●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

senin kızın utangac olma ihtimali hiç gercekci gelmiyor bana cnm
sanki kıpır kıpır cıvıl cıvıl bir kız olacakmıs gibi geliyor bana

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Nisan , 2012, 12:44:15

Anasına Çekcek Diyon Yani  :ehi: Başından Beri Hep Elleri Yüzünde Göstermedi Yüzünü Sıpam  :love9:

HASRET!M S@N@

[/color][/size]
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 28 Nisan , 2012, 13:21:34
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Nisan , 2012, 12:44:15

Anasına Çekcek Diyon Yani  :ehi: Başından Beri Hep Elleri Yüzünde Göstermedi Yüzünü Sıpam  :love9:
aynen öyle cnm

Nezo

26 hafta yaşındayım; artık 750 gramım cildimin altında yağ birikiyormuş. Kollarımı ve bacaklarımı çok hareket ettirdiğim için anneciğim çok kızgındı, annesiyle konuşurken bağırıyordu, çok korktum neden bu kadar sinirleniyor ki. Babacığımın dediğine göre bunların sebebi ani kasılma ve gevşemeler hissetmesi imiş. Bunlara Braxton-Hicks kasılmaları deniyormuş. Kasılmalar ağrılı olunca anneciğim benim sürpriz yapıp erken geleceğimi düşünüyor, ama ben ona kızdım erken gelmeyeceğim. Bazen de anneciğimin adet sancısına benzer kramp tarzı ağrıları, bel ağrıları, akıntıları, barsak krampları oluyor, herkes yine benden şüpheleniyor, dedim ya ben erken gel-me-ye-ce-ğim. Akciğerlerimdeki hava keseciklerim bile oluşumunu tamamlamadan, beynimdeki görme ve işitme dalgaları tam anlamıyla faal olmadan nasıl gelirim.   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Annecimmmm Canım Kızımm  :love9: :love9: :love9: :love9:
Sana Bayadır Yazamadım Anne Öğleden Sonraları Eğitime Gidiyor  :-\ Kocaman Olduk Artık Annem Tekmelerin Daha Keskinleşti Dışardan Tamamen Görülebiliyor Kurban Olurum Annem Sana Ben.  :love7: Anneanne Sana Bi Sürü Şey Almış Bu Hafta Sonu Baban Şirkete Gitmezse Odanı Boyayacağız İnşallah Yavaştan Başladık Çalışmalara. İşim Bu Aralar Çok Yoğun Olacak Kızım Çünkü İzne Ayrıllmadan Elimizdeki Hastaların Tedavilerini Bitirmemiz Gerek Nasıl Olacak Bilmiyorum Artık Çok Yoruluyorum Ve Hastaya Yaklaşamıyorum Çünkü Kocaman Bi Göbeğim Var Ve Seni Sıkıştırmak İStemiyorum. Yapıcaz Artık Bi Şekilde.  :sad1:

Dün Anne Aşı Oldu Kolu Ağrıo. Kaldıramıorum Kolumu Senin Kalp Atışlarını Dinletti Semra Teyzen Bana Çok Güzeldi. Baban Senle Konuşunca Ona Bol Bol Tekme Atıyosun Çok Hoşuna Gidiyo Onunda. Çok Mutlu Oluyo Seni Hissettikçe.

Zamanında Ve Sağlıkla Gel Kollarımıza Annecim Babanda Bende Seni 4 Gözle Bekliyoruz Sabırsızlıkla 99 Gün Kaldı Buluşmamıza Sabırlı Ol Bitanem..

Seni Çooooooook Seviyorum Canım Kızımmm  :love9: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Nezo

Olduk Valla Nagi Bide Kucağıma Alsam Sağ Salim Dünyalar Benim Olacak  :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Nezo

Canım Kızım Meleğimmmm  :love9: :love9: :love9:

Annecim Dün Bütün Sülale Olarak Kötü Bir Olay Yaşadık Hüseyin Amcamızı Kaybettik Hemde Daha 50 Yaşındaydı. Uykusunda Kalp Krizine Yenik Düşmüş Çok Üzüldük Herkes Perişan Oldu. Üsen Dayı Derdik Ona Biz Çok Babacan Pala Bıyıklı Hulusi Kentmen Gibi Bi Adamdı Mekanı Cennet Melekler Şefaatçisi Olsun İnşallah. Dün Çok Ağladık Sende Hissettin Durumu Hiç Durmadın Annem Yerinde Çok Zıpladın Kurban Olurum. Herkes Bizi Bi Odaya Kapadı Üzülmeyelim Sana Bişi Olmasın Diye.

Sana Badi Aldım Rengarenk Çok Güzeller. Fenerbahçe Olanlarından Da Alıcam Babayı Çıldırtıcam Havalara Girdi Bu Günlerde. Artık Tekmelerin Gün Geçtikçe Keskinleşiyor Annem Seni Hissetmek Muazzam Bir Duygu. Büyü Annem Kocaman Ol Zamanını Bekle Ve Kollarıma Gel Tamam mı. Haftaya Kontrolümüz Var Seni Çok Özledim.

Seni Çok Seviyorum Canım Kızımmm..  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: 27 hafta yaşındayım; kalbim çok hızlı atıyor. ( 120-160/dak.), aydınlıkken anneciğimle yürüyoruz, karanlıkta yürüdüğümüz zamanlar babacığım da bizimle oluyor, annem çok su içiyor, onun yüzünden çok kilo alıyorum buraya sığmıyorum. Ben de annemin karnında yukarı doğru tırmanıyorum sürekli, bu nedenle derin nefes alırken zorlanıyormuş, ama bu beni etkilemiyor, hamile olunca bazı hormonlar onun daha sık nefes alıp vermesini sağlıyormuş, böylece bende bol oksijen kullanabiliyorum. Sürekli kilomu konuşuyorlar 950 gr. olmuşum, babacığım gibi çok oburmuşum, çok kilo almışım, demek ki ben ona benziyorum, onu daha çok merak etmeye başladım.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

:amin: :amin: başınız sağolsun canım mekanı cennet toprağı bol olsun inşallah rabbim sizlere sabır versin  :amin: :amin: :amin: