalgınlığın var burnun tıkalı hemidrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsun  :sad1: :sad1: :sad1: dünden beri daha iyisin sanki ama iştahsızlığına çare bulamadım... üzülüyorum kuzummm babişin stres yapma diyor bana ama senin yemediğini görünce o stres yapıyor :k06: :k06: :k06: ilaçlarınıda çok zor içiriyorum  :'( :'(

büyüdün artık diyemiyorum gittikçe küçülüyorsun gibi geliyor bana :dontknow: :dontknow: :dontknow:  canım sıkkın bu konuda... senin bu hallerini özlemeyeyim diye mi büyümüyorsun anlamıyorum  :k06: :k06:

yaşına 25 gün kaldı meleğim  :love9: :love9: 2 dişin var altta sadece... gülünce çok sevimli oluyorsun kızıyorum ya yemediğin için gülüveriyorsun masumca sonra sımsıkı sarılıyorum  sana  :love7: :love7: :love7: dünyanın en değerli,en sevimli şeyi iyiki varsın şükürler olsun sağlığın yerinde olsun çabucak iyi ol kuzum  A.E.OL  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

24 aralık 2012
gül yüzlü kızım geçen sene bu zamanlar ne zaman aramıza teşrif edeceksin onun heyecanı vardı şimdi doğumgünü heyecanın var  :hello2: :hello2: :hello2: son 17 gün :love9: :love9: :love9:
yalnız sen hastasın çabucak iyileş meleğim inş.  :amin: :amin: idrar yolu enf.geçmiş ama gripsin çok kötü genzin dolu öksürüyor vede mızzz mızzz ağlıyorsun iştahına gelirsek beni çok üzüyorsun  :'( :'( bir şey yemiyorsun dr balık yağı yazdı vit.takviyeli bakalım zorlamada dedi birde... ilerde ne dertliymişin anne yemememden dersin artık bunları okuyunca  ;)

geçen gün 2kez day-day durdun misafir vardı şaşırdım arkası gelmedi  :honk: :honk: :laughing7:
istediğine elini uzatıp alana kadar yada eline verene kadar bağırıyorsun :honk: :honk:
büyük arkadaşlarının arasına karışıp oyuncak seçip oynuyorsun başkası elinden almaya yeltense vermyor arkana saklıyorsun oyuncağı bir yandanda bağırıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi: cadı olcak bu kız diyor babiş  :k06: :k06:
can parem hastasın ya kıyamıyoum sıkıntılı olman içimi acıtıyor Allah beterinden korusunda annelik böyle birşeymiş sen bir yana dünya bir yana oluyor emanetçiniz senin verene kurban olurum rabbim yazınıda güzel yazsın vatana millete anana babanahayırlı evlat olasın rabbine layık kul  :amin: :amin: :amin: A.E.OL

...ŞehzadEfe...

maşallah prensese günler ne çabuk  geçiyor da bir yaslarına giriyorlar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Aralık , 2012, 22:10:09
24 aralık 2012
gül yüzlü kızım geçen sene bu zamanlar ne zaman aramıza teşrif edeceksin onun heyecanı vardı şimdi doğumgünü heyecanın var  :hello2: :hello2: :hello2: son 17 gün :love9: :love9: :love9:
yalnız sen hastasın çabucak iyileş meleğim inş.  :amin: :amin: idrar yolu enf.geçmiş ama gripsin çok kötü genzin dolu öksürüyor vede mızzz mızzz ağlıyorsun iştahına gelirsek beni çok üzüyorsun  :'( :'( bir şey yemiyorsun dr balık yağı yazdı vit.takviyeli bakalım zorlamada dedi birde... ilerde ne dertliymişin anne yemememden dersin artık bunları okuyunca  ;)

geçen gün 2kez day-day durdun misafir vardı şaşırdım arkası gelmedi  :honk: :honk: :laughing7:
istediğine elini uzatıp alana kadar yada eline verene kadar bağırıyorsun :honk: :honk:
büyük arkadaşlarının arasına karışıp oyuncak seçip oynuyorsun başkası elinden almaya yeltense vermyor arkana saklıyorsun oyuncağı bir yandanda bağırıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi: cadı olcak bu kız diyor babiş  :k06: :k06:
can parem hastasın ya kıyamıyoum sıkıntılı olman içimi acıtıyor Allah beterinden korusunda annelik böyle birşeymiş sen bir yana dünya bir yana oluyor emanetçiniz senin verene kurban olurum rabbim yazınıda güzel yazsın vatana millete anana babanahayırlı evlat olasın rabbine layık kul  :amin: :amin: :amin: A.E.OL

Gecmis olsun kuzuna benim kızda yemiyor bacım azında tutup bırakıyor 14 aylık olacak hala 9 kilo 4 aydır gram almadı cadi :cildir:

xxcansuxx

asya senin kızzda bu yeme konusunda çok çektirdi birde uykusuzluğu vardı dimi offf ya dertleri ne anlamıyorum ağzında tutuyorlar sanırım mideleri olduğundanda küçük bu cadıların  :cildir: :cildir: :cildir: tşk ederim canım geçti şükür hastalıklarıda birde yeseler  :aferin: :aferin:

bende yaşında 9 kilo olur en azından diyordum nerdeeeee  :cildir: :cildir: 8 kiloyuz hala