DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

teşekkür ederim canım hep birlikte inşallahhhh  :amin:  :amin:

duru boncuk

esracım allah bozmasın mutluluğunu annelik bambaşka bişey gerçekten her gün tekrar tekrar şükrediyorum ben bu duyguyu yaşayabildiğim için allah isteyen herkese nasip eder umarım :amin:

ARMAĞAN

ESRACIM BEBEĞİN HAYIRLI OLSUN CANIM. ALLAH OLMAYANADA NASİP ETSİN İNŞALLAH. :amin:

esra_yesiloz

amiiinnnn canım teşekkür ederim allah herkese nasip etsin inşallahhhh  :amin:  :amin:

burcu-emir

esracım bebeşin dünyaya gelmiş  :muzz: hayırlı uğurlu olsun,allah analı babalı büyütsün.  :nazar:
sigara konusuna gelince,ben herkese aprtman boşluğunu gösteriyorum,içen orda içsin,evde bebek var.hiç kimsede bişey diyemiyo,tavsiye ederim.
güzel kızınla bir ömür mutluluklar  :amin:

Almiş'inAnniş'i

eylül ekim kasım da doğuranlar  :director:
sayfanızı açsanıza artııııııııkkkkkkkkkkk  :caca:

burcu-emir

bacım sende merdaneyi eline aldın,sallayıp duruyon  :toothy10: bi güzellik yap,aplaları olarak sen aç sayfayı ,kızların sezeryan dikişleri hala acıyo,akıllarına gelmedi daha  ;)

duru boncuk

sevda

ALLAH İYLİĞİNİZİ VERSİN EMİ SİZİN.... :k06:

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

nihalim

arkadaslar merhaba uzun zamandır gıremedım tahmın etmıssınızdır heralde bende dogum yaptım kızıma kavustum sonunda cuma gunu spınal anestezı ıle dunyaya geldı kızım ıkımızde ıyıyız evdeyız artık herkese selamlar gorusmek uzere byy

duru boncuk

nihalcim hayırlı olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün güzel haberlerinizi bekliyoruz meleğini ve seni :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bebeğine bi sayfa açıp yaşadıklarını ve ilklerini paylaşırsın umarım :flowers:

sevda

Nihalcim allah kuzuna sağlıklı uzun ömürler versin güzelim....

cute_00

hayırlı  olsun nihal  çokta  geçmiş  olsun   :flowers:  allah  analı  babalı  sağlıkla bebeğini büyütmeyii  nasip etsiin inşallah  :amin: