NORMAL DOĞUM YAPAN ARKADAŞLAR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR!

Başlatan kardelen06, 21 Aralık , 2011, 18:02:01

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: askinihali - 29 Aralık , 2011, 18:56:17
Selam kızlar benımde normal dogumla ılgılı sorum olucak bende normal ıstıyorum aslında ama bu son denen şey çıkmadığı zaman ölüm riski oluyormus ben bu yuzden cok korkuyorum ve sezeryan istiyorum bi bilgisi olan varsa aydınlatabılırmı???

son dediğin şey ne  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

askinihali

plesenta sanırım halk agzında genelede son dıye tabır edıldıgı ıcın bende tıbbı adını bılemıyorum bebekten sonra gelen sey  sanırım bıraz cahılım acıkcası ogrenmek ıstemıyoruym ınsan bılmedıgı seyden daha az korkamısya :/ o yuzden ısıme gelmıyo sanırım!!
5 ay gecsın Nisan geLsin....

Balböceği

Halk arasında "eşey"de diyorlar.
Ben normal dogum yaptım plesenta doğumun ardından hemen çıktı.
Bi zorluk çekmedim şimdiye kadar ölenide görmedim.
Korkacak durum yok, hayırlı doğumların olsun.

askinihali

5 ay gecsın Nisan geLsin....

kardelen06

normal doğum düşünen arkadaşlara moral olsun kolay bir normal doğumla  şükkürler olsun Allahıma oğlumu kucağıma aldım 29 aralık ta yeni yıla 2 gün kala allah katından yeni yıl hediyemi aldım .darısı diğer hamile arkadaşların başına...

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini inşallah  :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kardelen06 - 01 Ocak , 2012, 14:44:24
normal doğum düşünen arkadaşlara moral olsun kolay bir normal doğumla  şükkürler olsun Allahıma oğlumu kucağıma aldım 29 aralık ta yeni yıla 2 gün kala allah katından yeni yıl hediyemi aldım .darısı diğer hamile arkadaşların başına...
:muzz: :muzz:canım tebrik ederim bir kış bebesi daha mrh demiş  :nazar: :nazar: :hello2:
sağlıkla büyüt oğlunu bol uykulu bol sütlü günleriniz olsun  :amin: :amin: :amin:
birde kolay olmuş doğumun çok sevindim canım inş. bizlerde kolaylıkla sağlıkla alırız bebişlerimizi  :amin: :amin:

Balböceği

Masallah canim  :opucuk: Rabbim sana bagislasin bebegini  :amin:
Korkulacak birsey yokmus dimi  :hello2:

*TuGba*

allah analı babali uykulu gazsız buyusun inş. gecmiş olsun  :flowers:

*TuGba*

bu arada bende plasenta yuzunden kimsenin sorun yasadgni duymadm bende noırmal doğm yaptm ve kesnlkle normal doğm en ıyısı :icon_thumright:

<<<betty>>>

canım gözün aydın, ne güzel kolaylıkla ve sağlıkla kavuşmuşsun bebeğine  :love9:
Rabbim ömrünü sağlıklı huzurlu mutlu uzun kılsın inşallah  :amin: :amin:

kardelen06

herkese çok teşekkürler sizinde bebekleriniz hayırlı olsun sağlıklı sıhatli olsun hamile arkadaaşlarada Allah kolay doğumlar nasip etsin  :hello2:

SABIRTAŞI

bende her iki doğumu yaşayan birisi olarak KESİNLİKLE NORMAL DOĞUM diyorum canım....... :love9:

lagrima

Allah evlatlarınızı sizlere bağışlasın.. ne güzel almışsınız kucağınıza. darısı bana inşallah.
NORMAL doğum yaptınız keside var hepinizde peki doğumdan sonra kesiler hemen iyileştimi? dikişler kendi mi düştü? ve CİNSEL hayatınız eski haline döndü mü? en cok merak ettiğim bu aslında. cinsel hayatınız eskiye döndü mü?

kardelen06

Alıntı yapılan: lagrima - 15 Ocak , 2012, 11:19:34
Allah evlatlarınızı sizlere bağışlasın.. ne güzel almışsınız kucağınıza. darısı bana inşallah.
NORMAL doğum yaptınız keside var hepinizde peki doğumdan sonra kesiler hemen iyileştimi? dikişler kendi mi düştü? ve CİNSEL hayatınız eski haline döndü mü? en cok merak ettiğim bu aslında. cinsel hayatınız eskiye döndü mü?

canım benim kesiler 5-6 günde iyileşti dikişler kendi düşüyor gidip doktora aldırmıyorsun.hala cinsel hayatımıza dönmedik o yüzden eskisi gibi olacak mı bilemiyorum 24 gün oldu doğum yapalı biraz daha geçsin istiyorum...