DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

pelinim

merhabalar..

esra çok sevindim..kavuşmuşsundur yavruna tebrik ederim..Allah analı babalı büyütsün..kızından vakit kalmıyor bize galiba:)

öykücüm daha sık gel canım..kızın nasıl?anneliği sevdin sen anladım..doğurucan birkaç tane daha:))

sevinç çoktandır yoktun..nihayet gelmişsin..nasılsınız çocuklar ve sen?

nihalcim hadi sıra sende hayırlısıyla Alırsın inşallah kucağına tek avazda..

bende çocuklarla zor yetişiyorum artık evin işine..kızım zaten çok hareketli ve dağınık..arkasından topluyorum..

esra_yesiloz

merhabalar ...
bu gün öğlende taburcu oldum , biraz ağrılarım var ama kızıma kavuştum ... biz çok iyiyiz  :muzz: gerçektende çok güzel bir duyguymuş, allah herkese nasip etsin ... görüşmek üzere  :flowers:

duru boncuk

esracım geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar:sende çabucak iyleşirsin umarım :amin: benim yaşadığım sezeryan sorunlarını yaşamazsın umarım :amin:

Almiş'inAnniş'i

gözünüz aydın esraa  :hello2:
allah bebeğine sağlıklı huzurlu ve uzun bir ömür versin  :amin:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Holeyyy Buse bebek ve sen iyimişsin  ya çok sevindim canım ..

nihalim

merhaba esracim ancak yazabildim iyi haberlerini aldik cok sevindim iyi olmaniza. bir ara dogumunu anlatirsin merak ediyoruz yanii buse bebekde iyidir insallah allah anali babali buyutsun canim darisi basimiza artik kendinize iyi bak canim optum...

erkan_ayşegül

merhaba ben ayşegül erkan ve yeğeni nazın resimlerini bitürlü bulamıyorum bana naz.bebeğim online.com adresini verdi ama  resimleri bulamdım nasıl bulabilirim :crybaby2: :icon_scratch: :dontknow:
:help:

erkan_ayşegül

nazın ve erkanın ailesinin resimlerini bulamıyorum :y25:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

esracım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün  :flowers:

cute_00

esracım  hayırlı  olsun... :flowers: allah  analı  babalı  büyütsün  inşallah...sağlıklı  ve  güsel  bir  ömür  diliyorum  bebeğinle  sana...benim  için  öp   bebişini  cennet  kokulu  yanaklarından...çok  geçmiş  olsun... :flowers:

sevda

Esracım allah analı ve babalı büyütsün hayırlı olsun yeni dünyanız.... :flowers: :flowers: :flowers:

duru boncuk

cutecim resimdeki seninki galiba çok tatlı duruyo bu yaaaa :nazar: :nazar:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Cutecim bebişin çok tatlı maşallah  :nazar: Yanakları tombiş tombiş tam ısırmalık duruyoo  :hungry: Ama daha çok küçük kıyamam ben ona...

pelinim

merhabalar..

zuhal,nihal nasılsınız,bebişleriniz nasıllar?

esra,öykü aldınız kızlarınızı kucağınıza gelen giden yok artık:))

cute maşallah bebeğin çok tatlı.Allah nazardan saklasın..

Ayberk'in de gaz sancıları oluyor..salı doktora gideceğim aşımız var..bakalım bir ilaç isteyim..bulunsun evde.şimdilik rezene içiyorum..faydası var sanırım .