2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

cute552

tünaydın kızlar  :hello:
bişey sorucam bazen sağ kasığıma kramp tarzında ağrı giriyor kısa sürüyor normal dimi bu?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 16 Ağustos , 2012, 14:37:27
bişey sorucam bazen sağ kasığıma kramp tarzında ağrı giriyor kısa sürüyor normal dimi bu?

tunaydin canim evet normal benimde hep sag kasigima giriyo :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

cute552

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Ağustos , 2012, 14:39:18

tunaydin canim evet normal benimde hep sag kasigima giriyo :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sende 38.haftaya girmişsin az kalmış allahın izniyle kucağına almaya. sancıların nasıl çok ağrı yapıyormu?

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 16 Ağustos , 2012, 14:43:19
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Ağustos , 2012, 14:39:18

sende 38.haftaya girmişsin az kalmış allahın izniyle kucağına almaya. sancıların nasıl çok ağrı yapıyormu?

girdim valla canim bitirdim 9 ayi cok sukur ya gecen hafta cokdu sancim simdi oyle yok sadece cok agirlasdimmm arada giriyo hafif adet sancilari okadar

]

cute552

ben hiç anlayamam heralde ilk sancıda doktora koşarım doğuruyorum diye allah sana kolaylık versin bir avazda dogurursun inşallah sen normalmi doğum yapıcaksın yoksa sezeryan mı?

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 16 Ağustos , 2012, 14:49:10
ben hiç anlayamam heralde ilk sancıda doktora koşarım doğuruyorum diye allah sana kolaylık versin bir avazda dogurursun inşallah sen normalmi doğum yapıcaksın yoksa sezeryan mı?

valla canim ilk olduguna sancinin ne oldugunu bilmiyoruzki suanda hamileligin basindan beri olan sancilar hep ayni deisik deil dogum sancisi nasil bilmiyorum sadece daha SIK giriyomus o aklimda
simdilik normal gorunuyo ama bakalim hayirlisi
aminn cumlemiz ins. :amin: :amin: :amin:
sen nasil istiyosun dogumu

]

cute552

normal istiyorum bi aksilik olmazsa korkuyorum ama toparlanması daha kolay olur hem benim hemde bebek için çevremde herkes sezaryan yaptırdı isteye bağlı çok memnunlar sancı çekmedikleri için ama sonrasında uzun zaman toparlanmalırı zaman aldı.kısmet bakalım.

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 16 Ağustos , 2012, 14:56:51
normal istiyorum bi aksilik olmazsa korkuyorum ama toparlanması daha kolay olur hem benim hemde bebek için çevremde herkes sezaryan yaptırdı isteye bağlı çok memnunlar sancı çekmedikleri için ama sonrasında uzun zaman toparlanmalırı zaman aldı.kısmet bakalım.

öyl canim hayirlisi olsun hakkimizda :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Ağustos , 2012, 13:36:09
hanimiş güzel sonbahar anneleri  :love9: :love9: :love9:

bizim sonbahar annişleri şimdiden ortadan kayboldular :'( ..kimseyle denk gelemiyoruz..nasılsın bacım..nasıl gidiyor hamişlik..paşam nasıl... :nazar:

Balböceği

Eee normal  ;D. Yaz gelir kaçarlar kış gelir dolarlar
:ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

kelebegimm

slmm guzel annislerrrrr
biz kontrolden geldik hersey yolunda cok sukurr :amin: :amin: :amin: :amin:
son 12 gunumuz kaldi  :love9: :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 24 Ağustos , 2012, 18:18:53
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Ağustos , 2012, 13:36:09
hanimiş güzel sonbahar anneleri  :love9: :love9: :love9:

bizim sonbahar annişleri şimdiden ortadan kayboldular :'( ..kimseyle denk gelemiyoruz..nasılsın bacım..nasıl gidiyor hamişlik..paşam nasıl... :nazar:

aynen cnm bende onlardan biriyim yerimde duramıyorum sıcaklarda ordan oraya dönüp duruyorum  :sad1:
hamd olsun cnm iyiz benim oğlanla ugraşıp duruyrum  :k06:
paşan kıpır kıpır walla durmuyo hiç uyumuyo sanki  :k06: habire tetikde  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Ağustos , 2012, 19:35:38
slmm guzel annislerrrrr
biz kontrolden geldik hersey yolunda cok sukurr :amin: :amin: :amin: :amin:
son 12 gunumuz kaldi  :love9: :love9: :love9:

a.s cnm  :opucuk:
cok sewindim herşeyin yolunda olmasına cnm  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,