DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

gözün aydın nihal
allah analı bablı büyütsün  :amin:

esra_yesiloz

nihalcim çok tebrik ederim canım allah analı babalı sağlıklı bi şekilde büyütsün inşallah çok sevindim gerçekten kurtulmuşun çk şükür kuzunu öp benim için resimlerinide bekliyoruz bak çok merak ediyorummm 

:occasion16:  :occasion16:  :occasion16:

pelinim

Nihalcim çok sevindim.Tebrik ederim seni ve eşini.Allah analı babalı büyütsün..

nihalim

cok tesekkur ederım arkadaslar kızımla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum sureklı emmek ıstıyor bıde bıcırık  daha bır haftalık ama sımdıden bızı parmagında oynatıyor ama annelık dunyanın en guzel duygusuymus hakkaten hamılelıkde guzeldı ama dogunca anlıyor ınsan annelıgı allah ısteyen herkese versın ınsallah gorusmek uzere arkadaslar kendınıze ıyı bakın byy

sevda

Canım yaa yerim ben onu  :opucuk:  allah annelik duygusunun hep güzelliklerini bize yaşatmayı nasip etsin... :amin:

duokca

slm ben siteye yeni üye olanlardanım adım duyug ve okyanus ısmınde 5.5 aylık oglum var.9 kasım dogumlu.bebegım 3.300  gram dogdu suan 7.200gram.sızce kılosu normalmı.benım gıbı kasım annelerını ve bebeklerını beklıyoruz

susi

slm cnm evt kilosu normal bende endişe etmştim ama zamanla baktımki  gayet normalmiş ama sen yinede dr bi sor :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

duokca

slm susu tesekkurler canım msjın ıcın.umarım dedıgın gıbı kılosu normaldır.benım oglum cok ıstahsız bır cocuk zorla yedırıyoruz dıyebılırım.kasıkla yedırıyorum oda bayagı zamanımı alıyor.senın bebegınde kasım dogumlumu canım.

susi

yok cnm bnm bebeğim ağustos dogumlu aslında ekimin soyla kasımın başında doğması gerekiyodu ama erkendoğum olu yani piramatüre bnm bebeğim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

duokca

almeriya

merhaba  canlarimmm.sonunda kasim anneleri cikti ortaya .bende sacde kasim 2007 biziz diye yazmiyodum...benim oglanda prematüre bebek .aslinda ocak 7 deydi dogum tarihimiz...ama erken dogunca 12 kasim 2007.simdi gayet saglikli ve kilolu..duokcacigim..bana kalirsa bebeginin kilosu gayet normal canim ama sen icin rahat etmiyosa bide doktora danis tabikiiihepinizi öpüyorummm.... :love3:bu arada susicigimle tanismistik önceden degilmi susicigimm :laughing7:

duokca

SONUNDA BIR KASIM ANNESIYLE KAVUSTUM.SELAMLAR ALMERIYACIGIM.BEN DUYGU 28 YASINDAYIM VE ILK COCUGUM OGLUMUN ISMI OKYANUS 9 KASIM DOGUMLUYUZ.SAMSUNLUYUM.SEN NERELISIN .DEMEK SENIN BEBISINDE OGLAN.ONU COK OPTUM CANIM.ISMI NEDIR.SEN EK GIDALARA BASLADINMI ARKADASIM.BEN BASLADIM.KASIK MAMALARINDAN VERIYORUM BIDE EVDE YAPTIGIM SEBZE CORBALARINDAN.ARTIK YAZISIRIZ ARKADASIM BURADAN OLDUMU .BIRBIRIMIZE DESTEK OLURUZ.PREMATÜRE DOGDU DEMEKKI BEBISIN NASIL ZOR OLDUMU BAKIMI.SEEVGIYLE KALIN....

susi

29 Nisan , 2008, 02:08:32 #837 Son düzenlenme: 29 Nisan , 2008, 02:11:20 susi
ege ve annesi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nihalim

merhaba duygucum ve susıcım ben nıhal 2 kasım 2007 de kızım bırgul dunyaya geldı suan kılosu 7.600 3.200 gram dogmustu ek gıdalara basladım sabahla ogle arası meyve puresı oglen corba patates havuc haslıyosun az suda sonra tel suzgecten gecırıp 1 cay kasıgı ırmıkle 5 dakıka daha pısırıyorsun once suyunu sonra puresını verıyorsun bunları verıyorum ben dun aksamda ılk defa ulker google pırınc unu verdım cok sevdı ıste boyle bırde gunde 1 cay kasıgı pekmez verıyorum suyuda ıhmal etmıyoruz tabı... bızden haberler boyle arkadaslar sızde durum nedır...bu arada benım annemde bafralı duygucum

mavili

nihalim bafralı mı annen bende bafralıyım bu arada biraz daha karıştırırsak akraba felan bile çıkarız  :k06: :k06: :k06: