●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Aytii

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Nisan , 2012, 09:45:52
geçmedimi daha ya  :-\

geçmiş olsun

sen neden facete yoksun  ???

Daral Geldi Dondurdum Hesabımı  ;D
Geçmedi Yaaa Bi Önceki Antibiyotik Bana İyi Gelmedi Zaten Çok Hafifti Sabaha Karşı Ağlayarak Uyanıyorum Bademciklerimin Sancısından.  :-\

Aytii

demekki neymiş?

birdaha havalar ısınmadan dondurma yemiyomuşuz :nono:

bahar havası böyle çarpar işte

ayrıca dondurma yedikten sonra ılık su iç peşine

HASRET!M S@N@

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Nisan , 2012, 10:01:19
demekki neymiş?

birdaha havalar ısınmadan dondurma yemiyomuşuz :nono:

bahar havası böyle çarpar işte

ayrıca dondurma yedikten sonra ılık su iç peşine

Dışarda Kar Yağıyodu Ben Dondurma Yiyodum  :ehi: Midemin Yanışını Kesiyodu Dondurma Bi Dünya Dondurma Yedimm Koca Kış  :hungry: :hungry:
Tamam Annecimmm  ;D :opucuk:

Nezo

HASRET!M S@N@

Nezo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Nisan , 2012, 09:45:15
nasıl oldun tatlım az daha iyimisin
Daha İyiyim Canım Kliniğe Geldim Bikaç Saat Durup Çıkıcam Sen Nasılsın Konuşamadık Bayadır Ben Pek Nete Girmeme Kararı Aldım da Görüşemiyoz.

HASRET!M S@N@

Nezo

Annneeecimmmm Kuzum Ne Kadar Güzel Hareket Ediyorsunn Sen Hıçkırık mı Tuttu Tekme mi Atıyorsun Tam Sezemiyorum Ama Hiç Durma Tamam Mı Acaip Güzel Seni Hssetmek.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım Kızım Seni Çooook Seviyorum..  :love7: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Nezim şimdi en zararsız halleri. İçinde bir canlıyı hissetmek tarif edilemez bir duygu. Sağlıcakla kucağına aldığında duygu ise bambaşka. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

rümeysaa

ne kadarlık oldunuz nezcim? tekmelerde atmaya başlamış :aferin:
ismi ne olcak düşündünüz mü?

Nezo

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Nisan , 2012, 12:46:11
Nezim şimdi en zararsız halleri. İçinde bir canlıyı hissetmek tarif edilemez bir duygu. Sağlıcakla kucağına aldığında duygu ise bambaşka. :love9: :love9: :love9:
Kesinlikle Ayşe' cim Öyle Eşime Çok Şanssızsınız Bu Duyguyu Yaşamıyorsunuz Diyorum Hakkettende Öyle. Allahım Evlatlarımızı Bize Bağışlasın İnşallah. Sağsalim Bide Kucağımda Görsem  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: