Ay Parçam Annesine Tutunamadı..:(

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Aralık , 2011, 16:20:13

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

cok sancım war cnm yavaş yavaş sökülmeye başlıyorum bide bogazlarım kulaklarım agrıyo kötüyüm bayagı yani sagolsun eşim cok teselli etti beni yoksa ben sürekli aglardım güldürdü beni  :y25: ama içim hala buruk
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

kolay değil tatlım ama sen üzülürsen eşin ve annenler de çok üzülür hem bak hamiş kalabiliyosun bu çok güzel bir şey eğer bu bebişin olmazsa en kısa sürede yine bebişin gelecektir  annesi  Allahın izniyle :amin:  :amin:   :amin: tekrardan çok çok geçmiş olsun tatlım  :flowers:

Sır_Çiçegi

ewt cnm herkes öle sölüyo en azından denemiş gibi bişe olduk hamile kalabiliorum ama ben kendime kızıyorum genede benim yüzümden oldu die ama yiyecek ekmegi olsaydı ne olursa olsun tutunurdu bana :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Aralık , 2011, 22:33:51
ewt cnm herkes öle sölüyo en azından denemiş gibi bişe olduk hamile kalabiliorum ama ben kendime kızıyorum genede benim yüzümden oldu die ama yiyecek ekmegi olsaydı ne olursa olsun tutunurdu bana :(
kendini niye sucluyosunki cnm senin elinden gelen bisey deil inan  :opucuk: Allah öyle istedi oldu  :-\ zaten senin kan degerin baya bi düsüktü demi gününe göre hatta bende demistim gec döllenme olabilir keskede öyle olsaymis ama deilmis ama olsun cok ara verme bence doktorun ne dedi  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doğangüneş

çok geçmiş olsun.. :'( rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah kucağını  :amin:

Sır_Çiçegi

cnm dün bayagı agır iş yaptım acaba ondanmı die düşündüm  :icon_scratch: gerci kendi doktorum zaten saglıksız bi gebelikti dedi şimdi kist temizlenmesi için ugraşacagız ondan sonra calışmalara dewam pek ara wermek bende istemiorum  :-[
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Duygu kendini suçlama sen ne yapabilirdinki?
Düşüğün arkası tez olur derler hakikaten öyle arkayı boş bırakma.

Sır_Çiçegi

amin cnm saol rabbimden tek istegim hayırlı ewlat rabbim neyi layık görüyorsa onu wersin benim istedigimi deil  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

ewt cnm büyük ablamda ilki düşüktü 1 ay sonra gene hamile kaldı kist gitsinde bebiş gelir inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doğangüneş

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Aralık , 2011, 22:44:39
cnm dün bayagı agır iş yaptım acaba ondanmı die düşündüm  :icon_scratch: gerci kendi doktorum zaten saglıksız bi gebelikti dedi şimdi kist temizlenmesi için ugraşacagız ondan sonra calışmalara dewam pek ara wermek bende istemiorum  :-[

evt cnm dr.un da dediği gibi sağlıksız gebelikler düşükle sonuçlanıyor..biz kabullenmekte zorlansakta hakkımızda çok hayırlı bir durum bu bende yaşamıştım ve dr.um sevinmelisin demişti.. ama gel de bunu anne yüreğine anlat..rabbim ferahlatsın inşallah yüreğini.. :amin:

kuzucuk

inş duygucum  :amin:  :amin:  :amin: ayrıca kendine kızma  :caca:  hiçbir şey bizim elimizde değil vardır güzel Rabbimin bir bildiği  :amin:  :amin: bak ya sağlıksız bir gebelik geçirseydin hem olumlu düşün tatlım  :opucuk:

Sır_Çiçegi

rabbim kimseye yaşatmasın  :amin: kokusunu filan almadım daha 3 haftalıktı ama genede bi başka oluyo :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Aralık , 2011, 22:47:55
ewt cnm büyük ablamda ilki düşüktü 1 ay sonra gene hamile kaldı kist gitsinde bebiş gelir inş.
Evt canım bende 1 ay sonra :)
Beklemeye tahammülüm yoktu :)

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsun artık şu kisten bi kurtulayım çalışmalara dewam üzmek yok kendimi :)
yanımda oldugunuz için cok teşekkür ederim  :flowers: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

üzülmek yok tabi duygucum dularımız seninle  :amin:  :flowers:  :love9: