●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Normalmi sezeryanmı olcakmış Rabbim bir avazda  :amin: :nazar:

doğurmak nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

Ayyyyy çok heycanlandım ben  :love9: :love9:

kelebegimm

rabbim sag salim kucagina aldigin gunu gostersin ins.. :amin: :amin: :amin:
darisi bize artikkk :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Temmuz , 2012, 13:04:36
MELEKÇİM SEZERYAN OLACAKMIŞ
VALLA DAYANAMADIM ARADIM  :k06: :k06:

SAĞOLSUN  ODA GERİ ARADI DAHA GİRMEMİŞTİ BENİM ARADIĞIMDA

RABBİM YARDIMCISI OLSUN  :amin: SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALSIN BEBEĞİNİ İNŞALLAH  :amin: :nazar:

DUALARIMIZ ONUNLA İNŞALLAH AĞRISIZ SANCISIZ SAĞSALİM KURTARSIN RABBİM  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar:kızlar doğummu var bugünnn..ay süper bir haber rabbim ikisinide sağlıcakla evlerine dönmek nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

Sanki Bilmişte Yazmışım Son Kez Yazarım Diye  :ehi: Kızım Aceleci Davrandı Kızlar. Teyzesinin Kına Gecesi Günü Doğdu Heyecandan Sanırım.  :k06: Kardeşimin Ne Kınasını Ne Düğününü Göremedim Çok Buruk Ama Çok Heyecanlı Bir Doğumdu. Teşekkür Ederim Hepinize Allah Sizede Nasip Etsin Muhteşem Bi Duygu.

Annemmmmmmm Güzel Kızım Böcüğüm Doğdun Annem Nihayet Geldin Annenin Kollarına Çok Şükür. O Kadar Dadlısın ki Dayanamayıp Isırıcam Seni Bi Gün. İyiki Geldin İyiki Doğurmuşum Seni Fındığım Seni Çok Seviyorum Şimdi Uyuyorsun Ve Ben Seni Çok Özledim.  :love9: :love9: :love9: :love9:

Ya-semin

gözün aydın canım, ne mutlu size  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

kelebegimm

allah analai babali buyutsun canim  :amin: :amin: bizim yerimizede guzel kokusunu koklaa :love9: :love9: :love9:

]

nazo-58

RABBİM analı babalı büyütsün..RABBİMe layık bir kl size layık bir evlat olsun inş..Bol sütlü ve gazsız günler inş...Darısı bize :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

cnmmmmmmm

gözlerim doldu kııız çok sevindim .. bol bol koklaaaa .. bende uyurken özlerdim ..
aklıma geldi ..  :laughing7:

maşşallah cnm eminim çok dadlıdır .. pambukunu öp kokla bol bol benim yerimede ..

sağlıkla büyüt .. az gazlı günler dilerim cnm  :opucuk: :opucuk:
hayırlı olsun ..

:nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

28 Ağustos , 2012, 16:50:36 #387 Son düzenlenme: 28 Ağustos , 2012, 16:52:24 ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:
Alıntı yapılan: Ya-semin - 12 Ağustos , 2012, 17:16:35
gözün aydın canım, ne mutlu size  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Canım Çok Teşekkür Ederim Allah Sanada Nasip Etsin İnşallah  :opucuk:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Ağustos , 2012, 17:35:59
allah analai babali buyutsun canim  :amin: :amin: bizim yerimizede guzel kokusunu koklaa :love9: :love9: :love9:
Koklarım Canım Seninde Az Kaldı Allah Sizi de Kurtarsın Canım  :amin:

Alıntı yapılan: nazo-58 - 12 Ağustos , 2012, 21:18:14
RABBİM analı babalı büyütsün..RABBİMe layık bir kl size layık bir evlat olsun inş..Bol sütlü ve gazsız günler inş...Darısı bize :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Canım Teşekkür Ederim  :flowers:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Ağustos , 2012, 12:49:54
cnmmmmmmm

gözlerim doldu kııız çok sevindim .. bol bol koklaaaa .. bende uyurken özlerdim ..
aklıma geldi ..  :laughing7:

maşşallah cnm eminim çok dadlıdır .. pambukunu öp kokla bol bol benim yerimede ..

sağlıkla büyüt .. az gazlı günler dilerim cnm  :opucuk: :opucuk:
hayırlı olsun ..

:nazar: :nazar: :nazar:
Canım  :opucuk: Pek Tatlı Oluyo Bu Kız Bebişler Ya Koklamam mı Zevkle Koklarım Canım Sende Ezgiyi Öp Benim Yerime Öpüyorum  :opucuk:

banu_fth

öperim tatlım ..  :love9: :opucuk:

doyulmuyor evlat bambaşka bir şey miş ..  :love9: :love9: :love9:

sağlıkla büyüt cnm .. anlat maceralarınızı  :k06: :k06: :love9: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OYYYY CANIM YAAA GÖZÜN AYDINN ÇOK SEVİNDİM SAĞ SALİM KURTULMUŞSUNUZ. HAYIRLI EVLAT OLSUN İNŞALLAH..SEN BANA KIZINI VERMEDİN PSİKOPATIK DİYEEEE AMA SEN Bİ DAHA DÜŞÜN BENCEEE  :laughing7:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