NORMAL DOĞUM YAPAN ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Başlatan kardelen06, 21 Aralık , 2011, 18:02:01

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: lagrima - 23 Ocak , 2012, 19:15:01
kesildikten sonra nasıl eski haline döner? ben inanmıyorumm.. doğumdan sonra cinsel hayatımız aynen devam etti diyenlere. sonuçta operasyon geçirdi orası  :honk: nasıl eskisi gibi olabilirki.. ya gevşektir ya çok sıkı. bilmiyorum tahminim. ben alt takımı bozdurmak istemiyorum en yalan söliyim. :)

lagrima kusura bakma ama senin gibi düşünen insanlara çok sinir oluyorum.

Allah sana gül gibi evlat nasip etmiş...

çocuk isteyip de sahip olamayan bir sürü insan var...

sen alt takımlarının durumunu merak ediyorsun.

bak şunu unutma ki sezaryan bebek için bir travma. iyi bir şey değil. doktorlar da zorunluluk varsa sezaryana alıyorlar.

ben normal doğum yaptım. evet alta dikiş atıldı ama şimdi yeri bile belli değil. özel hayatımızda da hiç bir aksama olmadı.

hamama giren terler vallahi. anne oluyosun elbette zorlukları olacak. o acıyı çekeceksin ama bebeğini kollarına verdiklerinde her şeyi unutacaksın. hem Allah o an acının da sabrını veriyo bi şekilde.

sen bunları düşünme. doğal sürecine bırak. bebeğini büyüt içinde ve bol bol onu sev,hayırlısı nasılsa öyle doğmasını dile...

xxcansuxx

lagrima sezeryanın mecbur olmadıkça korkudan tercih edilecek bir tarafı yok inan... benim drum suyun azalıyor sezeryana dönebiliriz demesine rağmen normal istedim sonradan suyum toprlandı bana prof. olan dr yapabilirsen normal yap canan sezeryanda yumurtalıklarda yapışıklık vs olabilir her karın içi amliyatlarda böyle yapışıklık görülebilir 2. çocuk için bu kadar uğraşmazsın kolay olur demişti... ben bunu druma söyledim bana tedavi gören hastalarda biz sezeryan yapıyoruz demesine rağmen onu ikna ettim... doğumumda etrefındaa herkese beni söyledi tedavi hast. ama normal istedi yaptıda dedi...

birde kızların dediği gibi dikiş perine denen bölgede orayla alakası yok o bölgenin altından sağa yan kesi var... ben sadece dikişin acısından şüpheleniyorum eskisi gibi olcak mı diye yoksa bebeğime kavuşmuşum gerisi boş senin alt takımı bozmayım demen göğüslerim bozulacak diye bebeğini emzirmeyen anneye benziyor canım  :k06:

etrafımda arkadaşlarım hepsi sezeryan benim doğum maceramı nasıl imrenerek dinlediler akşam evime çıktım missafirlerim geldi çay ikram ettim görünce hepsi şaşrdı biz ne mümkün öyle ayaklanmak bebeği bile annem tuttu ben emzirdim diyende vardı sütüm gelmedi diyende... adı üstünde normal olanı bu rabbim bana bu güzelliği tattırdığı için çok şükür ediyorum hep merak ederdim o mucize o küçücük yerden nasıl çıkıyor diye o anımı unutamıyorum bende rabbimişn izniyle başardım  :basardim: :basardim: ve korkulacak bir şey değil  :opucuk:
amma uzun yazdım k.bakmayın kızlar... :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 23 Ocak , 2012, 18:49:35
UMARIM USLU BEBEKLERINIZ OLURDA BU IHTIMAL OLMAZ; CÜNKÜ VAHIM BIR DURUM  :cildir: :k06:

NORMAL DOGUM; DOGUM ANINDA COK KÖTÜ AMA DOGUM BITTIKTEN HEMEN SONRA; SANKI HICTE O KADAR ZOR DEGILMIS GIBI GELIYOR INSANA; RABBIMIN BUNDADA BIR BILDIGI VAR DEMEKKI DIYORUM

CANSUCUGUM YAVRUNU RABBIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN; IKINCI HAFTASINA GIRMIS BILE MASALLAH :nazar:
aminnn inş. uslu olur geceleri uyanığız ya bizde onun uyuduğu saati tercih ederiz artık  :k06: :k06: :k06:
aminnn canımmmm sizde 4 aylık olmuşsunuz ayyy ben bu bücürüğün doğum haberini daha dün gibi hatırlıyorum  :nazar: :nazar:

Nezo

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Ocak , 2012, 21:49:24
Alıntı yapılan: lagrima - 23 Ocak , 2012, 19:15:01
kesildikten sonra nasıl eski haline döner? ben inanmıyorumm.. doğumdan sonra cinsel hayatımız aynen devam etti diyenlere. sonuçta operasyon geçirdi orası  :honk: nasıl eskisi gibi olabilirki.. ya gevşektir ya çok sıkı. bilmiyorum tahminim. ben alt takımı bozdurmak istemiyorum en yalan söliyim. :)

lagrima kusura bakma ama senin gibi düşünen insanlara çok sinir oluyorum.

Allah sana gül gibi evlat nasip etmiş...

çocuk isteyip de sahip olamayan bir sürü insan var...

sen alt takımlarının durumunu merak ediyorsun.

bak şunu unutma ki sezaryan bebek için bir travma. iyi bir şey değil. doktorlar da zorunluluk varsa sezaryana alıyorlar.

ben normal doğum yaptım. evet alta dikiş atıldı ama şimdi yeri bile belli değil. özel hayatımızda da hiç bir aksama olmadı.

hamama giren terler vallahi. anne oluyosun elbette zorlukları olacak. o acıyı çekeceksin ama bebeğini kollarına verdiklerinde her şeyi unutacaksın. hem Allah o an acının da sabrını veriyo bi şekilde.

sen bunları düşünme. doğal sürecine bırak. bebeğini büyüt içinde ve bol bol onu sev,hayırlısı nasılsa öyle doğmasını dile...

