DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

nihalim

ayy arkadaslar ben size minik kizimin adini soylemeyi unuttum en sonunda karar verdik adina fatma sevval olacak insallah allah saglikli omurler versin insallah hepimizin bebeklerine  gorusmek uzere byy

cute_00

adıyla  yaşasın inşallah  nihalim... :amin:  :amin: allah hayırlısıyla  kucağına  almayı nasip  etsin sanada...sırayı  falan  boşver  hiç  belli  olmaz  belki  kızın  daynamaz  erken gelmek  ister...ama  bence  gelmeziin erken  falan...allah hayırlısını  versin  sağlıklı  versin  ve  gününde versin  inşallah...öpüyorum seni... :opucuk:  görüşürüz...

duru boncuk

cutecim allah hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip etsin umarım bir sorun çıkmaz güzel haberlerle dönersin bekliyoruz :amin:

cute_00

amin  özgül'cüm  çok teşekkür  ederim... :flowers:  döndüğümde  ilk  fırsatta  haber  vericem...görüşmek  üzere..

pelinim

cute Allah hayırlısıyla yavrunu kucağına almayı nasip etsin.

esra az kalmış canım..yakında senden de güzel haber alacağız inşallah.

esra_yesiloz

merhabalar çok teşekkür ederim sağsalim kavuşsam başka bişi istemiyorum zaten bugün annemde iftar vardı bütün dayıları yengeleri felan bizimki belki kalabalıktan etkilenirde gelir diye gittim oturmadım yardım ettim ama yok sanırım daha niyeti gelmeye azcık daha  naz yapayım diyo yarında teyzemde var iftar bakalım umut yarına o zamanda gelmem derse çağırmıycam daha istediği zaman gelsin

nihalcim çok güzel isim seçmişsin canım fatma sevval sağlıkla gelsin inşallah  :amin:

nihalim

alemsin valla esracim kizima kavuscam diye kendini harap etme sakin... saka bir yana canim ya cok iyi anliyorum seni son zamanlar gecmek bilmiyormus hakikaten ne yapalim sabredicez sag salim hayirlisiyla kavusucaz bebislerimize kendine dikkat et canim byy

esra_yesiloz

sağol nihalim bugünde olmadı gelmiyo cimcime kaldı 15günüm bizimki günü gününe gelcek sanırsam erken gelmeye niyeti yok  annem buseye bir elbise almış minicik yaa bayıldım gelse hemen bayramda giycez şeker niyetine yiycez kızımı ama bekletiyo işte dalga geçiyo bizle hergün bi heycanla yatıyorum yatağa belki sancım olurda gelir diye her sabah bi heycanla uyanıyorum yeni bi gün belki olur diye çok az kaldı 15gün ama bu 15gün sanki hiç bitmiycek gibi anlatamıyorumki geçmek bilmiyo herkes öyle komşular akrabalarım çok heycanlı az kaldı diye yakınlarımın tek isteği ikimizinde sağsalim kurtulması ama bazıları hala doğuramadınmı gözüyle bakıyo buda zoruma gidiyo sanki ben şimdi çıksın istememmi gelmiyo işte ne biliyim çok şükür diycem inşallah bigün  :amin:  :amin:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy kızlar uzak kaldım bu ara  ...
Neyse Nihalcim Kızının adını çok beğendim Fatma Sevval haa umarım adınla yaşar.  :amin:
Esracım senin Buse artık benide sabırsızlandırıyor ayy bayrama kadar gelse annesini üzmese ne güzel olur dimi  ;D
Cutecim şuan eminim senden mutlusu yoktur bebişinin süt kokusunu bizim için içine çek canım. Habersiz bırakma bizi...

pelinim

merhabalar..

nihal kızının adı çok güzel..adıyla büyüsün inşallah..

esra kendini çok şartlandırma canım..kız erken gelir derler ama benim kızım geç oğlum erken geldi:))40 haftayı doldurduğum gün aldım kızımı kucağıma..hayırlısıyla,sağlıkla doğsunda bekle birkaç gün daha canım :opucuk:

öykü nerelerdesin?kızıyla vakit geçirmekten uğrayamıyor galiba..

ben iki çocukla burayada yetişiyorum :k06:ikiside aynı anda uyuyunca benden mutlusu yok :hello2:

esra_yesiloz

yok ben zaten kız erken erkek geç gelir dediklerine aldırmıyorum sadece merak benimki bide uykusuz ve ağrılı geceler felan yormaya başladı ondan artık gelsin diye bakıyorum

nihalim

merhba arkadaslar tesekkur ederim temennileriniz icin ismimizi begendiginizede sevindim evet suan cute den mutlusu yoktur heralde darisi bizim basimiza bende carsamba gunu kontrole gidiyorum hayirlisiyla 36. haftaya ulastik bayramda gecerse rahatca gel kizim diyebilirim yani gelmek isterse durdurmicaz en azindan esracim sen nst ye ne zaman girdin enson sancilarin ne durumdaymis benim agrilarim var yine ama hayrolsun bakalim neyse hakkimizda herseyin hayirlisi olsun arkadaslar bu arada bu gece kadir gecesi haerkesin kandili mubarek olsun birbirimize dua edelim byy

esra_yesiloz

randevum gelecek pazartesi nihalcim bizimki o zamana kadar beklerse gitcez inşallah o zaman girerim büyük ihtimal nstye şuan sancım felan yok hadi bakalım seninde tahmini tarihe 4haftan kaldı azaldı iice hayırlısı olur inşallah biz bayramıda geçircez gibi görünüyo seninde kandilin mübarek olsun canım kib

sevda

Amanda isimler konulmuştaaaa yirim ben sizi....Allah analı babalı büyütür inşallah... :amin:

nihalim

tesekkur ederim sevda temennin icinde tesekkur ederim insallah hayirlisiylan kavusuruz bebislerimize...