18 Nisan , 2024, 04:11:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

minik tosbam

Alıntı yapılan: betül_eylül - 04 Haziran , 2008, 19:38:55
slm ben betül kızım eylül. eylül doğumlu bebek anneleri burda bebek gelişilerini paylaşalımmı
ben bi yere cvp yazdım ama nire bilmiyom gene merhaba diyeyim  :wave:

yeşil

benim kızımın uyku sorunu var benimle uyumak istiyo emerek uyuyo yatağına alıştıramıyorum tavsiyeniz var mı?

yeşil

diğerlerini bilmem ama biz çoktan kalktık

ELA ZEHRA

heeey kızlar herkes gelmiş emine geldinmi canım tosba nasıl

ELA ZEHRA

valla benimde hoşuma gitti :muzz:  :toothy10:  :cildir:               :aferin:           :binkybaby:

ELA ZEHRA

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: betül_eylül - 07 Haziran , 2008, 13:25:46
ya eylül sabah 7 de uyandı 12  de uyudu hala uyuyor . ben o uyurken işkerimi yapayım. tabi benim kociş evde ben kalkınca nete o oturacak . kaldırmam imkansız olur. belki arada uğrarım.

kıs diğer arkadaşlarıda çağırın. fatmanın bende msn si yok onuda çağırın. sıpalar ne alemdeler merak ediyom . yada bana arada oradan bilgi verin. mail atın vs. çatlatmayın beni :k06:
ya  bende herkesin msn si yok olanlara haber vereyim elada yeni uyudu daha birazdan kalkar

ELA ZEHRA

kız oraya uğrayan yok kimse yazmıyor gelen olsa söylicem bakıyorum kimse olmuyor

ELA ZEHRA

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: betül_eylül - 07 Haziran , 2008, 13:49:31
arada bakıyom buraya kıs gitmedim. ya sıla adanaya gitmiş sanırım msnye yazmış dönünce oda neti bağlatır sanırım
tamam canım sen işine bak kocanı kızdırma

ozlem_edanur

ozlem_edanur

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 07 Haziran , 2008, 14:26:18
tmm canım konuuştum şimdik. sonra gelir artıkım :occasion14:
kız artık oraya uğrayan da yok toplandık buraya bütün kızlar toplandık toplandık.... :hieyt: :hello2: :flowers:

ozlem_edanur

sanırım eminede formu çözememiş başta altta çıkıyor son yazılanlar yazdığını göremiyor galiba banada öyle olmuştu  çiğdem daha dönmemiş galiba onun msn var birde fatmaya özel mesaj atayımmı? Ensarın annesinin de msn var onuda görürsem söylerim.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 07 Haziran , 2008, 14:35:49
tmm canım emineye dönünce anlatırız forumu. ensarın annesinide tuğba yıda çağırırız. çiğdemle hiç görüşmedim
baya oluyor forma girmiş denizlideyim daha demiş. Ben Fatmaya özel mesaj atayımmı? başka varsa aklımıza gelmeyen onlarıda çağırayımmı