Bende Emzirmicem Göğüslerim Bozuluyo diyenlere Sinir Oluyorum  :violent1: Ulan Ne İşe Yarıyo Göğüslerin Bebek Yokken Kocan Varken Bebeğin Emiyo O Kadar Yani Yolasım Geliyo Öyle Diyenleri

suzannn

LAVİNYAYA KATILIYORUM BENİM EVLADIM SAĞLIKLI SIHATLİ DOĞSUNDA İSTER ALT TAKIM İSTER ÜST TAKIM BOZULSUN Kİ BOZULACAĞINI SANMIYORUM RABBİM ÖYLE GÜZEL BİR SİSTEMLE YARATMIŞKİ BİZİ ÇOK ŞÜKÜR

Nezo

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Ocak , 2012, 15:05:20
LAVİNYAYA KATILIYORUM BENİM EVLADIM SAĞLIKLI SIHATLİ DOĞSUNDA İSTER ALT TAKIM İSTER ÜST TAKIM BOZULSUN Kİ BOZULACAĞINI SANMIYORUM RABBİM ÖYLE GÜZEL BİR SİSTEMLE YARATMIŞKİ BİZİ ÇOK ŞÜKÜR
Biz Öylelerine Bulmuşta Bunuyo Diyoruz Canım  ;D Bide Şeyi Buldun Kıllısını Arama Derler de Ayıp Olmasın Diye Söylemedim  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:19:01
Biz Öylelerine Bulmuşta Bunuyo Diyoruz Canım  ;D Bide Şeyi Buldun Kıllısını Arama Derler de Ayıp Olmasın Diye Söylemedim  :ehi:
nez sen varya çok hoşsun ya  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Ocak , 2012, 15:39:19
nez sen varya çok hoşsun ya  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Ayşegül  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

nezzzzzzzzzzzzzz  :ehi: :ehi: kız iyiki varsın  :opucuk:  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

KONYALI

lagrima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ocak , 2012, 14:42:55
lagrima sezeryanın mecbur olmadıkça korkudan tercih edilecek bir tarafı yok inan... benim drum suyun azalıyor sezeryana dönebiliriz demesine rağmen normal istedim sonradan suyum toprlandı bana prof. olan dr yapabilirsen normal yap canan sezeryanda yumurtalıklarda yapışıklık vs olabilir her karın içi amliyatlarda böyle yapışıklık görülebilir 2. çocuk için bu kadar uğraşmazsın kolay olur demişti... ben bunu druma söyledim bana tedavi gören hastalarda biz sezeryan yapıyoruz demesine rağmen onu ikna ettim... doğumumda etrefındaa herkese beni söyledi tedavi hast. ama normal istedi yaptıda dedi...

birde kızların dediği gibi dikiş perine denen bölgede orayla alakası yok o bölgenin altından sağa yan kesi var... ben sadece dikişin acısından şüpheleniyorum eskisi gibi olcak mı diye yoksa bebeğime kavuşmuşum gerisi boş senin alt takımı bozmayım demen göğüslerim bozulacak diye bebeğini emzirmeyen anneye benziyor canım  :k06:

etrafımda arkadaşlarım hepsi sezeryan benim doğum maceramı nasıl imrenerek dinlediler akşam evime çıktım missafirlerim geldi çay ikram ettim görünce hepsi şaşrdı biz ne mümkün öyle ayaklanmak bebeği bile annem tuttu ben emzirdim diyende vardı sütüm gelmedi diyende... adı üstünde normal olanı bu rabbim bana bu güzelliği tattırdığı için çok şükür ediyorum hep merak ederdim o mucize o küçücük yerden nasıl çıkıyor diye o anımı unutamıyorum bende rabbimişn izniyle başardım  :basardim: :basardim: ve korkulacak bir şey değil  :opucuk:
amma uzun yazdım k.bakmayın kızlar... :k06: :k06:

anladım teşekkür ederim. bazı arkadaşlar sinir olmuşlar bana ama bizim zaten cinsel hayatımız problemliydi ve doğumdan sonramı düşünmek zorundayım. göğüslerim sarkmasın falan gibi bir şey değil aslında bu durum. neyse açıklama yapmama gerek yok. her yazdıgımı unutun korkuyorum normal doğumdan seseryan istiyorum bu sebeple. hı olurmu bilmem. hayırlısı olsun.

lagrima

ewer Rabbim çok güzel yaratmış amenna ama biz insanlar kesiyoruz. Rabbimin yarattıgıyla kalmıyor yani

suzannn

Alıntı yapılan: lagrima - 25 Ocak , 2012, 12:03:42

ewer Rabbim çok güzel yaratmış amenna ama biz insanlar kesiyoruz. Rabbimin yarattıgıyla kalmıyor yani
gereksiz yere kesme tabiki iyi değil ama bebeğin çıkması için sıkışmaması için kafasının zedelenmemesi için kesiğe diyecek bişey yok

lagrima

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 25 Ocak , 2012, 12:13:18
Alıntı yapılan: lagrima - 25 Ocak , 2012, 12:03:42

gereksiz yere kesme tabiki iyi değil ama bebeğin çıkması için sıkışmaması için kafasının zedelenmemesi için kesiğe diyecek bişey yok

hayırlısı olsun ozaman :)