●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Nezo

Sağol Canım Çok Şükür  :amin: Yaren Doğduktan Sonra Senin Bebişlerin Şafağını Sayarız Artık İnşallah  :flowers:

HASRET!M S@N@

inş gülüm yaren dogdugu sıra 5 aylık olucaz kısmetse yolu yarılıcaz prensesimi cok merak ediyorum  :flowers:

Nezo

@@@gözde@@@

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Mayıs , 2012, 14:19:59
Annemmm Canım Kızımmm  :love9: :love9: :love9:
Şimdi Doktor Amcadan Geliyorum. Seni Gördüm Çok Şükür Çok İyisin Meleğim 1.500 Kilo Olmuşsun.  :hello2: :hello2:
Hep Ellerinle Yüzünü Örtüyorsun Annem Yine Örttün Yüzünü. Ben Annecim Ne Olur Falan Diye Yalvarırken Çektin Ellerini Görebildik Seni  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Herkes Bana Benzetti Seni Çok Mutluyum Babanla Sersem Gibi Çıktık Hastaneden Mutluluktan. Ben Kliniğe Gelince Dayanamadım Sana Baktıkça Ağladım. Hep İyi Ol Annecim Sen. 20 Günümüz Kaldı İzne Ayrılıcaz Artık Hep Evimizde Olucaz İnşallah.
Sağlıkla Ve Zamanında Gel Annecim.
Seni Çooook Seviyorum Canım Kızım. Yaren' im  :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  kocamannnnnn maşallahhh yaren bebeğeeeeee. aLLAHH NAZARLARDAN SAKLASIN. teyzesi sevsin onun 1,5 kg totoşunu  :hello2: :hello2:zaman geçsede bebeişlerimizi hayırlısıyla alsak kucağımıza  :amin: :amin: :amin: :amin:

Nezo

Az Kaldı Karındaşım 80 Günümüz Kaldı Hayırlısıyla Alıcaz Kızlarımızı Kucağımıza Bugün Osmaniye' deyiz  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

facede göbüşü gordumm ne yakısmıs öle yaaa ordan sevesım geldı yarenı  :k06:

Nezo

Annecimmm Canım Kızımmm  :love9: :love9: :love9:

Dün Akşam Doktordaydık Annem Hafta Sonu Yediğim Bişi Dokundu Devlet Hast. Acilinde Korkuttular Bizi. Ama Çok Şükür Gayet Sağlıklısın Annem. 2 Kilo Olmuşsun Ellerin Ayakların Dombik Dombik Kurban Olurum Sana Ben.

Doktor Amca Bize 15 Günde Bir Gelin Dedi. Artık 2 Hafta Bi Gidip Görebilicem Seni Çok Mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2: Tansiyon Sorunumuz Var Biraz Tansiyonumuzu Takip Edicez Eğer Yükselirse İlaç Kullanıcaz Annecim. Seni Etkilemesini Önleyecek İlaç.

Ellerin Yine Yüzünde Uyuyordun Mışıl Mışıl Doktor Amcayla Baya Bi İzledik Seni.  :love9: 1 Hafta Öndeymiş Gelişmen Doktor Amca Siz Boylu Poslu İri Bi Ailesiniz Yaren' de İri Bi Bebek Olucak Ve Bu Gayet Doğal Birşey Dedi.

Sağlıkla Ve Zamanında Gel Bebeğim.

Seni Çooooook Seviyorum Canım Kızımmm  :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 02 Haziran , 2012, 21:54:37
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

facede göbüşü gordumm ne yakısmıs öle yaaa ordan sevesım geldı yarenı  :k06:

Teşekkür Ederiz Teyzoş.  :opucuk: :opucuk: Sen Bide Dondik Suratını Görsen Teyzoşu İnsanın Yanaklarını Sıkası Geliyor Sıpanın  :k06:

melek100lü

GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :flowers:

ŞİMDİ İKİNİZİNDE İYİ OLMASINA ÇOK SEVİNDİM  :amin: :nazar: :nazar:

AZKALDI ARTIK İNŞALLAH VAKTİNDE SAĞLICAKLA GELİR MİNİK YARENİMİZ :amin: :amin:

BAKALIM BİZİMKİ NASIL OLCAK BİZDE TONTON Bİ AİLEYİZ  :k06: :k06: :k06:

Nezo

Sağol Canım Teşekkürler  :opucuk: Az Kaldı Heyecan Dorukta Hayırlısıyla Bide Kucağıma Alsam Fıstığımı Tüm Hasretlik Bitecek Allahın İzniyle. Yağız Efe de Gelsin İnşallah Bizim Haftalarımıza Kocaman Olsun  :amin:

banu_fth

hayırlı olsun cnm gecmıs olsun bırde...

bızım bebegımızde ırıydı .. dr bana senden de bu performansı beklerdım zaten demıstı bebek bır ıkı hafta önceden gıdıyordu hep nanaklar ekrandan bıle görunuyodu  :ehi: :ehi: :ehi:
koca dötuyle sıgamıyordu popoyu kalbıme yaslamıstı  :ehi: :ehi: :ehi:

zaten kafası buyuk oldugu ıcın sezeryan olmak zorunda kaldım son hafta 39. haftada 1 kg alınca bebek .. o cıkmadan bız alalım dedı dr ve sezeryan oldum ..   :k06: :k06: :k06:

saglıkla kurtul ınsallah  :amin: :amin: :amin:  cook az kalmıs ..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: