27 Nisan , 2024, 23:54:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ay Parçam Annesine Tutunamadı..:(

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Aralık , 2011, 16:20:13

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

slm kızlar kanamam oldu doktora gittim we bebegim düşüyormuş annesini bırakıyo  :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ORNA

geçmiş olsun canım  :sad1:  :sad1: üzülme inşallah yine olur bende aynı durumu yaşadım sabret allah inşallah bir tane verdi bir tane daha saglıklı evlat verir  :amin: :amin: :amin: şükret haline en azından görmedin duymadın hissetmedin daha kötüleri var allahım sabrını veriyo dua et canım  :opucuk: :opucuk:

derbeder

canim cok gecmis olsun  :'( dusugu engelleyecek birsey vermedi mi doktor? yoksa cok mu gec  :'(
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

DUYGUCUM ÇOK ÜZÜLDÜM.  :'( ÇOK GEÇMİŞ OLSUN  :flowers: RABBİMİN VARDIR BİR BİLDİĞİ.DEMEKKİ HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ CANIM  :amin:
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRAR SAĞLIKLI BİR GEBELİK YAŞARSIN.O MUTLU HABERİNİ YENİDEN BİZLERLE PAYLAŞIRSIN  :amin: ALLAHIM SABIR VERSİN  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Sır_Çiçegi

17.68 cıktı cnm bişe wermedi :( dualarınız için coktşk ederim  :y25:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Canim cok gecmis olsun nasip kismet .. insallah yine guzel haberler alacagiz..
:amin: :amin: :amin:

FeHi

Bir Mucize olsun RABBİM dilesin düşmesin tutunsun Annesine İnşALLAH  :amin: :amin: :amin: :y25: :y25: :y25:
Çok Geçmiş olsun İçini ferah tut Mevlam herşeyin hayırlısını nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

cok kötüyüm saglıklı düşünemiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Aralık , 2011, 16:28:47
cok kötüyüm saglıklı düşünemiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canim kiyamam sana  :opucuk: biz ne soylesekte uzuntunu dindirmeyecek tabiiki, ama boyle hamis halip dusuk yapanlar fazla zaman gecmeden tekrar hamile kaliyorlar. en azindan dogal yoldan hamile kalabildigini anladin, ins. tekrar hamis kalacaksin canim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun canım  :y25: .rabbim bi daha nasip etsin inşallah  :amin:

destina06

duygucum geçmiş olsun hiçbir söz senin acını teselli edecek boyutta değildir ama Rabbim sabır versin. :amin:

^Sükeyna^

Cok cok geçmiş olsun canım aynı durumu bende yaşadım anlıyorum seni sabır sabır sabır   :y25: Rabbim tez zamanda versin inşaAllah hayırlı saglıklı evlat :amin:
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

CAN TANEM

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten Rabbim sabır versin :amin: :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

canım çok geçmiş olsun üzme kendini allahım tez zamanda tekrar nasip etsin inşallah anne olmayı  :amin: