2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

ozlem_edanur

merhaba herkese nasılsınız bizde iyiyiz
Betülcüğüm geçmiş olsun. Bende ana fırsat buldum kahvaltıda arkadaş vardı sarma falan sardım kızı yedir uyut derken vakit geçmiş.

ozlem_edanur

kız canın nasıl sıkılıyor ben 6.30 7 de kalkıyorum zaman çabuk geçiyor temizlikti yemekti edanurdu derken akşam oluyor

ozlem_edanur

kızlar modlardean diğer tarafın açıklamasını istemişler  :'( kıs betül benide atacaklar ne diyeyim şimdi

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 15:02:06
kıs ne di sıkılmayım evden çıkmıyom. çıkacak yerde yok. konuşacak adamda yok :crybaby2: :( :'( :sad1: :-\ :dontknow: ??? :icon_scratch: :cildir: :-ooo
biz adam değilmiyiz aşkolsun :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :caca:

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 17:10:19
kıs siz olmasanız ben ii ce çıldırırım. yazmmaktan konuşmayı unutacam da ondan öle diyom :ehi: :toothy10:
bnde yanlızım kıs 1 arkadaş var allahtan.bak kısın resimlerini çektim yükleyeyim.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 17:48:03
yükle baalım. bu arada sağlık ocağına gittim bizim ebe yokmuş başka ebeye söledim. ilgilenmedi cıngar çıkarmayımda napayım . bekledim gelen yok kendim tarttım. hala gelen yok çıktım geldim. şikayet edecem onları da :director:
aaa nasıl biyer orası öyle şunlara bak ya
kaç kilo çıktı eda rahat durmuyor da resimleri doğru düzgün yükleyemedim. Uyutayımda geleyim.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 17:51:29
8 kilo 100 gr geçen kaçtı hatırlamıyom. sanırım 2 ay önce 7300 dü
uyumuyor ya kilosu iyiymiş edada 8.500 kilo.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 17:57:07
eylül arabada uyudu beşiğine aldım şimdik. sağlık ocağı içinde şikayet edecem ne bu ya. boşuna para alıyolar :cussing: :violent1: :cildir:
birde paramı veriyorsun

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 09 Haziran , 2008, 18:15:32
allahım harşeyede takık bunlar yaa :cussing:
annemlere gittiğimde ordaki pcden üye olup içimi boşaltırım senin adınada  :k06:

ELA ZEHRA

merhaba ayyy iki saattir yazılanları okuyorum ne çok yazmışsınız

ELA ZEHRA