DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

esracım bebişine   nazar değmesin.. yerim onu ben canım benim sanada geçmiş olsun...

sevda

ESRACIMMM allah nazrlardan hem seni hemde bebeğini saklasın bu arada şişlikler ilk 3 günde inip sonraki 1 hafata içindede artık rutin kilo alış dönemleri başlıyor merak etme sen bol bol sıvı al ve meleiğimi emdir o kilo alır annesi birde unutmadan bol bol heeeep sevgiiiii dememe gerek yok aslında biliyorum ama olsun oda iyi kilo aldırır... ;) :flowers:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar bugün son iş günümü yaşadım  :muzz:  :muzz: Çok mutluyum ...  Artık bayağa zorlanıyordum  benim kızım son iki gündür çok yaramazlık yapıyor sayesinde sabahlara kadar uyumuyorum salı günü dr gidicem bakalım ne diyecek çok merak ediyorum sağlıklı şekilde doğsun başka birşey istemiyorum. Dualarınıza ihtiyacım var şimdilik HOŞÇAKALIN  ben yinede nete girmeye çalışıcam Herkes Hakkını helal etsin.

sevda

nihalim

merhaba arkadaslar esracim bebisin cok tatli ve gordugum kadariyla sana benziyor hakkaten masallah kilosuda iyiymis bizim ne olacak bakalim bende bugun doktora gittim rutin nst kontrolleri biraz sancilarim var gozuktu yine doktorum sancilarimin olmasinin iyi oldugunu bunun normal doguma hazirlik oldugunu soyledi haftaya tuse yapacak dogum sekline karar vericez dua edin arkadaslar catin dar falan demesin iste bizde haberler boyle zuhalcim seninde allah yardimcin olsun herkese cok selamlar optum byyy

sevda

Canım bende normal yaptım vee allah yardımcın olsun ve dilediğin gibi olsun.... :amin:

esra_yesiloz

kendimi toparladım derken gelen giden misafirler sayesinde daha bi yoruluyorum sanki yaaa allahtan annemler sürekli uğrayıp bişi varsa yapıyolar eşimin abileri geldi sigara alkol ne istersen var salona yer hazırladım onlar gitti hala havalandırıyorum çok kötü sigara kokuyo çok morelim bozuldu eşime bişi demek istemiyorum nede olsa abileri allahtan biz birbirimize girmeden gittiler hava tam yaz gibi ben evde hapisim sanki 40ı çıkmadan çıkamıyoruz ya ondan neyse yarı 40mıza 1hafta var o zaman çıkabiliriz inşallah  :amin:

sevda

Esracım canım gelen insanlar kim olursa olsun yeni doğmuş bir bebeğin yanına geliyorlar aslında bunun bilincinde olması gerekiyor insanların kiii gelenlerde amcalarıııı yazık yaniiii.....kendi yiğenleriiii.... ???

-Butterfly-

ARKADASLAR SIZIN SECTIKLERINIZ BOULUMUNE YENI BIR SAYFA ACMIS BULUNUYORUM (ARADIGINI BUL SAYFASI) ADI ALTINDA AKLINIZA GELECEK BIR COK KONUYU EKLEDIM UMARIM ILGINIZI CEKER

esra_yesiloz

evet canım ben sinirden napcağımı şaşırdım yeğenim deyip bişi alıp takmadılar gidip içiyolar dedim ama kim anlar  :caca:  :dontknow:

duru boncuk

onlar nasıl amcaymış canım sen uyarsaydın ya bebek olan evde içilirmi ya ne biçim insanlar var ya neyse gitmişlerde kurtulmuşsun canım geçmiş olsun  :icon_thumright:şu kırk olayı varya ben 1 haftalıkken pikniğe gitmiştim canım  :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 29 Ekim , 2007, 21:16:02
evet canım ben sinirden napcağımı şaşırdım yeğenim deyip bişi alıp takmadılar gidip içiyolar dedim ama kim anlar  :caca:  :dontknow:

esra doğum yapmışsın , :flowers: tebrikler, bebişin çok tatlı maşallah , allah nazarlardan (ve sigara dumanından   :k06: ) korusun.
canım eğer eşin bu konuda duyarlıysa konuş onunla, misafirlere sigara içirtmemekte olmuyor ama ,içebilecekleri bir yer gösterin orda içsinler...
yazık yani,odayı havalandırsan bile ,sigaranın ağırkokusu siner eşyalara küçücük bebeği rahatsız eder ,düşünmeleri lazım aslında ama her insan bir olmuyor işte... :violent1:

sevda

Esracım sendede peygamber sabrı var ozaman....

esra_yesiloz

sorma sevdacım hepsi içmekten kafalarını kaldırmıyolar burda bebek varmış umurlarında değilki kendi çocuğunu aldırmayıp içen kardeşininkine napsın eşim aralarında düzgün çıktı çok şükür sigarası var ama gider banyoda veya balkonda içer abisi olduğu içinde ogün bişi diyemedi gidince şükür dedi oda bidaha seneye gelirler belki kötü olmamak için susuyoruz işte

ben normalde de gezmeyi seven bi insan değilim ama şimdi yarı kırkın çıkmadan dışarı çıkma diyo herkes hapis gibi hissediyorum kendimi cuma günü ananeme gidicez yarı  kırkını çıkarcaz doğmuyo derken 17gün oluyo bugün zaman nasılda geçiyo ama kızımla olmak dünyanın en güzel şeyi onu öpüp koklamaya doyamıyorum ağlarken anne diyo farkında olmadan içm gidiyo anne olduğumu farkediyorum herşey hayalgibi ama en güzel duygu bu olsa gerek eşim ve bbeğim iiyiki varlar onları çok seviyorummmmmmmm  :k06:  :k06:  :love9:

sevda

Canım sorun ne sende nede eşinde onu yapan düşüncesiz amcasında daha yeni doğmuş bebeğin yanındada yapılmazki ama... :cildir:

Bu arada  :cildir:daha güzel günler yıllar geçirirsin inşallah bebeğinle güzelim.... :amin: