●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 20 Nisan , 2012, 14:59:09
bende öle düşünüorum şimdi tekmelerini hissedecekmyiim diye  :k06:

daha 11 haftalıgız teyzesi küçüğüz  :k06:
Ben 19 Haftalıkken Hissetmiştim Belki Sen Daha Erken Hissedersin  :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Annnemmmm Canım Kızımmm  :love9: :love9: :love9:
Dün Babanla Doktora Gittik Bu Kez Başka Bi Doktora Gittik Adı Evren Şeker Bi Amca. Baya Bi İlgilendi Bizimle Sağolsun. Seni Bize Gösterdi Tek Tek Anlattı Ağzını Açıp Kapatıyodun Dilini Bile Gördükkk Annem  :love9: :love9: :love9: :love9: Çok Güzeldi Baban Yine Seni İzlerken Yamuldu  :ehi: :ehi: Her Geçen Gün Daha Da Aşık Oluyo Bize Seni Hissediyo Artık Baban Tekmelerini Biliyor Dışardan Görebiliyor. 4 Boyutlu Halini Gösterdi Bize Doktorumuz Fakat Sayende Güzel Bi Foto Alamadık Çünkü Ellerinle Devamlı Yüzünü Örttün Annem Sadece Ağzını Gördük Buzdolabımıza Astık Fotonu. Tam 825 Gr Olmuşsun Annem Doktorumuz Çok İyi Dedi. Şeker Yüklemesi Yapıldı Ama Annede Şeker Çıkmadı  :muzz: Az Kaldı Evimizde Olucaz Artık Hep İple Çekiyorum Valla. Eğitime Gidicem 8 Gün  :-\ Sevmedim Bu Eğitim İşini Ama Anneanneye Yakın Olucaz Bol Bol Görürüz Onu. Hafta Sonu Evimizi Toplarladılar Babanla Dedenle Biz Oturduk Çay İçtik  :laughing7: Haftaya da Odanı Boyayacaklar  :hello2: :hello2:

Seni Çoooook Seviyorum Canım Kızımmmm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: herseyin iyi cıkmasına cok sevindim cnm bnm hep yasadıklarınız gözümün önüne geldi allahım sağlıkla kucagınza almayı nasip etsin

Aytii

şeker yüklemesi anne için değil bebek için Nez  :laughing7: :k06:

maşallah dondik popolu kızına  :love9: :nazar:

Nezo

24 Nisan , 2012, 12:14:16 #275 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2012, 12:15:57 ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Nisan , 2012, 09:32:31
şeker yüklemesi anne için değil bebek için Nez  :laughing7: :k06:

maşallah dondik popolu kızına  :love9: :nazar:

Ne Bozuyon Len  :cussing:  :ehi: :ehi: :ehi: Öylemi Demek Ben Anne İçin Sanıyodum  :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Nisan , 2012, 09:31:29
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: herseyin iyi cıkmasına cok sevindim cnm bnm hep yasadıklarınız gözümün önüne geldi allahım sağlıkla kucagınza almayı nasip etsin
Amin Canım Cümlemizin İnşallah  :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Aytii

HASRET!M S@N@

gözlerini neden kapamıs kuzucugum cekmeyin beni der gibi  :k06: :k06: :k06:
cok tatlı ya yerim ben seni yerimmmmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:
allahım saglıkla kucagına almayı nasip etsin

mutluluk

GALİBA UYUMUŞDA RAHATSIZ ETMİŞLER YAVRUMU.ODA SİNİRLENİP KAPAMIŞ YÜZÜNÜ.ANNECİM BABACIM LÜTFEN DER GİBİİİ.MAŞALLAH ÇOK HOŞ YA.BU NE MUCİZE BİRŞEY ALLAHIM SEN NE BÜYÜKSÜN RABBİM. :opucuk:

Nezo

Önce 2 Elleride Kapalıydı Kızımın Sonra Birini Çekti Ama Bize Yüzünü Göstermiyor Utangaç Olacak Sanırım  :k06: Sağolun Kızlar Sizde Böyle Fotoğraflar Paylaşın İnşallah  :opucuk: