DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

burdayım canımm seni çok merak ettim nasılsın bebiş nasıl resim isti,yorum.. benim minik kuşum çok tatlı sevinç iyiki yapmışım.. yine bağlancam çok ağlıyo.. öptüm

Emine

21 Ekim , 2007, 13:22:14 #781 Son düzenlenme: 21 Ekim , 2007, 13:26:37 Emine
Esra ve diğer doğum yapan annelerimize geçmiş olsunnn allah analı babalı büyütsün inşallah  :nazar:

erkan_aysegul sorduğun adres http://naz.bebegimonline.net

esra_yesiloz

merhaba hanımlar 1haftadır ev çok kalabalıktı anca bakmaya fırsatım oldu bugün birazdaha iim dikişlerim oturup kalkarken biraz sancı yapıyo daha tam iileşemedim kızım çok ii maaşallah bu halde canıma okuyo ama ona bakınca bütün sancılarım geçiyo

doğumum sezeryan oldu bildiğiniz gibi gece 10da girdim 10:45de çıkmışım narkozu yiyince hiçbişey hissetmedim uyandığımda herkes bebeği seviyodu sakin uyandım ama yatktan kalkmak yatmak çok zor oldu bide üşüttüm öksürüyorum haliye dikişler acı veriyo şimdilik böyle inşallah daha ii olucam kızımı çok seviyorum onun kokusu yaşadığımı hissettiriyo ben kavuştum minik kelebeğime  :binkybaby: allah kimsenin ayırmasına izn vermesin  :amin:  :amin: inşallah allah herkese bu duyguyu yaşatsın  :amin: 

jbdun

amin esracım :amin:
ve tebrikler, yavruna kavuşmuşsun, ikinizin de iyi olmanıza çok sevindim, öksürüğü anlayabiliyorum çünkü benim de dikişlerim öksürürken acıyodu, sen genel narkoz olmuşsun anladığım kadarıyla, tekrar geçmiş olsun ve allah analı babalı büyümesini nasip etsin bebeğinizin :amin: :opucuk:

esra_yesiloz

duru boncuk

aman esra dikkat et sezeryanın en büyük düşmanıdır üşütmek bak 4 ay bitti hala hapşırıken öksürürken çok ağrıyo sende dikkat et :opucuk:

cute_00

Alıntı yapılan: özgül-duru - 20 Ekim , 2007, 10:42:45
cutecim resimdeki seninki galiba çok tatlı duruyo bu yaaaa :nazar: :nazar:
Alıntı yapılan: zuhaluysal - 20 Ekim , 2007, 12:31:11
Cutecim bebişin çok tatlı maşallah  :nazar: Yanakları tombiş tombiş tam ısırmalık duruyoo  :hungry: Ama daha çok küçük kıyamam ben ona...
Alıntı yapılan: pelinim - 20 Ekim , 2007, 15:55:41
merhabalar..

zuhal,nihal nasılsınız,bebişleriniz nasıllar?

esra,öykü aldınız kızlarınızı kucağınıza gelen giden yok artık:))

cute maşallah bebeğin çok tatlı.Allah nazardan saklasın..

Ayberk'in de gaz sancıları oluyor..salı doktora gideceğim aşımız var..bakalım bir ilaç isteyim..bulunsun evde.şimdilik rezene içiyorum..faydası var sanırım .
Teşekkür ederiz  teyzeleri...bütün bebeklerimizi  allahım  nazarlardan  saklasıın  inşallah...

cute_00

bende  doğumdan  2  gün sonra  alerjik  olduğu  için   hapşırığa  yakalandım...çok  zor  valla...aman  esra  üşütme  sakın  dikkat  et  kendine...sen  hasta  olursan  bebişte  hasta  olurr  allah  korusun...
bebişin  çok  tatlı  bu  arada... :nazar:  :nazar: allahım  nazarlardan korusun  onu...öp  onu  ufacık  ellerinden  benim  için... :-*

cute_00

yardımınızı  ihitiyacım  var  arkadaşlar...hanii  varyaa  hepiniz  yapmışınız  bebeğim  için  takvim  yapmak  istiyorum  amanasıll  buraya  koyucamı  bilemediim...lilypie.com  a  girdimm  yaptıım  bişiler  ama  buraya  nasıl  koyucamı  bir  türlüü  bulamadım...yardıım ediinn  lütfennn...

duru boncuk

canım eğer yaptıysan profilden kimlik bilgisine girip imza kısmına kopyalayacaksın :icon_thumright:

esra_yesiloz

sormayın yaaa hesapta özel hastanede doğum yaptım ama gerizekalı hemşire klimayı sıcak diye soğuk açmış bütün gece öyle esmiş haberimiz yok ben yanıyom zaten anlamadım üşüttük onların yüzünden hala çekiyoz korkuyorum bebişe bişi olcak diye bu arada göbek bağımız  düştü teyzeleri kızım çok yaramaz canıma okuyo valla bu halde annesi hastaymış umrunda değil cadolozun  :caca:

sevda

Daha dur annesi daha neler getiricek neler yaptırcak sana ilerde.... ;)

pelinim

Esra maşallah meleğine çook tatlı..ve sana benziyor bence.Allah nazardan saklasın.

nihalim

merhaba arkadaslar bizim forumu baya arkalra itmisiz yaa esra dogum yapti zuhalde gozukmuyor nerdesiniz kasim anneleri esracim bebisin cok tatli allah omur boyu saglik sihhat huzur nasip etsin sira bende ama ben hala dogurmadim cuma gunu tekrar nst ye giricem her hafta giriyoruz zaten bakalim bu hafta nasil cikacak teyzeleri kizimi cok merak ediyorum dogsada bir gorsek artik degilmi esracim buse bebek kac kilo dogdu zuhalcim sen neredesin iznemi ayrildin yoksa gorusmek uzere herkese selamlar byy

esra_yesiloz

merhabalar

nihalcim 3300 kg 47cm doğdu ama geçen gün kontrole gittiğimizde 3220 çıktı şişikler indiği için kilo verirmiş bebişler sende kavuşucaksın inşallah bebişine bak sabırsızlıktan ölüyodum nerdeyse doğduğu 10gün oldu bile anlamıyo insan geçer zaman kavuşursun canım  herkes bana benzetiyo küçük esra diyolar ama büyüdükçe değişcek bakalım o zaman görcez kime benziycek  mevlütü yaptık bi güzel elbiseler geldi bi görseniz onları giydirmek için can atıyorum birazcık kendisini toparlasa giydircem şimdi elbiseleri minik minik çok şeker oluyo içinde elim günün 20 saati göğsümde cok cok emiyo oburiks şuan melekler gibi uyuyo bende gireyim dedim kendinize ii bakın byess  :k06: